Gorham نقره استرلینگ

[ad_1]

داشتن Gorham نقره استرلینگ قطعه در مجموعه خود است که در واقع چیزی برای افتخار. کیفیت و زیبایی از این معتبر تولید کننده هرگز depreciates از طریق زمان. حفظ ظرافت آن با مراقبت مناسب باید انجام شود به طور منظم به منظور جلوگیری از تخریب و خدشه دار کردن.

Gorham نقره باعث می شود فوق العاده نقره استرلینگ ظروف و holloware قطعات; یکی از چشمگیر ترین مجموعه ای است که الهام گرفته از مردم خود را از چای مجموعه. آنها طراحی شده با بسیاری از جزئیات; در واقع یکی از این طرح ها بخشی از تاریخ است. مری تاد لینکلن تا به حال خریداری چشمگیر چای مجموعه ای بود که در کاخ سفید در سال 1859. چای و خدمات ارائه شده به موزه ملی تاریخ آمریکا است. این است که چگونه ارزش یک Gorham قطعه است; بنابراین آن را سزاوار تمیز کردن مناسب برای حفظ زیبایی آن است.

به درستی نگهداری نقره استرلینگ مجموعه همیشه خواهد بود یک منبع از لذت بردن. این مقاله به شما ارائه راهنمایی های مختلف از چگونه برای تمیز کردن نقره استرلینگ مجموعه چای و دیگر قطعه نقره.

یک مشکل مشترک با Gorham نقره استرلینگ یا هر گونه دیگر نقره ای زیبا با تکه های لکه دار کردن. این است ناشی از تماس با ترکیبات گوگرد در هوا. آن را نیز تشدید پشم احساس, سوخت های فسیلی, باندهای لاستیکی. دستکش و حتی مواد غذایی مانند تخم مرغ و پیاز و سس مایونز. لکه گیری سریع رخ می دهد در یک محیط مرطوب. حتی چرب نمک از انگشتان دست ممکن است باعث خوردگی الگوی است که شما نیاز به حذف حرفه ای.

در شستن یک نقره قطعه شما باید آرام و مطمئن شوید که برای خشک شدن از آن بلافاصله. شما می توانید با استفاده از یک غیر معطر لیمو فسفات-رایگان مواد شوینده و نرم و پنبه را ظرف حوله خشک. در حالی که شستشو انجام نمی دهد از تماس قطعات فلزی سینک زیرا این کار باعث خارش.

هنگامی که شما تا به حال متوجه رنگ زرد شما باید نگران به دلیل اینکه لکه شروع به توسعه. این بهترین زمان برای مداخله به دلیل آن را به عنوان چرخش نور قهوه ای به سیاه و مشکل از بین بردن آن را افزایش می دهد. شما می توانید در اوایل لکه گیری با مشاهده جسم در برابر یک تکه کاغذ سفید. هنگامی که شما ببینید یک نور لکه شما می توانید با استفاده از Windex با سرکه و یا یک مایع غیر ساینده با عطر چوب صندل آلوئه ورا ضد عفونی کننده دست. با استفاده از یک توپ پنبه, چرخش, آن را به آرامی و به طور منظم به معرض استفاده نشده سطوح سپس خشک قطعه با یک پنبه حوله ظرف. این است که تا کنون حداقل ساینده روش تمیز کردن نقره قطعه.

هنگامی که خود را Gorham نقره استرلینگ تر می شود لکه دار شما نیاز به استفاده از یک تجاری نقره ای تمیز کننده. وجود دارد برخی از های موجود در بازار ارائه می دهد که لکه حمایت می کند. آن را ضروری است به استفاده از حداقل ساینده محصول. جلا آمده است که در مایع که در حال شسته شدن می توان کمتر ساینده به دلیل توانایی خود را به حالت تعلیق در پرداخت مواد تشکیل دهنده.

همیشه مطمئن شوید که برای نگه داشتن خود را, لهستانی, ظرف بسته و هرگز استفاده از یک محصول است که خشک بود. محتوای خشک لهستانی متمرکز می شود و ممکن است آسیب نقره را قطعه. آن است که هرگز توصیه به استفاده از جراحی پشم تمیز کاری پد و نرخهای زیرا آنها تمایل به بسیار ساینده.

اگر شما متوجه یک لکه بنفش در مجموعه خود را پس از تمیز کردن اشتباه نیست آن را به عنوان لکه دار کردن. از بین بردن چنین لکه در واقع ممکن است سقوط ارزش خود را Gorham نقره استرلینگ. بنفش رنگ است که به نام آتش لکه آن است که یک اکسید مس است که می توان در قبل از استعمار تا اوایل قرن 20 قطعه است. این آتش لکه ممکن است نشان می دهد تا چندین سال از پرداخت و شما می توانید با مشورت با یک مرمت نقره به تصمیم گیری درست در مورد قطعات خود را.

آن است که بسیار مهم است توجه داشته باشید که خمیر دندان نباید استفاده در تمیز کردن نقره را قطعه به دلیل برخی ممکن است شامل پخت سودا که می تواند بسیار ساینده. شما نیاز به استفاده از جلا خاص برای حذف لکه از نقره.

داشتن اموال با ارزش مانند یک Gorham نقره استرلینگ نیاز به برخی از توجه و تعمیر و نگهداری. آن است که باید برای مراقبت از آنها به دلیل ارزش آنها را افزایش می دهد آنها به عنوان مسن تر رشد می کنند. آن است که آسان می تواند حتی لذت بخش برای انجام این کار. شکی نیست که داشتن خوب قطعه نقره را به ارمغان خواهد آورد شما شادی را برای سال آمده است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *