کوه پیمایی تجربه در نپال کوه مسیرهای پیاده روی

[ad_1]

نپال معروف برای برگزاری بالاترین قله کوه های دنیا, کوه اورست. آن احاطه شده است رفیع و با شکوه کوه. نپال یکی از مقاصد مورد در میان ماجراجویی علاقه مندان trekkers برگشت کوهنورد و کوه نوردان. ماجراجویی علاقه مندان از گوشه های مختلف جهان سفر نپال به انجام این چالش از بالا رفتن از قله کوه و کشف ناشناخته کوه پیمایی در مسیرهای پیاده روی.

در میان چهارده بالاترین قله کوه هشت در نپال هستند. آن را ترجیح داده است با ماجراجویی جسورانه عشق گردشگران است. گردشگری می تواند لذت بردن از ماجراجویی بازی مانند پیاده روی ، کوه نوردی, دوچرخه سواری در کوهستان, کوه پیمایی, اسکی بازی, چتربازی, اسکیت روی یخ و غیره. برخی از محبوب کوه پیمایی در مسیرهای پیاده روی به کمپ پایه اورست آناپورنا منطقه Langtang منطقه موستانگ منطقه Dolpo منطقه Kanchanjungha منطقه Langtang منطقه Manaslu منطقه ، شما واقعا لذت بردن از نوردی در نپال در این مناطق است. شما می توانید صلیب بسیاری از کوه زیبا hamlets در سفر خود را. شما یک فرصت شگرف به کشف هیمالیا فرهنگ است. همچنین شما می خواهد عبور برخی از معروف پناهگاه حیات وحش. شما می توانید نقطه بسیاری از عجیب و غریب و نادر کوهستانی گیاهان و جانوران است. نپال گفته می شود مقصد مناسب برای تماشای پرنده است. بیش از 750 گونه از کلیه مرغان یک سرزمین ساکن در کوه دره در نپال. گوش دادن به خود, غوغای شیرین و گرم کردن خلق و خوی خود را در آب و هوای سرد.

نپال نوردی تورهای لذت می برد می تواند توسط افراد در همه گروه های سنی و همه مسهل. حتی ضعیف و پیر سالخورده مردم می توانند از آن لذت ببرید در هیمالیا زمین و لذت بردن از این بازی پرماجرا. تمام نمرات از مسیرهای پیاده روی کوه پیمایی وجود دارد. وجود سه کوه پیمایی سطح پایین کلاس کوه پیمایی دنباله وسط کلاس کوه پیمایی دنباله و درجه بالا نوردی نوین. سنین و ضعیف قدرت مردم می توانند لذت بردن از کوه پیمایی تجربه در درجه پایین کوه پیمایی در مسیرهای پیاده روی. اگر شما یک تازه کار راهنورد و ديد کوه, کوهنورد, شما باید شروع به از درجه پایین و در ادامه به تدریج به سطح متوسط. اگر شما احساس می کنید راحت شما می توانید برای رفتن شجاعانه بالا کوه پیمایی در مسیرهای پیاده روی. شما باید برای رفتن سطح بالاتر تنها زمانی که شما در سلامت خوب به عنوان این مسیرهای پیاده روی در حال ارتفاع بسیار بالا و شما ممکن است تنفس مشکل وجود دارد.

قبل از رفتن برای نوردی تورهای نپال شما باید برای بررسی پزشکی. اگر شما مسهل اجازه می دهد پس از آن تنها شما باید برای کوه پیمایی. بهتر است آن را به انجام جسورانه تجربه تحت هدایت کارشناس راهنورد. شما می توانید خرید بسته تور برای کوه پیمایی در کوه های نپال. عامل شما امنیت لازم را ارائه چرخ دنده ها. شما باید حمل مورد نیاز دارو با شما. شما نمی توانید فروشگاه های پزشکی در دنباله کوه.

بنابراین کیسه های بسته مناسب برای کوه پیمایی تور. شما باید در جعبه کمک های اولیه کافی پشمی لباس گریبانگیر جفت کفش و چاقو و غیره را در کیسه خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *