یکبار مصرف لوازم پزشکی – و نه فقط برای بیمارستان دیگر

[ad_1]

یکبار مصرف لوازم پزشکی ارائه مزایای بسیاری است که به رسمیت شناخته شده توسط بسیاری از صنایع مختلف از بیمارستان های خصوصی پزشکی و درمانگاه و خانه بهداشت و همچنین هنرمندان تاتو لوازم آرایشی و برنامه های کاربردی. مواردی از قبیل دستکش, باند, گاز, پنبه سواب و زبان depressors شده اند یکبار مصرف برای چندین دهه اما با افزایش نگرانی در مورد آلودگی متقاطع و سختگیرانه تر سلامت کد مقررات بیشتر و بیشتر در مواردی مانند جراحی و سوزن و حتی ورق تخت در حال انتقال به حال یکبار مصرف. با استفاده از یکبار مصرف لوازم پزشکی می تواند مفید هر دو در راحتی و ایمنی بهداشت.

بیمارستان ها شناخته شده است به تنظیمات مناسب از پتانسیل عفونت و آلودگی متقابل مسائل. این باعث ایجاد یک چالش منحصر به فرد به نگه داشتن این مسائل حداقل به ویژه با خطر جدی است که عفونت می تواند به راحتی گسترش از یک بیمار دیگر. بیماران با سیستم ایمنی بدن به ویژه آسیب پذیر هستند برای دستیابی به عفونت های جدید و در حال توسعه دیگر مسائل مربوط به سلامت به عنوان یک نتیجه. به همین دلیل است که همواره بیمارستان است که کاربران زیادی از یکبار مصرف لوازم پزشکی. بیمارستان پزشکی پرسنل و مدیران می دانم این مهم است که جوانه كردن نگهداری می شود به عنوان مطلق حداقل که ممکن است با استفاده از به عنوان بسیاری از محصولات یکبار مصرف به عنوان آنها می توانند. قادر بودن به دور از آزمون و لباس خاکی ورق ماسک صورت یا سرنگ به جای داشتن برای تمیز کردن و استریل کردن آنها نه تنها موجب صرفه جویی در زمان اما تضمین می کند که اگر یک بیمار فوق العاده عفونی و یا به شدت آسیب پذیر به عفونت وجود دارد, حداقل, احتمال میکروب ها در حال گسترش است.

دفاتر پزشکان خصوصی و کلینیک های پزشکی در حال پیدا کردن که با استفاده از به عنوان بسیاری از یکبار مصرف لوازم پزشکی آنها می توانید صرفه جویی در وقت و پول و بیماران تحت درمان بسیار سریع تر. نه نیاز به توقف برای استریل چیزی می تواند در مطب پزشکی روش تر انجام شود به سرعت به عنوان به خوبی و شانس کمتر از آلوده کردن هر گونه زخم های باز. استفاده از یکبار مصرف پزشکی محصولات به مراتب پیشرفته تر از زبان depressors و سوزن امپول از سال گذشته است. شرکت های خصوصی و کلینیک های پزشکی با استفاده از همه چیز از یکبار امتحان لباس به آزمون جدول ورق.

صفحه اصلی بهداشت و درمان مقررات تبدیل شده اند بسیار سختگیرانه تر در چند سال گذشته و در بسیاری از ایالت ها در حال حاضر نیاز است که یکبار مصرف پزشکی و محصولات ارائه شده به خانه محدود بیماران تحت مراقبت در منزل بهداشت ارائه دهند. این نه تنها تضمین می کند کمی وجود دارد و یا هیچ آلودگی متقاطع بین بیماران بلکه آن است که هر بیمار تمیز و استریل محصولات برای کمک به ترویج شفا و یا نگه داشتن هر بیشتر مسائل مربوط به سلامت از اتفاق می افتد. همچنین بسیاری از افرادی که

وجود دارد بسیاری از استفاده به صورت یکبار مصرف پزشکی محصولات خارج از زمینه های پزشکی. هنرمندان خال کوبی استفاده از دستکش یکبار مصرف و سوزن برای اطمینان از ایمنی از تو روند و از بین بردن شانس تو سایت عفونت. بسیاری از electrologists استفاده از دستکش یکبار مصرف و پروب در روش های خود را. Acupuncturists نیز پیدا کردن که با استفاده از سوزن یکبار مصرف آنها نه خطر احتمال آلودگی متقاطع عفونت. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف لوازم آرایشی و بهداشتی ارائه دهندگان خدمات که در حال پیدا کردن استفاده از ظروف یکبار مصرف لوازم پزشکی بسیار موثر هزینه.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *