یادگیری برای تغییر دکمه شکم خود را حلقه برای اولین بار

[ad_1]

پس از سوراخ کردن ناف وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما باید انجام دهید برای جلوگیری از عفونت و التهاب است. آن's مهم برای مراقبت از صدا به عنوان شما را از هر گونه زخم. یک سوزن از جنس استنلس استیل تحت فشار قرار دادند از طریق پوست خود را و آن را's مهم برای درمان جدید خود را موز حلقه مانند.

پس از شما've منتظر توصیه می شود 6 تا 12 ماه برای جدید خود را, سوراخ کردن بدن, برای درمان, you're احتمالا آماده برای خرید برخی از لباس های جدید حلقه ناف. آنها در دسترس هستند آنلاین در صدا و, تا تو, سالن و در بازار کیوسک. گاهی اوقات حلقه حلقه در دسترس هستند در فروشگاه طلا و جواهر شمارنده و یا حتی فروشگاه های تخفیف مانند Wal-Mart و هدف است. بدون توجه به جایی که شما دریافت جدید طلا و جواهر بدن شما باید به دنبال این قوانین برای پاکسازی و تغییر حلقه ناف.

قبل از اینکه شما حتی خرید حلقه بررسی کنید که آنها ساخته شده از قابل اعتماد مواد که برنده't پوست شما را تحریک. حتی پس از, سوراخ کردن بدن, شفا است, آن را هنوز هم ممکن است حساس و مستعد ابتلا به عفونت است. بهترین مواد برای موز حلقه فولاد جراحی 316L (یک شکل از فولاد ضد زنگ), تیتانیوم, Bioplast یا Bioflex, 24K طلا اندود و 14K طلا. این مواد بهداشتی و قوی و belly button rings ساخته شده از این چیزها حداقل به احتمال زیاد به تراشه و یا شکستن.

قبل از قرار دادن حلقه حلقه استریل هر محصول با آب گرم و صابون به حذف هر گونه آلودگی و نفت است. شما همچنین ممکن است اتوکلاو خود را حلقه ناف است که در یک فرآیند عقیم سازی است که با استفاده از گرمای شدید به خلاص شدن از شر همه چیز از هر گونه میکروب است که می تواند باعث درد و عفونت است. به طور کلی شما را به بازدید از یک خالکوبی یا سوراخ کردن بدن, سالن, اگر شما می خواهید خود را موز حلقه اتوکلاو.

در هنگام تغییر یک حلقه مطمئن شوید که شما دستهای خود را کاملا با آب و صابون قبل از شما آغاز خواهد شد. اگر شما از دستکش های پزشکی در دسترس, شما می توانید از پوشیدن آن برای حفاظت اضافه شده. مطمئن شوید که برای مجموعه جدید خود را حلقه حلقه نزدیک به جایی که شما در حال کار بنابراین شما می توانید صرف زمان به عنوان کوچک که ممکن است بدون هر چیزی در سر و صدا.

باز کردن توپ بالا از جدید حلقه حلقه است که شما می خواهید برای قرار دادن و تنظیم آن را کنار گذاشته است. در برخی از حلقه ناف تنها توپ بالا قابل جابجایی است و در برخی تنها پایین توپ قابل جابجایی است و در برخی هر دو توپ در حال جابجایی است. برای سهولت و راحتی آن است که توصیه می شود که شما حذف توپ بالا.

به آرامی درک پایین توپ از حلقه حلقه شما با پوشیدن بصورتی پایدار و محکم بین انگشت شست و سبابه. به آرامی پیچ و تاب و توپ بالا از موز حلقه شما با پوشیدن برای حذف آن از میکرو. به آرامی جلو و حلقه شکم دکمه پایین و از سوراخ کردن ناف.

فوری گرفتن جایگزینی حلقه حلقه و موقعیت توپ-کمتر بخشی از هالتر نزدیک داخل دکمه شکم خود را (که در آن سوراخ سوراخ است). به آرامی و به آرامی اعمال فشار و ادامه تا زمانی که هالتر pokes از طریق بالا سوراخ سوراخ کردن. اگر این اولین بار است که تغییر حلقه ناف ممکن است یک زن و شوهر از تلاش برای فشار آن را تمام راه را از طریق.

گرفتن توپ بالا جدید خود را از حلقه و به آرامی پیچ آن را در حالی که برگزاری هالتر هنوز خود را با انگشت شست و سبابه. پس از آن کامل است بلافاصله دستهای خود را به عنوان به خوبی به عنوان حلقه شکم دکمه.

اگر شما این مراحل را دنبال کنید دقت شما'قادر خواهید بود به تغییر حلقه ناف اغلب و به راحتی.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *