Biohazards در محل کار

[ad_1]

در هر هفته وجود دارد 9 نفر کشته شدند در محل کار در انگلستان با یک نفر در 17 داشتن یک حادثه در محل کار در هر سال. بهداشت و ایمنی اجرایی تخمین می زند که در هر زمان وجود خواهد داشت 2 میلیون کارگر در انگلستان مبتلا به نوعی از شغلی با سلامت بیمار از استرس به دستی بلند کردن صدمات.

برنامه 3 از کنترل مواد خطرناک برای سلامتی مقررات پوشش قانون بیولوژیکی خطرات. بیوگرافی خطرات می تواند به عنوان تعریف “…[a hazard] که مطرح است به انسان توسط یک بیولوژیکی ارگانیسم یا یک ماده تولید شده توسط یک ارگانیسم” (دانشگاه آکسفورد).

خطرات بیولوژیکی شامل ویروس ها و باکتری, قارچ, گیاهان سمی و فضولات حیوانی.

وجود دارد هزاران نفر از مردم که کار در صنایع که در آن آنها در تماس با biohazards. برخی از این صنایع عبارتند از:

– پزشکی. در بیمارستان ها و درمانگاه صدمات فرورفتن سوزن در برخواهد داشت biohazard تهدید.

– دفع فاضلاب و آب. باکتری های اصلی هستند biohazard در این خط کار می کنند.

– کشاورزی. باکتری ها اغلب در حال حاضر biohazards در بخش کشاورزی و همچنین به عنوان ویروس آنفولانزای مرغی.

پزشکی کارگران

صدمات فرورفتن سوزن ها یک خطر بزرگ به کارگران پزشکی در بیمارستان ها و خانه های سالمندان و همچنین در دامپزشکی کارگران در هنگام تزریق حیوانات. حمل آنها خطر ابتلا به عفونت HIV و هپاتیت B و C برای افرادی که با استفاده از سوزن و کسانی که خلاصی از آنها مانند دفع زباله پیمانکاران.

برای کاهش شانس از یک حادثه در محل کار اتفاق می افتد مناسب دفع سوزن ضروری است. در محل کار وجود دارد باید یک روش مشخص و به دور از استفاده از سوزن با خیال راحت و با کمی ریسک به عنوان امکان پذیر است.

دفع فاضلاب و آب کارگران

باکتری که باعث بیماری هایی مانند ویل بیماری ها و عفونت های پوست و چشم یک خطر سلامت برای فاضلاب و آب کارگران است.

باید وجود داشته باشد مناسب حفاظت ارائه شده توسط کارفرمایان برای افراد مشغول به کار در این صنعت از جمله دستکش و کفش ها و چشم و حفاظت تنفسی و چهره پشت بام ها. آب تمیز و صابون و حوله نیز باید در دسترس ساخته شده برای جلوگیری از یک biohazard مرتبط با حادثه در محل کار.

کارگران کشاورزی

سطوح بالایی از باکتری های موجود در هوا و قارچ ها یافت می شوند در بخش کشاورزی تنظیمات و افراد مشغول به کار در صنعت کشاورزی می تواند رنج می برند اختلالات تنفسی به عنوان یک نتیجه.

با پوشیدن ماسک و عینک و دستکش در حال راه هایی که در آن در معرض خطر است که باکتری های مطرح هر دو هوابرد و این کاهش می تواند برای کشاورزان.

آنفولانزای مرغی شناخته شد در سال 1997 به عنوان یک ویروس است که شروع به آلوده کردن انسان ها است و آغاز به دیده می شود به عنوان نما گسترده تر را انتخاب کنید. اگر چه هیچ نمونه یافت شده از آن هنوز در انگلستان ممکن است این مشکل در آینده است. آن است که به گذشت زمانی که فرد استنشاق ویروس از بودن در نزدیکی یک پرنده آلوده.

غفلت قرار گرفتن در معرض biohazards

اگر بهداشت مناسب مقررات به رعایت نکرده کارگران در معرض تبدیل شدن به این biohazards و تبدیل به ناخوشی گاهی با بیماری های جزئی و گاهی با چیزی بسیار جدی تر است.

افرادی که دچار بیماری یا حادثه در محل کار از طریق قرار گرفتن در معرض خطرات بیولوژیکی باید با مشورت های حقوقی و حرفه ای در مورد گرفتن غرامت.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *