کنه – یکی دیگر از خون آشامی انگل است که می تواند باعث مشکلات سلامتی شدید برای شما و سگ خود را!

[ad_1]

تابستان است و هر کس خارج از لذت بردن از پیک نیک, پیاده, اردو زدن , ماهیگیری و دیگر فعالیت های در فضای باز. همچنین این زمان از سال کنه شايع هستند…و گرسنه!

تیک کوچک عنکبوتیان. آنها در همان خانواده به عنوان عنکبوت عقرب و کنه. آنها بیماری-حمل خون آشامی, انگل های خارجی (انگل های خارجی). آنها زندگی می کنند با دفن سر خود را زیر پوست و مکیدن خون میزبان خود, شایع ترین پستانداران و پرندگان است. آنها همچنین می توانند بر روی مارها از جمله حیوان خانگی boas!

کنه, ممکن است در هر نقطه بر روی سگ خود را. آنها به خصوص به نفع اطراف گردن و زیر بغل و اطراف گوش و بین انگشتان پا است. اگر شما پیدا کردن آنها را در اوایل به اندازه کافی آنچه شما را پیدا خواهد کرد یک خون cfnm handjobs, زن سروری چرمی به دنبال بدن شبیه یک قهوهای مایل به زرد-خاکستری لیما لوبیا.

طنز این است که این انگل خود را حمل دقیقه انگل است که انتقال از طریق نیش و بزاق بی شماری از موجودات میکروسکوپی. زمانی که آنها وارد جریان خون کسانی که موجودات میکروسکوپی هستند چه میزبان خود را از جمله سگ و افراد بیمار است.

وجود دارد 4 انواع کنه های رایج در ایالات متحده هستند:

· سیاه و سفید پا کنه, همچنین شناخته شده به عنوان گوزن کنه

· غربی, سیاه, پا کنه

· آمریکا, سگ, کنه, همچنین شناخته شده به عنوان چوب تیک

· سگ قهوه ای کنه

سیاه و سفید پا کنه به اندازه یک pinhead. در این مرحله پوره آن است که اکثر عفونی. برای شناسایی آن به دنبال شفاف با یک اشاره از خاکستری دراز بدن حدود 3mm طولانی با 6 پا (نابالغ) و یا 8 پاها (بزرگسالان). آنها وابسته به سیاه و سفید و دم گوزن به عنوان یک اصلی میزبان. تاسیس در ساحل شرقی ایالات متحده از فلوریدا به مرکز تگزاس در جنوب. در شمال آنها در بر داشت در آیووا و از مین به مینه سوتا. ترجیح می دهند برگریز جنگل و بستر برگ. آنها منبع بیماری لایم و Babesiosis.

غربی, سیاه, پا تیک رشد در غرب و اقیانوس آرام و بخشی از آمریکا و بریتیش کلمبیا. موجود در جنگل های شمال ساحلی اسکراب زمینه باز از چمن و قلم مو. به نظر می رسد شبیه به سیاه و سفید پا کنه. این مسئول گسترش بیماری لایم کوه های راکی Spottted تب Ehrlichiosis و Babesiosis. آن را ترجیح می دام به عنوان آن بالغ میزبان اما حل و فصل خواهد شد برای انسان و گوزن و سگ و شغالها, خوک وحشی, خزندگان و جوندگان کوچک.

آمریکا سگ تیک ترین عفونی در آن مرحله بالغ. مرد قهوه ای مایل به قرمز با خاکستری نشانه گذاری بیش از کل برگشت. زن قهوه ای مایل به قرمز با خاکستری سپر شکل بر پشت او. ترجیح می kennels, جنگل, انبارها و مناطق پوشیده از چمن. یافت می شود که عمدتا در شرق رشته کوه های راکی در آمریکا حمل می کند بیماری لایم اما حمل Rocky Mountain Spotted Fever.

قهوه ای سگ تیک کوچک قهوه ای رنگی کشیده و بدن بدون تزئینات در سراسر ایالات متحده آمریکا و جنوب کانادا. سگ اولیه خود را میزبان. رشد آنها در آشیانه سگ و اجرا می شود. حمل Rocky Mountain Spotted Fever.

تنها ستاره تیک است که عمدتا در جنوب غربی و غرب تگزاس. وجود دارد پراکنده جیب آنها همچنین دریافتند در نیوجرسی احتیاط جزیره Rhode Island و آتش جزیره n. y. زن یک نقطه سفید (lone star) بر پشت او. مردان پراکنده در نقاط. رشد آنها در بلوط و درخت گردوی امریکایی جنگل, در امتداد رودخانه ها و نهر طرف. میزبان انسان گوزن و گاو و پرندگان و جوندگان. حمل Ehrlichiosis.

حتی اگر نمی کنه پرواز یا پرش آنها ممکن است تبدیل به هوا با ناگهانی gusts باد. و تماس مستقیم. آنها که با مسواک زدن را در برابر سقوط و یا خزنده بر روی میزبان خود را. خود را بی گناه میزبان رئیس خود حالت های حمل و نقل به گسترش قلمرو خود را.

5 رایج ترین بیماری های منتقله از راه عبارتند از:

· بیماری لایم -خطرناک برای انسان و سگ. شایع ترین در شمال شرق ایالات متحده چیزهایی که به تماشای در سگ خود را در حال: نشانه هایی از افسردگی و کم خونی شلی و تب بالا. اگر درمان نشود به زودی به اندازه کافی می تواند باعث شدید درد مفاصل و از دست دادن اشتها. اگر شما خود را سگ لنگش آنها را به دامپزشک خود را. بیماری است که درمان با آنتی بیوتیک.

· Rocky Mountain Spotted Fever – دقیقا همان چیزی است آن را می گوید: تب بالا و سفتی و اسهال خونی استفراغ و کم خونی زحمت کشیده تنفس و ورم پا و صورت (خونریزی از بینی) خون در سخن و مدفوع. درمان با آنتی بیوتیک.

· تیک فلج – به آرامی فلج سگ بیش از یک 2-3 روز. معمولا هنگامی که تمام کنه حذف فلج خواهد شد ناپدید می شوند.

· Ehrlichiosis – سازمان دیده بان برای سرکوب سیستم ایمنی بدن, کم خونی, خونین بینی و 105 درجه تب. درمان با آنتی بیوتیک.

· Babesiosis – است و جدی ترین و انشعابات. آن می تواند باعث کم خونی و کبد و طحال و کلیه آسیب می رساند. سازمان دیده بان برای ادرار تیره, 107 درجه F. تب متناوب و سنگ زنی از دندان. اگر درمان نشود سگ شما ممکن است مرگ در عرض 3-4 روز! درمان با Paniprotozoal داروها.

چگونه برای مدیریت جلوگیری کنه.

· جلوگیری از بروشی گیاهی یا وودی مناطق به خصوص در بهار و تابستان است. کنه عشق گرم آب و هوا.

· پاک کردن برگ های علف های بلند و قلم مو در اطراف مناطق شما و سگ خود را و لذت بردن از اطراف خانه خود را.

· حرکت هر چیزی که جذب گوزن یا جوندگان…رئیس حامل کنه.

· دریافت یک زن و شوهر از مرغ گینه! آنها عشق کنه! دو Guineafowl می توانید پاک کردن یک زن و شوهر از هکتار از زمین های آلوده به کنه در یک فصل. جالب توجه!

· استفاده موضعی تیک درمان سگ خود را در طول فصول گرم. شما نمی خواهد به آن نیاز دارید, اگر درجه حرارت باقی مانده در زیر 32 درجه F.

این طول می کشد حدود 24-48 برای یک تیک به انتقال باکتری ها. آن را حیاتی برای حذف آنها را به عنوان به زودی به عنوان شما آنها را کشف کنند. اگر شما خوش شانس شما را پیدا خواهد کرد آنها را قبل از آنها شروع به نقب زدن در.

چگونه به حذف کنه:

· پوشیدن دستکش یکبار مصرف! را لمس نمی کنه در صورت امکان.

· استفاده از یک موچین یا هموستات (در دسترس در بسیاری از داروخانه ها و یا آنلاین)

· باید آماده الکل یا کک اسپری توپ پنبه یا معاوضه

· با دقت و احساس در اطراف سگ خود را برای یک “جوش”

· روشن کردن مو دور

· هنگامی که شما دیدن کنه خرج کردن بدن خود را در نزدیکی سر خود را به عنوان نزدیک به mouthpart که ممکن است با موچین

· کشیدن آن را مستقیما به آرامی و محکم در جهت مخالف از mouthpart

· تعویض منطقه از نیش با الکل و صابون ضد عفونی کننده و یا پراکسید هیدروژن 3 ٪

· نگران نباشید اگر سر آمده است…آن را در نهایت خواهد شد خارج شده یا جذب شده توسط بدن سگ خود را

· شما ممکن است ببینید یک جوش کوچک به اندازه دست انداز. اگر آن را نمی شود در یک زن و شوهر از روز دامپزشک خود را در آن نگاه کنید – شما نمی خواهید به مقابله با عفونت ثانویه!

· اگر آن را ملتهب مالش یا اسپری یک پماد آنتی بیوتیک روی آن

· دور از تیک در یک شیشه الکل یا کک اسپری. سپس آن را خیط و پیت کردن توالت. استفاده نمی سینک…آنها دیده شده است خزنده عقب!

· اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه خطر بالا برای بیماری لایم, شما ممکن است را انتخاب کنید تا تیک به دامپزشک خود را برای پیدا کردن اگر آن را حمل بیماری لایم. او را به ارسال آن به آزمایشگاه برای تست.

هرگز از تلاش برای حذف کنه با swabbing آن را با الکل یا وازلین یا لمس کردن آن با یک سوخته مطابقت و یا ناخن. این تنها “تیک آف کنه!” علت آن می تواند آن را برای انتشار بیشتر باکتری ها به جریان خون

خط پایین: توله سگ ضعیف و سگ مسن تر هستند بیشتر مستعد ابتلا به مشکلات جدی سلامت از کنه.

اگر شما سخت کوش در مورد چک کردن سگ خود را و خودتان پس از گشت و گذار در خارج از منزل بزرگ در طول کسانی که تنبل, مه آلود, روز; شما باید خوب است.

اگر شما زندگی می کنند در معرض خطر منطقه بود فوق العاده هوشیار.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *