Altoids جعبه کیت بقا: شما می توانید بهبود در این 5 نسخه?

[ad_1]

کیت بقا عالی هستند. اما تنها اگر شما آنها را با شما را هنگامی که فاجعه بازدید. بزرگترین مشکل با کیت بقا است که آنها به اندازه کافی کوچک برای حمل در اطراف در همه جا شما بروید.

اما پس از آن دوباره شاید آنها می تواند به اندازه کافی کوچک. اگر شما بسته بندی آنها را در راه حق. که در آن یک Altoids می آید در دستی.

یک Altoids کیت بقا است فقط یک کیت بقا است که متناسب با یک Altoids می توانید. بنابراین کیت بقای خود را متناسب با کف دست خود را. در حال حاضر اعطا شده آن را “کیت بقا” است که کمی زیاد است. اما اگر شما بسته به نوع مناسب از مسائل به آن, آن را فقط ممکن است زندگی شما را نجات دهد.

بنابراین قبل از ما شروع, اجازه به اشتراک گذاشتن دو معیار برای این کیت.

معیارهای #1 تحرک: اول از تحرک فاکتور حیاتی با Altoids نوع کیت. اگر چه کوچک آن قدرت است که شما می توانید با ذخیره کردن این چیزها در هر نقطه. پرتاب یکی در محفظه دستکش خود را. قرار دادن یک زن و شوهر در مشکلات خود را از کیسه. برخی از خود را در جعبه ابزار. آن را مانند شما 25 بیست پوند اشکال کردن کیف و نیاز به آنها را ذخیره کنید. این کوچک و سبک وزن است. شما می توانید به عنوان بسیاری از شما می خواهید. و شما می توانید آنها را در هر نقطه که شما می خواهید با حداقل فضای مورد نیاز.

معیارهای #2 تخصص: هنگامی که شما در رسیدن به این ایده از چنین یک رد پای کوچک شما می توانید شروع به تخصص خود را کمی قلع می تواند. به جای تلاش برای ایجاد یک قلع انجام بسیاری از چیزهایی که چرا فقط آن را انجام دهید یک چیز است. و اگر شما 5 مختلف Altoids قوطی متخصص در چیزی منحصر به فرد و سپس شما رو به خوبی سازمان یافته ست.

به شما آغاز شده در ساخت خود را, من می خواهم به شما نشان می دهد پنج نمونه. در حالی که شما در حال خواندن این, ببینید اگر شما می توانید بهبود آنچه که من در اینجا ایجاد شده. پس بیایید رفتن.

#1 ارتباطات Altoids کیت

نگاه ما در حال رفتن به قرار دادن ژامبون رادیو در اینجا. اما یک سیگنال آینه خواهد کار بسیار خوبی است. با طیف وسیعی از تا 100 کیلومتر این است که هیچ چیز به عطسه در است. و آن را متناسب با بسیار سادگی به یک Altoids قلع است. من یک comms Altoids فقط برای این منظور است. 2 موارد دیگر پرتاب در یک جعبه از مسابقات برخی از WetFire آتش زنه و برخی از تلالو نوار. مسابقات و WetFire هستند برای شروع یک آتش سوزی که تولید دود برای یک سیگنال آتش. این تلالو نوار مادون قرمز نوار است که می تواند دیده می شود در شب. من comms Altoids ممکن است کم tech اما باتری هرگز یک موضوع در اینجا. صحبت از مسابقات و WetFire اجازه دهید بحث در مورد یک Altoids Firecraft کیت.

#2 Firecraft Altoids کیت

در این کیت من می خواهم در WetFire چوبی مسابقات Bic سبک تر و موم آغشته گونی رول در یک فنجان چای قلع است. این WetFire به عنوان ضروری بدترین آتش زنه. مسابقات و Bic واضح است. اگر شما برخی از charcloth خواهد شد که علاوه بر این خوبی. جوت شد نورد به خالی فنجان چای شمع قلع و سپس آغشته به موم. فقط قطع کردن 2 قطعه” هنگامی که شما نیاز به چیزی برای نگه داشتن شعله در حالی که برای. آنها رایت خوب و آرام است. در برخی از نقطه من می خواهم به جای چوبی مسابقات با برخی از طوفان منطبق است. در حال حاضر این نیز یک کیت ساده. اما این کار را می کند. شما برخی از رفع اشکالات ساخته شده به آن را با Bic و مسابقات. اگر شما می خواهید برای دریافت واقعا خوب در این ضمیمه مطابقت مهاجم بر روی در داخل و یا خارج از Altoids قلع می تواند.

#3 آب/آبرسانی Altoids کیت

در اشکال کردن کیسه شما معتاد شود حمل لیتر آب. انگار هیچ جایی. بنابراین شما باید برای تصفیه آب در پرواز است. کلید موارد شامل هستند. تصفیه آب قرص و یک نمودار. این نمودار خواهد بود برای ساخت یک دستگاه تصفیه آب فیلتر از محیط طبیعی است. (سنگ ذغال سنگ ذغال سنگ شن و ماسه). آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری از هر چیز دیگری. یک تکه کوچک پارچه برای فیلتر باقی مانده مورد نیاز خواهد بود.

#4 پناهگاه Altoids کیت

برای یک Altoids پناهگاه کیت شما نمی شود با قرار دادن هر چادر در اینجا. اما شما می توانید متناسب با کیسه های زباله در قلع. من قادر به جا چهار 2’x2′ نورد کیف در. اما مهم این است که 10 فوت از طناب چتر نجات و 2 ft از gaffers یا نوار مجرای. با این شما می توانید پیدا کردن شاخه های درخت و اتصال آنها را با هم به صورت پناهگاه که قوی تر از کیسه شل و ول.

#5 پزشکی Altoids کیت

در این کیت شما امکان پرداختن درد, بنابراین مطمئن شوید که شامل تیلنول/ایبوپروفن. Band-ایدز استاندارد هستند. تیغه تیغ صورت تراشی خواهد بود خوب برای برش پارچه و یا احتمالا پوست. همچنین شامل موچین برای برداشتن باقی مانده از زخم. در نهایت 2-4 پا از گاز را دور از کیت.

هنگامی که شما سر خود را پیچیده در اطراف این ایده از یک مینی کیت بقا, شما می توانید برخی از مسائل بسیار سرد. فقط به یاد داشته باشید به فکر موبایل و تخصص. از آنجا هیچ محدودیتی وجود ندارد. چرا شما آن را امتحان کنید در این هفته. ساخت خود را در یک آزمون Altoids کیت.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *