Don't احساس گناه در مورد تشکیل پرونده ورشکستگی دیدن آنچه که کتاب مقدس می گوید

[ad_1]

تا زمانی که به تازگی تشکیل پرونده ورشکستگی است انجام شده یک ننگ شکست و نادرست بودن. بسیاری از مردم اجتناب تشکیل پرونده برای ورشکستگی و حتی خود مرگ به دلیل ننگ. هیچ کس واقعا می خواهد به فایل برای ورشکستگی حداقل کسانی از ما که صادق هستند اما گاهی اوقات شرایطی روند اجتناب ناپذیر است. آن's جالب را ببینید که چگونه این ننگ سوال someone's صداقت و برچسب زدن به آنها را شکست و حتی در مورد آمد. در حالی که هیچ کس واقعا می آیند و می گویند که آنها شروع به این منفی برچسب گمان من آن را مرتکب شده اعتبار میباشد. آنها می دانند که هنگامی که یک فرد استخدام یک وکیل ورشکستگی آنها احتمالا نمی خواهد به پرداخت هر چیزی. در ابتدا یک مجموعه بدهی شرکت تماس به ترتیبات پرداخت و سعی کردم به رفتار و برخورد فرد در مشکل مالی. اکثر مردم همین't آن را درک کنند اما آنها احساس گناه اگر آنها don't پرداخت جدید خود را دوست. هنگامی که یک فرد بازدید از طناب و doesn't باید هر چیزی را به آنها بدهد دستکش آمده و ترور شخصیت آغاز می شود. جمع بدهی ها پرداخت می شود بر اساس آنچه که آنها را جمع آوری به طوری که آنها don't مشکلی آنهایی که سعی کنید و از بین بردن یک فرد's شخصیت با تهدید و سرزنش کردن آنها.

حقایق جالب در رایج ترین دلایل برای کسی تشکیل پرونده برای ورشکستگی و بیکاری یک بیماری پزشکی است که باعث از دست دادن کار با صورتحساب های پزشکی و مشکلات خانوادگی مانند طلاق ، هنگامی که جمع آوری بدهی تماس یک فرد و متهم آنها را از نادرست بودن برای پرداخت بدهی های خود را به نظر می رسد به من که همه این دلایل خارج از کنترل خود است و هیچ چیز اشتباه است با تشکیل پرونده ورشکستگی. مردم نیاز به درک منبع اطلاعات است که ساخت آنها احساس بد در مورد خود. یک راه سریع برای پاک کردن گناه است به صحبت با یک وکیل ورشکستگی و آنها قادر خواهد بود به مجموعه ای از فرد مستقیما در مورد وضعیت خود را. برای کسی که نیاز به احساس بهتری در مورد خود همه آنها نیاز به انجام است که در مطالعه اخیر آنها به این نتیجه رسید که آمریکا به طور متوسط خانواده است که تنها سه هفته به دور از نیاز به پرونده ورشکستگی. این نتیجه گیری بر اساس میزان بدهی است که متوسط خانواده های آمریکایی است و مقایسه آن با پس انداز خود را و درآمد. در بسیاری از خانواده ها بدهی های رو به افزایش است یک حساب پس انداز وجود ندارد و درآمد در حال کاهش است.

برای کسانی که هنوز احساس گناه و شرم از تشکیل پرونده ورشکستگی همه آنها باید انجام دهید این است باز کردن کتاب مقدس و استفاده از آن به صورت یک قطب نمای اخلاقی. درست است که کتاب مقدس مجموعه این راست است که ما انتظار می رود به پرداخت فقط بدهی. I don't فکر می کنم هر کسی استدلال می کنند این نقطه حتی کسانی که تشکیل پرونده برای ورشکستگی. اما کتاب مقدس در مورد تعادل بین اخلاقی و حقوقی تعهد به پرداخت آن بدهی و به نظر نیاز به محبت و نیاز است که این بدهی باید لغو شود در فواصل دوره. این می آید از تثنیه 15 در عهد عتیق از کتاب مقدس و پایه و اساس کنگره چگونه ایجاد کد ورشکستگی. لغو بدهی های هر هفت سال گفته بود, به وضوح در کتاب مقدس. تثنیه 15: 1-2 می گوید: “در پایان هر هفت سال شما باید اعطای آزادی. و این است شیوه انتشار: هر طلبکار باید در انتشار آنچه او وام به همسایه خود برادر خود را به دلیل اعیان انتشار است اعلام شده است. ”

بنابراین دفعه بعد جمع آوری بدهی تماس و شروع به سرزنش کردن فرد آنها باید شکستن خود کتاب مقدس و اجازه جمع آوری بدهی حقیقت را می دانم در مورد تشکیل پرونده ورشکستگی و چگونه باید آن را درمان می شود از نظر اخلاقی و قانونی است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *