4 واقعیت است که شما نیاز به دانستن در مورد پاتوژن Bloodborne

[ad_1]

Bloodborne پاتوژن (BBPs) همه جا هستند و می تواند به راحتی انتقال از فرد به فرد. به عنوان میکروارگانیسم ها در خون و مایعات بدن, BBPs منتقل می شود که خون و یا مایعات بدن در تماس با یکدیگر از طریق باز کردن کاهش تماس جنسی و یا خشک شده خون.

اکثر مردم تمایل به فکر می کنم از HIV به عنوان شایع ترین BBP اما سفلیس و هپاتیت B و هپاتیت C هستند, همه بیماری های شایع است که در حال انتقال از طریق BBPs. یک راه ساده برای محافظت از خود شما از این به راحتی منتقل می شود بیماری است که به استریل و ضد عفونی کردن مناطق که در آن فرد آلوده است ماندن اقدامات احتیاطی در صورتی که ممکن است شما را به در تماس با افراد آلوده به خون یا مایعات بدن با پوشیدن دستکش و ماسک. از آنجایی که این یک مسئله بزرگ برای بسیاری از مردم, بهداشت حرفه ای و ایمنی دولت (OHSA) صادر شده و استانداردها و مقررات در سال 1991 به بهبود مهار این بیماری بالقوه مرگبار. در زیر برخی از حقایق سرگرم کننده در مورد BBPs و OHSA's مقررات.

• OSHA به اقدامات انجام شده برای حفاظت از کارکنان در محل کار با تحمیل استاندارد است که شرکت هایی که استخدام افراد در معرض خطر (افراد که بالقوه از آینده در تماس با خون یا دیگر مایعات بدن) باید به دنبال. برخی از اقدامات ساده ایجاد شده توسط OSHA شامل پوشیدن لباس های محافظ و دستکش.

• OSHA نیز مورد نیاز کارفرمایان از افراد در معرض خطر به آموزش کارکنان بر استخدام و سپس بررسی کنید که آموزش بر اساس سالانه. کارآموزان در مورد یاد بگیرند که چگونه به تعریف های مختلف BBPs و به همین دلیل آنها خطرناک هستند توالي قرار گرفتن در معرض خطرات و پیشگیری و رسیدگی به شیوه چیزهایی مانند سوزن میله های.

• برخی دیگر از اقدامات احتیاطی ساده را در برابر BBPs در حال شستن دست و هرگز چیدن شیشه یا اشیاء نوک تیز با دست برهنه خود را, دفع زباله های پزشکی به درستی هرگز فوق العاده سرشار سطل زباله خود را با دست یا پا, نظافت جداول و تجهیزات پس از هر بار استفاده از پوشش تمام بریدگی و زخم های باز و درماتیت دریافت واکسن هپاتيت B و گزارش تمام حادثه سوزن pokes. اگر چه وجود دارد بسیاری از اقدامات احتیاطی را و بیماری هایی مانند ایدز یا هپاتیت B / C بسیار جدی آن نیز مهم است به یاد داشته باشید که قرار گرفتن در معرض هر معنا نیست عفونت; با این حال, اگر شما در معرض آن است که هنوز هم مهم است که به مراجعه به دکتر خود.

• قرار گرفتن در معرض BBPs لزوما باید به طور مستقیم یا به عنوان راه های مختلفی وجود دارد به معرض BBPs. غیر مستقیم قرار گرفتن در معرض مانند چیدن یک نفر دیگر's خاکی سس یکی از راه های از آینده در تماس با دیگر's آلوده به خون یا مایعات بدن در حالی که حتی استنشاق در قطرات از یک از یک فرد آلوده می تواند احتمالا قرار گرفتن در معرض. شاید ترسناک تر است vector-borne, انتقال, که در آن یک فرد's پوست نفوذ عفونی منبع مانند پشه's یا حشرات دیگر.

اگر چه BBPs پتانسیل را دارند که در همه جا وجود دارد بسیاری از روش های ساده شما می توانید برای محافظت از خودتان و بدون ظاهری بیش از حد چشمگیر است. بسیاری از شرکت ها حتی نیاز به BBP آموزش, اما آن است که همیشه یک ایده خوب برای دریافت آموزش به هر حال, و مطمئن شوید که شما می دانید که چگونه به بهترین محافظت از خودتان را از این میکروارگانیسم ها.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *