یکبار مصرف لوازم پزشکی: 3 انواع دستکش های پزشکی

[ad_1]

با توجه به Freedonia صنعت مطالعه تقاضای جهانی برای یکبار مصرف لوازم پزشکی انتظار می رود که برای افزایش 5.5% سالانه و رسیدن به $ 169 میلیارد 2014. زخم مدیریت محصولات می رود که این بالاترین تقاضا. تقاضا است که انتظار می رود به افزایش 4.6 درصدی سالانه و رسیدن به 30 میلیارد دلار در سال 2014.بیشتر تقاضای جهانی برای غیر بافته شده پزشکی یکبار مصرف محصول است که انتظار می رود به افزایش 4.4 درصد در سال و رسیدن به 25 میلیارد دلار در سال 2014.

اکثر پزشکی, یکبار مصرف, متوسط برای دوام طولانی مدت. این محصولات معمولا طراحی شده برای کوتاه مدت و یا استفاده تک. برخی از رایج پزشکی محصولات یکبار مصرف در حال بررسی دستکش, کفش را پوشش می دهد, جراحی پرده, جراحی, روپوش آزمایشگاه, کت, جداسازی لباسهای سوزن سرنگ, و همچنین به عنوان کیت های سفارشی و سینی و ماسک و عینک محافظ پنبه سواب و استریل دستمال مرطوب.

یکبار مصرف لوازم پزشکی: انواع دستکش یکبار مصرف
یکبار مصرف لوازم پزشکی به سرعت در حال تبدیل شدن به انتخاب اول هر مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. بیشتر و بیشتر پزشکان در حال امید بستن برای پزشکی, یکبار مصرف به منظور محافظت از خود و بیماران از کشنده بیماری های عفونی و دیگر عوارض پزشکی.

یکی از رایج ترین انواع یکبار مصرف لوازم مورد استفاده توسط پزشکان در دستکش های پزشکی. آنها عمدتا در طول معاینه و عمل جراحی. تابع اصلی خود را برای جلوگیری از انتقال خون و مایعات بدن بسیار مسری پاتوژن مواد سمی و آلاینده های دیگر.

دستکش های پزشکی هستند یا پودر یا unpowdered. پودر دستکش استفاده از آرد ذرت برای روانکاری که باعث می شود آنها را بسیار آسان برای قرار دادن در. این دستکش ها معمولا استفاده می شود در طول جراحی یا دیگر روش حساس چون آرد ذرت می شود به بافت و مانع روند شفا. پزشکی دستکش ساخته شده از انواع مختلف پلیمرها از جمله:

لاتکس, دستکش
پزشکی دستکش های ساخته شده از لاتکس بسیار الاستیک ضخامت و حفاظتی. این دستکش را بهتر دقت کنترل خوب و درجه بالایی از حساسیت لمسی به پوشنده لباس است. این دستکش می تواند باعث آلرژی در برخی افراد.

دستکش, دستکش
یکبار مصرف دستکش دستکش یک جایگزین عالی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی که آلرژی به لاتکس. این دستکش به رسمیت شناخته شده برای خود را به سطح بالایی از راحتی سوراخ مقاومت و مقاومت به چندین مواد شیمیایی. جدا از حرفه پزشکی, دستکش, دستکش نیز استفاده می شود توسط مواد شیمیایی حرفه ای, خال کوبی هنرمندان و باغبان.

وینیل دستکش
این دستکش ساخته شده از پلی وینیل کلراید و یا پی وی سی. وینیل دستکش خود را برای شناخته شده غیر واکنشی خواص. این دستکش همچنین چندین غیر پزشکی برنامه های کاربردی. آنها استفاده می شود توسط نقاشان پاک کننده و حرفه ای مشغول به کار در صنعت مواد غذایی خدمات.

بازدید expressmedicalsupplies.com برای خرید با کیفیت بالا یکبار مصرف لوازم پزشکی با قیمت های رقابتی. این شرکت یکی از بزرگترین کاتالوگ آنلاین برای تجهیزات پزشکی.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *