یخ خشک و پوست شما

[ad_1]

خشکی پوست مشکلی است که رخ می دهد و با بسیاری از مردم برای بسیاری از دلایل مختلف. برخی از مردم فقط با آن به دنیا در حالی که دیگران توسعه آن در طول سال به دلیل محیط زیست خود را. بسیاری از افرادی که پوست خشک آن را از مواد شیمیایی یا در خانه یا در محل کار. مواد شیمیایی می تواند بسیار سخت بر روی پوست است. هنگامی که شما با استفاده از مواد شیمیایی است که ممکن است بدن خود را لمس مهم است به استفاده از دستکش و یا دیگر حمایت می کند. یکی از بدترین یخ خشک. مراقبت از پوست بسیار مهم است زمانی که شما در اطراف یخ خشک.

یخ خشک چیزی است که استفاده می شود به نگه داشتن آیتم های سرد در یک شرایط که در آن شما نمی توانید با استفاده از یخ به طور منظم. دما -109° فارنهایت که یخ می تواند سلول های پوست شما و باعث آسیب برابر سوختگی است. هنگامی که شما با استفاده از یخ خشک آن بسیار مهم است برای جلوگیری از به طور تصادفی لمس کردن آن را به پوست خود را. مطمئن شوید که شما با استفاده از یک حوله و یا نوعی از دستکش های حفاظتی. اگر شما برخی از یخ خشک در بدن شما بلافاصله به دنبال توجه پزشکی. آن است که به عنوان مهم به عنوان اگر شما گرفتن مراقبت از سوختگی یا سرمازدگی. دست زدن به یخ خشک می تواند باعث سوزش مانند سرمازدگی.

در هر زمان شما را در تعطیلات و یا در هر نقطه که در آن شما خواهد شد با استفاده از یخ خشک, مطمئن شوید که به استفاده از دستکش برای محافظت از پوست خود را از آسیب. اگر شما به طور تصادفی در تماس با یخ خشک اما نه بسیاری از آسیب انجام می شود بلافاصله درخواست برخی از لوسیون و یا کرم. دست یا بدن یا لوسیون مرطوب کننده استفاده می شود باید به صورت روزانه. آنها باید به طور منظم برای آنها موثر باشد. هستند بسیاری از مارک های مختلف که در دسترس هستند. با پزشک خود و یا متخصص پوست ممکن است قادر به نگاه خود را سوزاند و مشخص است که بهترین کار را برای شما.

یخ است که گاهی اوقات استفاده می شود همراه با روغن معدنی به عنوان یک روش موثر درمان برای پوست های خشک است. برخی از توصیه با استفاده از روغن معدنی یا نفت مخلوط با روغن و دیگران توصیه معدنی و روغن مخلوط با یخ. این خیلی بهتر است بر روی صورت خود نسبت به استفاده از آب شیر که حاوی فلوراید و کلر یا سایر مواد شیمیایی است که ممکن است مضر باشد. کلید اصلی برای کمک به خود را از شر پوست های خشک بدون در نظر گرفتن علت است که استفاده منظم از یک محصول خوب است. با بسیاری از انواع مختلف و مارک های موجود بهترین کار این است که محصولات مختلف را امتحان کنید تا زمانی که شما پیدا کردن یکی که به شما می دهد نتایج رضایت بخش.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *