گوشی پزشکی را پوشش می پیوندد مبارزه با MRSA و گسترش عفونت

[ad_1]

اگر شما بودند به نام یک شی است که در ارتباط با پزشکان چه خواهد بود ؟ شانس هستند که بسیاری از ما خواهد نام گوشی پزشکی – که در ابزار قابل اعتماد است که همیشه پیچیده در اطراف گردن خود را ثابت و همراه از پزشکان و پرستاران است.

آن را غیر معمول است برای رفتن به دکتر,'s, اتاق کار و مورد بررسی قرار گیرد با استفاده از گوشی پزشکی استفاده شده است که برای گوش دادن به قلب و ریه ها و جریان خون.

اما شما را متوقف به فکر می کنم در مورد که در آن دیگری که گوشی پزشکی شده است ؟ چه کسی دیگری آن را لمس کرده است? است دکتر شما را تمیز خود گوشی بعد از دیدن او آخرین بیمار است ؟ و شما (و یا خود دکتر) در برخی از خطر اگر این گوشی دارای تمیز نشده?

گوشی پزشکی – برخی از “کثیف” حقایق

به عنوان آن معلوم است اینها سوالات بی اهمیت. آن را نیز کمی عجیب و غریب, با توجه به اینکه برای تقریبا هر فعالیت دیگر پزشکان یا پرستاران اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و بیماران. آنها فصل تازه یکبار مصرف دستکش معاینه برای هر بیمار و سپس آنها را دور بیندازید و پس از استفاده. آنها با استفاده از تازه کاغذ آستر برای بررسی جدول جدید قرار داده یکبار مصرف, نکاتی برای دماسنج دیجیتال خود را هنگامی که آنها را به درجه حرارت و استفاده از تازه راهنمایی در otoscopes زمانی که آنها بررسی گوش خود را. دلیل خوب – آنها نمی خواهند به آلوده بعدی بیمار با ویروس و یا میکروب از قبلی بیمار است.

بنابراین آنچه در مورد گوشی? وجود دارد باید چنین اقدامات احتیاطی گرفته شده ؟ خب پاسخ این است که تاکید بله . در واقع, شده اند وجود دارد تعدادی از مطالعات اشاره می کنند که اکثر گوشی های پزشکی در واقع بیماری را حمل حمل میکروب ها از جمله مواد مخدر-مقاوم در برابر باکتری MRSA. برای مثال یک مطالعه نشان داد که 90 درصد از پزشکان' بلندگو بودند آلوده با میکروب در حالی که مطالعه دیگری نشان داد که تنها یک سوم از کارمندان خود را تمیز گوشی های پزشکی به طور منظم. یکی از میکروب ها است که اغلب یک داروی کشنده است-مقاوم در برابر باکتری به نام MRSA.

MRSA – مرگبار و گران مشکل بهداشت و درمان

MRSA کوتاه اورئوس مقاوم به متی سيلين استافيلوکوکوس اورئوس است که یک نوع باکتری استافيلوکوکوس اورئوس (“استاف”) باکتری است که مقاوم در برابر برخی از انواع آنتی بیوتیک ها. در میان دیگران آن است که مقاوم به آنتی بیوتیک مربوط به پنی سیلین که شامل آنتی بیوتیک به نام متی سيلين و اگزاسيلين. تقریبا یک سوم از جمعیت حمل staph باکتری ها بر روی پوست خود و یا در بینی خود را بیشتر از زمان و بدون هر گونه بد اثر است. اما در بیماران مبتلا به بیمار که ایمنی سیستم در حال حاضر به خطر بیافتد آنها می تواند ویران کردن و می تواند باعث بیماری های جدی و حتی مرگ شود.

امروز بیمارستان هستند و علت عمده گسترش عفونت است. پس از همه, این است که یک محیط پرخطر با تعداد زیادی از بیمار, سیستم ایمنی به خطر بیافتد بیماران متمرکز در یک منطقه و عفونت می تواند به سرعت در حال گسترش در اینجا. در اطراف ژوئن سال 2007 تخمین زده شد که برخی از 2.4 درصد از تمام بیماران بیمارستان (یا 880,000 بیماران) تا به حال عفونت MRSA تعداد سرسام آور. با توجه به این که عفونت های MRSA شده است افزایش نمایی (شروع با فقط 2000 مورد در سال 1993 پریدن به برخی از 368,000 موارد در سال 2005 و به 880,000 موارد در سال 2007) امروز این تعداد می تواند بیش از یک میلیون نفر.

علاوه بر خطر ابتلا به بيمار و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی) که شامل بیماری های جدی و مرگ و میر این یکی از گران ترین مشکلات امروز's بهداشت و درمان. در حدود 15.000 دلار در هر عفونت آن هزینه های ما سیستم بهداشت و درمان حدود 30 میلیارد دلار برای درمان 2 میلیون بیمار عفونت در بیمارستان باقی می ماند.

گوشی ایمنی آگاهی در حال رشد

از آن شده است برای مدت طولانی شناخته شده است که گوشی های پزشکی می تواند بیماری را حمل حمل میکروب. در واقع معناداری وجود دارد و تحقیقات شواهد قصد بازگشت به سال 1972 اتصال گوشی به انتقال عفونت است. آن را نیز بارها و بارها تاکید کرد که گوشی های پزشکی باید با الکل تمیز برای جلوگیری از عفونت.

این سخت است برای قرار دادن به عمل. پیروی از بهداشت و درمان کارگران فقیر است و رک و پوست کنده در برخی از محیط های شلوغ مانند مراکز تروما و مشغول اورژانس ممکن است کمی زمان برای تمیز کردن این.

از اواخر سال شده اند وجود دارد برخی از راه حل در بازار است. یک گوشی پزشکی یکبار مصرف کلاه – یک گام در مسیر درست است, اما آن را به اندازه کافی دور. آن را پوشش قفسه سینه قطعه ای از گوشی اما برگ های نزدیک به 80-90 ٪ از گوشی پزشکی منطقه از جمله لوله هنوز هم در معرض. و هنگامی که ارائه دهندگان در حال پوشیدن این اطراف گردن خود را در همه زمان ها آن را ارائه نمی دهد حفاظت کافی.

البته گوشی های پزشکی یکبار مصرف شده اند در اطراف برای برخی از زمان به طور خاص برای مناطق با خطر بالا. اما در هزینه از $ 3 یا بیشتر آنها تا حدودی حل گران قیمت و همچنین برای آن هزینه های خود را با کیفیت (ویژه آکوستیک با کیفیت یک کلید برای گوشی پزشکی performance) بسیار ضعیف است.

گوشی پزشکی یکبار مصرف آستین – سلاح های جدید برای گوشی ایمنی

در حال حاضر اما Avossi پزشکی نیویورک-بر اساس تولید کننده محصولات پزشکی آمده است تا با منحصر به فرد و راه حل ساده برای این مشکل است. آنها را توسعه داده اند یک بار مصرف آستین یا پوشش است که پوشش نه فقط قفسه سینه-تکه اما در کل گوشی پزشکی. به اصطلاح پوشش کامل گوشی آستین فروخته شده توسط آن tradename StethoMitt است اولین از نوع خود در بازار ساخته شده و از آشنا و غیر بافته مواد پلی پروپیلن فراهم می کند که خوب مانع به مایعات و میکروب. آن است که از مواد مشابه به عنوان استفاده می شود که در فولاد روپوش و ماسک. دستگاه ارزان قیمت به اندازه کافی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک استفاده آستین یکبار مصرف و طول می کشد تنها ثانیه برای قرار دادن در و را. بهترین از همه, به عنوان یک پوشش کامل دستگاه آن را نه تنها محافظت از هر دو ارائه دهنده خدمات درمانی و بیماران, اما اجازه می دهد تا ارائه دهندگان به استفاده از مورد علاقه خود را در گوشی بدون افت کیفیت صوتی. Avossi ساخت این محصول در دسترس از طریق فروشگاه آنلاین و همچنین از طریق بازاریابی خود نمایندگان.

گوشی پزشکی آستین – باید برای برخی از مناطق

اگر چه هر بهداشت و درمان کارگران با استفاده از گوشی های پزشکی باید اقدامات احتیاطی از تمیز کردن گوشی و یا با استفاده از راحت تر جایگزین مانند StethoMitt این باید مورد نیاز برای هر مرکز تروما, بیماری های عفونی مرکز و یا در اتاق های اورژانس و اضطراری کارگران است.

شاید آن ممکن است بیش از حد طولانی نیست قبل از اینکه چنین آستین می تواند به عنوان امری عادی به عنوان دستکش معاینه!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *