Plebotomy – هنر نقاشی خون

[ad_1]

هنر نقاشی خون است به نام حجامت و بسیار ظریف و پیچیده مهارت در پزشکی جهان است. کارکنان مراقبت های بهداشتی باید به رسم خون با دقت به طوری که بیمار احساس نمی کند هر گونه ناراحتی یا درد در طول فرآیند است. در اینجا مراحل را به دنبال داشته باشد با خیال راحت به رسم خون با استفاده از یک vacutainer و سوزن.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که شروع به تهیه خون اما برای پیدا کردن بیمار's نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد. این است که برای اطمینان از هویت خود را به عنوان شما را بازاریابی تمام نمونه لوله با استفاده از این اطلاعات است. شما باید برای پوشیدن دستکش برای حفاظت از مایعات بدن ، بعد از آن شما باید به ترتیب تمام لوله ها شما نیاز برای نقشه کشی خون همراه با ابزار لازم مانند یک تورنیکه و الکل سواب.

تعیین محل مناسب ورید

شایع ترین نقطه به رسم خون از است median cubital رگ موجود در قسمت داخلی ساعد. دلیل این است که در نظر گرفته می شود مطلوب ورید است و دلیل آن واقع شده است و نزدیک به سطح پوست است. علاوه بر این وجود هنوز بسیاری از اعصاب اطراف آن را در بر داشت.

انتخاب نقطه در حال حاضر به آماده ساخته شده با قرار دادن یک تورنیکه در قسمت فوقانی خود. مطمئن شوید که تورنیکه است آنقدر تنگ است که ورید شروع امده. سپس شما باید به پت ورید به نگاهی به آن اندازه. بخشی که برآمده ترین بهترین مکان برای رسم خون از; اما مطمئن شوید که شما تصمیم می گیرید بهترین زاویه به رسم خون.

قرار دادن سوزن با یک حرکت سریع

مطمئن شوید که شما با وارد کردن سوزن به داخل رگ با استفاده از صاف اما حرکت سریع. به این ترتیب بیمار تجربه حداقل درد زمانی که شما در قرعه کشی خون. این کار انجام شود vacutainer و یا در شخص غیر روحانی's از نظر خون نمونه لوله به تحت فشار قرار دادند به دارنده در حالی که سوزن را ثابت نگه داشته است.

شما ببینید vacutainer شدن پر از خون کافی برای خاص و آزمایش خون. اگر شما با استفاده از یک vacutainer اما قدیمی از مد افتاده سرنگ و سوزن همه شما باید انجام دهید این است که دستی کشیدن سرنگ به عقب تا زمانی که آن را با خون پر می شود. آن است که اساسا بهتر است به استفاده از مد افتاده قدیمی سرنگ و سوزن سیستم برای افراد مبتلا یا در معرض خطر رگ. پیر بزرگسالان و کودکان و مردم با رگ های کوچک تر هستند راحت با پروانه سوزن و سرنگ.

مخلوط نمونه ها به طور کامل

هنگامی که آخرین نمونه خون جمع آوری شده است که سوزن به بیرون کشیده شود در همان زاویه به عنوان آن درج شده بود. این vacutainer برای همیشه برداشته گذشته قبل از سوزن بیرون کشیده شده است از این دست. مطمئن شوید که شما بلافاصله دور از سوزن و درخواست برخی از گاز به بیمار's زخم با فشار.

به آرامی صدای فش فش نمونه در اطراف به طور کامل آنها را مخلوط کنید. نمونه ها باید به طور کامل مخلوط مبادا شما را تا پایان با نادرست نتایج آزمون. علاوه بر این مطمئن شوید که شما برچسب های هر نمونه به درستی قبل از ارسال آنها را برای تست.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *