Inogen یکی قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن با ماهواره Conserver زندگی می کنند زندگی عادی

[ad_1]

اکسیژن فعال کاربران برای رسیدن به استقلال بیشتر با inogen یک متمرکز کننده اکسیژن's ماهواره conserver است که اجازه می دهد تا کاربر را به حرکت تا 100 فوت دور از Inogen یکی به این دلیل که ماهواره conserver کنترل تحویل تابع و حذف نیاز برای بیمار باقی می ماند و نزدیک به متمرکز کننده. ماهواره Conserver توابع به عنوان کنترل از راه دور به Inogen یکی است که می تواند به راحتی به پهلو بر روی یک کمربند فرسوده به عنوان گردنبند و یا قرار داده شده در جیب.

این inogen یکی قابل حمل اکسیژن سیستم طراحی شده است برای ارائه مطلق آزادی به طور منظم اکسیژن کاربران به عنوان آنها نیاز به استفاده جداگانه تجهیزات برای سفر به صفحه اصلی و یا هر نوع دیگر از قابل حمل. علاوه بر این بهترین ویژگی این است که Inogen اکسیژن هرگز اجرا خواهد شد از اکسیژن به عنوان آن می شود اکسیژن را از هوای اطراف و در نتیجه نیازی به پر کردن مایع و یا گاز در مخازن. این Inogen اکسیژن باعث می شود زندگی خود را آسان تر و راحت آن را به عنوان دستگاه کوچک است که آسان به این عمل است سبک وزن و توابع با احتیاط.

این Inogen یک متمرکز کننده اکسیژن است مجهز به یک باتری لیتیوم یون قابل شارژ است که توابع تا 3 ساعت است و می تواند به راحتی شارژ با شارژر. علاوه بر آن دارای 5 جریان تنظیمات که به شما اجازه می دهد برای تنظیم پیوسته جریان اکسیژن تجویز شده توسط پزشک خود را. علاوه بر این, آن را نگه می دارد آهنگ از خود سیستم تشخیص و جمع آوری گزارش های کاربر در جریان تنظیمات و میزان تنفس. این اطلاعات جمع آوری شده برای 2-3 ماه و پس از آن رونویسی.

این inogen یکی قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن با ماهواره conserver عمل در هر یک از سه حالت است. آنها در حالت پیش فرض و بدون هشدار صوتی به طور پیش فرض در حالت هشدار صوتی و حالت های حساس. تکنولوژی ساده استفاده از inogen یک متمرکز کننده اکسیژن کمک می کند که شما زندگی می کنند زندگی عادی به راحتی و کارآمد. آن را می دهد کافی است از آزادی در حالی که سفر بدون تعویض تجهیزات آن را به عنوان تسهیل آسان اتصال در واحد DC در ماشین و یا خروجی دیوار. شما هم اکنون می توانید سفرهای طولانی در جاده های اطراف شهر در هوا یا بر روی یک کروز با Inogen یکی قابل حمل اکسیژن و متمرکز کننده که واقعا برآورده کردن تمام خود را قابل حمل اکسیژن نیاز دارد و تضمین آزادی و استقلال منظم شیوه زندگی است.

با توجه به سفر هوایی, در حال حاضر شما می توانید حمل اکسیژن خود را با شما به عنوان بسیاری از شرکت های هواپیمایی اجازه می دهد تا شما را به استفاده از Inogen اکسیژن کمک می کند که جلوگیری از بدون هیچ زحمتی از تنظیم اکسیژن در فرودگاه. حتی در خانه با Inogen اکسیژن باز تعریف چگونه درمان با اکسیژن تحویل داده شده است تا شما را با آسان تحرک و راحتی آن را حمل در حمل کیسه یا سبد خرید.

Inogen یک متمرکز کننده اکسیژن طراحی شده است با بهره وری انرژی و عملیات صاف ارائه می شود که بهترین آرامش و تجربه رایگان بدون هیچ زحمتی به اکسیژن بیماران مانند شما به طوری که شما می توانید لذت بردن از استقلال و آزادی زندگی عادی زندگی آرام.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *