یونیفرم مالش و اتاق عمل

[ad_1]

هنگامی که ما فکر می کنم از لباس scrubs با توجه به محبوبیت اخیر برنامه های تلویزیونی مانند مالش استروژن و Grey's Anatomy ما دیگر فکر می کنم از اتاق عمل به عنوان اصلی منطقه از اسکراب پوشنده لباس. اگر چه مالش باقی می ماند استاندارد و یا لباس, یونیفرم, مالش حمله کرده اند تقریبا در هر منطقه و هر بخش از بیمارستان.

تاریخچه اتاق عمل پزشکی لباس یکی از تکامل است. در ابتدا پزشکان و پرستاران انجام می پوشند نه پزشکی ، پزشکان به تن خود لباس عادی در حالی که ارائه مراقبت از بیمار خدمات و ملبس به تنها یک صحن به محافظت از لباس های خود را از مایعات بدن در حالی که انجام عمل جراحی است. کمی فکر کردم با توجه به ارائه حفاظت برای هر دو پزشک و بیمار از باکتری است. جراحان عمل بدون ماسک و دستکش و استریل تجهیزات. به عنوان حرفه پزشکی شد آگاه از خطرات ناشی از عفونت جراحان شروع به پوشیدن ماسک به کاهش پزشک's خطر قرار گرفتن در معرض باکتری ها و بیماری است.

موضوع بهداشت به تدریج تبدیل به یک نیروی محرکه در صنعت بهداشت و درمان به پزشکان متوجه مزایای حفاظت از هر دو خود و بیماران از بیماری های عفونی و باکتری است. یونیفرم مالش معرفی شدند ارائه فولاد تیم با لباس راحت است که به جای فولاد صحن به عنوان عامل استاندارد لباس. یونیفرم مالش های طراحی شده با تخت دو درزهای دوخته شده است که در برابر حمله باکتری ها به لباس است. جزئیات طراحی شد به حداقل نگه داشته شود برای از بین بردن مکان های عفونی و مواد برای پنهان کردن. مالش بودند آسان برای شستن و هزینه های جایگزینی بودند حداقل در مقایسه با دیگر یونیفرم گزینه های. در اصل فقط در دسترس در هر دو جنس اندازه مالش به حال یک جعبه مناسب اجازه می دهد تا برای سهولت حرکت.

سفید نماد پاکی و پاکیزگی و حمله اتاق عمل در قالب سفید یونیفرم مالش. این عمل جراحی در سمت چپ سفید مالش رنگ آمیزی و ناخوشایند از خون و دیگر مایعات بدن. در اواسط قرن 20th, سفید, یونیفرم مالش به تدریج راه را به جید سبز و ceil آبی اسکراب در اتاق عمل. این رنگ به دست می آمد به عنوان شناخته شده “بیمارستان سبز” و “بیمارستان آبی” و هنوز در استفاده از امروز, در یا. حرکت به رنگی مالش کمک به پنهان کردن خاک و همچنین برای نرم کردن سفید “تابش” از اتاق عمل کاهش فشار چشم ناشی از استارک سفید محیط زیست از فولاد تئاتر.

توسط 1970's, یونیفرم, مالش را بر عهده داشتند و یک ظاهر طراحی شده در حال حاضر به رسمیت شناخته شده در امروز,'s تلویزیون. در اتاق عمل جراحی, مالش هنوز تشکیل شده از استاندارد کوتاه آستین V و گردن بالا و طناب کشی شلوار. این سبک اجازه می دهد تا پرسنل اتاق عمل به سرعت تغییر لباس در بین عمل جراحی. جادار مناسب و غیر الزام آور اسکراب شلوار کمر بسیار آسان برای پوشیدن در طول ساعت های طولانی را صرف عمل جراحی است.

امروز کارکنان اتاق عمل اغلب می پوشد لباسهای یکبار مصرف بیش از لباس خود scrubs برای یک لایه اضافی از حفاظت در برابر عفونت است. این لباسهای جذب بسیاری از مایعات و باکتری ها هستند که پس از دفع به جای متمرکز و به سرویس بازگشت.

راحتی و سهولت حرکت ارائه شده توسط یونیفرم مالش های ساخته شده از این لباس های محبوب با کارکنان بهداشتی درمانی در مناطق دیگر از بیمارستان. توسط 1990's, تقریبا تمام بیمارستان کارکنان عینک مالش به جای سنتی سفید پرستاری و کلاه. برای افتراق این کارگران از, و یا کارکنان, یونیفرم, تولید کنندگان مانند چروکی Scrubs و Dickies مالش معرفی یک خط و یا اسکراب پوشیدن در بسیاری از رنگ. اغلب در بیمارستان های مختلف مناطق کار باید از یک رنگ خاص برای تعیین واحد خود را. سبک های اضافی از اسکراب تاپ و اسکراب شلوار طراحی شده بودند و به جای تملق گفتن شکل عمدتا زن تحت سلطه حرفه پرستاری است.

امروز, یونیفرم, مالش لباس انتخاب برای اکثر متخصصان مراقبت های بهداشتی که آیا در بیمارستان و یا مطب دندان یا دامپزشک کلینیک. این عملی, لباس راحت, لباس که ارائه راحتی و سهولت شویی و کم هزینه های جایگزینی. یونیفرم مالش به راحتی در دسترس هستند در محلی یونیفرم فروشگاه و یا آنلاین در متعدد اسکراب وب سایت.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *