یک راهنمای کمپینگ خود کیت کمک های اولیه

[ad_1]

چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک کیت کمک های اولیه برای فعالیت در فضای باز مانند کمپینگ – و بسیاری وجود دارد. تجربه ما به ما می گوید اولین چیزی که به در نظر گرفتن فعالیت شما قصد انجام و آب و هوا شما قصد انجام آن را در. برای مثال یک کیت کمک های اولیه متشکل از حیوانات گچ و یک اب نبات چوبی برای کودکان برای استفاده در باغ پشت خود را قطع نمی آن را بر روی یک, یخ نوردی, سفر به اسکاندیناوی.

یکی دیگر از توجه مهم است توانایی خود را – اگر شما برای باز کردن کیت کمک های اولیه, آیا شما می دانید که چگونه به استفاده از هر یک از آیتم های موجود در داخل ؟ آن زمان شاید ثبت نام در پایه اول دوره کمک های اولیه? حتی کامل ترین کیت کمک های اولیه ارائه شده است بی فایده است اگر دانش مورد نیاز به کمک های اولیه فاقد آن است.

برای این راهنمای ما فرض می کنیم ما خواهد شد شرکت کم ریسک فعالیت های کمپینگ.

تعریف ما از کم ریسک فعالیت های کمپینگ:

 • سقوط از ارتفاع خواهد بود و بعید است.
 • خطر از غوطهوری در آب های خطرناک (سرد, عمیق, سریع جریان و غیره) به حداقل خواهد رسید.
 • مراقبت های پزشکی در دسترس است در ساعت.
 • سرپناه و آب و غذا هستند نه بیشتر از 4 مایل یا یک ساعت پیاده روی دور.

همیشه مطمئن شوید که شما در حال صالح به انجام هر گونه فعالیت شما در برنامه ریزی برای شرکت در. استفاده از قضاوت خود را برای تعیین عوامل خطر از فعالیت های خود را. همیشه به حساب هر گونه عوامل خارج از کنترل خود را – یک سقوط ناگهانی در درجه حرارت و یا دید می تواند ارائه هر گونه فعالیت خطرناک است.

حرکت به کیت کمک های اولیه اولین چیزی که می شود در هر کیت شخصی است – دارو است که هر دارویی که تجویز شده است به شما است که شما نیاز به در یک روز به صورت روز.

بقیه کیت شما باید حداقل شامل:

 • ضد آب کیت کمک های اولیه کیسه
 • چراغ قوه
 • سوت
 • قیچی
 • کمک های اولیه نوار
 • کرم ضد عفونی
 • اسپری بیهوشی
 • انواع گازهای
 • شستشوی چشم
 • تسکین سوختگی پماد
 • انواع باند
 • گچ / Band-ایدز
 • برخی از فرم یک تسکین درد – آسپرین / ایبوپروفن / ایبوبروفن
 • لاتکس, دستکش
 • یک EpiPen یا مشابه

شما باید در نظر بگیرید از جمله موارد زیر را اگر نه در حال حاضر موجود در کیت بقای خود را:

 • موچین
 • آتش جراحی یا مشابه
 • آب تصفیه قرص
 • فضای پتو

در نهایت زیر نظر ما اختیاری اما بزرگ شده وقتی بسته وزن نیست, موضوع:

 • کرم هیدروکورتیزون
 • دافع حشرات
 • آنتی هیستامین ها
 • آنتی اسیدها

خوانده شده در زیر به شرح هر یک از آیتم و آن پیشنهاد شده استفاده کنید.

ضد آب کیت کمک های اولیه کیسه

کاملا وجود دارد هیچ دلیلی نیست که ضد آب کیت کمک های اولیه کیسه های خود را برای برگزاری اولین کیت کمک های مطالب. این موارد در کیت کمک های اولیه باید تمیز نگه داشته و خشک در همه زمان ها – مرطوب کیت کمک های اولیه است که تقریبا شبیه هیچ کیت کمک های اولیه.

چراغ قوه / مشعل

شانس هستند شما حمل یک چراغ قوه به هر حال اما باید همیشه یکی در کیت کمک های اولیه. این باید بسیار خود توضیحی; کمک های اولیه بسیار سخت تر در تاریکی. علاوه بر این یک مشعل بزرگ تقویت روحیه زمانی که یک مجروح از اعضای حزب خود است که بی حرکت در تاریکی است.

سوت

حمل نیست فقط یک سوت – حمل یکی برای هر یک از اعضای گروه خود را در مورد شما نیاز به جدا کردن و یا از هم جدا هستند به هر دلیلی. آن است که نه تنها نیاز به سیگنال برای کمک به, اما فقط به عنوان مهم به سیگنال به هر یک از دیگر.

قیچی

این انواع استفاده در بسیاری از کمک های اولیه سناریو از پیرایش باند و گاز برای برداشتن لباس در مواقع اضطراری است. سعی کنید به استفاده از این به طور کلی وظایف و سعی کنید به نگه داشتن استریل که در آن همیشه ممکن است.

کمک های اولیه نوار

کمک های اولیه نوار دارای تعداد نامحدودی از استفاده از موقت آتل به مداخله در گاز. یک رول باید در هر اورژانس کیت کمک های اولیه.

کرم ضد عفونی

جزئی قطع و یا چراندن به طور معمول نمی تواند یک مشکل – تا زمانی که آن را آلوده و در نهایت می تواند منجر به عوارض بسیار جدی است. استفاده از یک ضد عفونی کننده کرم برای جلوگیری از این اتفاق می تواند بسیار مهم است.

اسپری بیهوشی

این ممکن است به ارمغان بیاورد برخی از امداد خوش آمدید به مشترک اتفاقات ناگوار مانند سوختگی و نیش گزش کاهش و grazes. مطمئن باشید به خواندن همراه جزوه برای جزئیات بیشتر در مورد استفاده از اسپری های مختلف اسپری می شود و در بیماری های مختلف.

انواع گاز

دانستن زمانی که به استفاده از گاز آسان است زمانی که شما می دانید که هدف خود را – برای کمک به جلوگیری از خونریزی. گاز ساخته شده است از متخلخل الیاف طراحی شده برای جذب و به دام انداختن خون و در نتیجه کمک به آن لخته. انجام برخی تحقیقات در زمانی که به, و هنگامی که به استفاده از یک گاز.

شستشوی چشم

تلقی های غیر ضروری توسط برخی از , اما ما دوست داریم برای شستشوی چشم در کیت کمک های اولیه, بنابراین ما می دانیم که ما باید مناسب و استریل شستشو موجود باید هر یک از ما حزب درگیر در یک چشم مربوط به حادثه است.

تسکین سوختگی پماد

آن را تعجب آور نیست که چقدر شایع سوختگی مواجه می شوند در کمپینگ سفر حتی برای با تجربه ترین ما است. این می تواند اتفاق می افتد به راحتی اما خوشبختانه نیز می تواند درمان شود فقط به عنوان به راحتی با دنده راست.

انواع باند

این شامل انواع اندازه ها و همچنین شکل و نوع است. انجام تحقیقات خود را بر روی باند – یاد بگیرند که چگونه و چه زمانی از آنها استفاده کنید. یاد بگیرند که چگونه به استفاده از یک آتل چگونه می توان یک زنجیر, چگونه یک تورنیکه و غیره. دانستن چگونه به استفاده از هر نوع کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید که کدام نوع به سهام خود را در کیت کمک های اولیه ،

گچ / گروه ایدز

با استفاده از این برای درمان بریدگی های جزئی و خراش و کمک به حفظ کردن عفونت است. به یاد داشته باشید برای تغییر گچ به طور منظم و برای تمیز کردن زخم قبل از درخواست مجدد یکی از جدید.

آسپرین / ایبوپروفن / ایبوبروفن

این می تواند بسیار خطرناک را به هر کسی که مسکن ها مانند آسپرین, پاراستامول و ایبوپروفن. همیشه مطمئن شوید این جزوه همراه با این داروها نگه داشته است در کیت کمک های اولیه برای مرجع است. همیشه به طور کامل خواندن این جزوه و جلب رضایت خودتان آن را بی خطر است برای درمان این بیمار با مسکن. اگر شما همیشه مطمئن نیستید آن است که همیشه امن تر به انجام این کار.

لاتکس, دستکش

این حمایت نه تنها برای بیمار از عفونت بلکه برای دهنده کمک های اولیه. همیشه تمرین خوب روش های بهداشت در هنگام درمان یک بیمار برای هر دو سلامت بیمار و خودتان.

یک EpiPen یا مشابه

یک EpiPen باید استفاده می شود هرگز بدون آموزش مناسب و یا دانش پزشکی است. با توجه به شرایط مناسب و صالح aider نخست EpiPen می تواند به طور قابل توجهی افزایش شانس بقای بیمار در شوک آنافیلاکتیک. دوباره تحقیقات کامل توصیه شده است.

موچین

اینها ایده آل برای از بین بردن اجسام خارجی از بریدگی ها و خراش ها. خرس در ذهن که چند ابزار مانند یک چاقوی ارتش سوئیس یا Leatherman معمولا موچین ساخته شده در – همراه با یک میزبان از دیگر موارد مفید; اگر خود را بسته وزن مجوزها ممکن است ارزشمند سرمایه گذاری در چیزی مشابه.

آتش جراحی یا مشابه

برخی از مردم به حمل یک فندک یا کبریت, ما ترجیح می دهند یک آتش جراحی به عنوان ما می دانیم که ما می توانیم بر روی آن بستگی دارد کار هنگامی که ما به آن نیاز دارید. شما نیاز به یکی از این بسته شما هر چه فعالیت های خود را — در واقع قرار دادن یکی از کلید های زنجیره ای. می توان آن را با هر نوع آتش زنه را به آتش می شود و تقریبا غیر قابل خراب کردن.

آب تصفیه قرص

همیشه نگه داشتن آب تصفیه قرص در کیت خود را که آیا شما آن را نگه دارید در کیت بقای خود را و یا کیت کمک های اولیه. حتی ساده ترین حوادث می تواند تبدیل شدید و تهدید کننده زندگی بدون آب و اندازه و وزن وجود دارد هیچ بهانه ای برای رفتن در هر نقطه بدون حمل برخی از.

فضای پتو

این مورد بسیار مفید برای نگه داشتن مصدوم گرم با انعکاس خود را در بدن گرما. فضای پتو مفید هستند در انواع حالات.

کرم هیدروکورتیزون

کرم هیدروکورتیزون استفاده می شود در حشرات گزش گزنه نیش و مانند آن. با استفاده از یک کرم مانند این می تواند کمک به جلوگیری از چیزهای ساده مانند نیش حشرات و گزش از اذیت نمودن یک کمپینگ آخر هفته.

دافع حشرات

هرگز دست کم گرفتن اهمیت دافع حشرات. چرا رنج می برند با همه کسانی که پشه نیش هنگامی که شما می توانید درخواست برخی از مواد دافع حشرات و فراموش کردن در مورد آنها.

آنتی هیستامین ها

آنتی هیستامین ها در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان اختیاری مگر اینکه البته شما رنج می برند به شدت از آلرژی است. دوباره, این می تواند کمک به نوبه خود یک بدبختی سفر کمپینگ به یکی از لذت بخش با یک قرص.

آنتی اسیدها

اگر شما می دانید که شما به طور معمول رنج می برند بیش از حد اسید معده فراموش نکنید که برای بسته یک بسته از این.

به عنوان نکته آخر همه از موارد فوق بی فایده و بدون صالح اولین aider. اگر شما را در هر گونه فعالیت در فضای باز به برخی از توجه جدی به شرکت در اولین دوره کمک های اولیه برای نه تنها نفع خود را دارد اما دیگران در خود را ،

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *