کنترل عفونت برای شما تو سالن و چگونه آن را می سازد تفاوت

[ad_1]

زمانی که مردم تصمیم به گرفتن یک خال کوبی, آنها تمرکز بر روی تعدادی از عوامل قبل از آنها محدود کردن بر روی یک هنرمند و یا سالن. جدا از قابلیت های هنری از هنرمند خال کوبی بهداشت از سالن و محیط نیز نقش عمده ای در تصمیم گیری خود را. برای مثال مردم نمی خواهم به غذا خوردن در یک رستوران آلوده با موش و سوسک.

پس از خالکوبی شامل نفوذ از پوست هنرمندان باید اتخاذ موثر کنترل عفونت شیوه های. روش های است که در اطراف پوست نفوذ حمل قابل توجهی خطر گسترش بیماری به پوست می تواند تبدیل به یک حالت ورود برای میکروارگانیسم های مضر. بیماری هایی مانند هپاتیت C و سفلیس و حتی ایدز معمولا از طریق انگشت کردن تجهیزات و آلوده سرو است. برای جلوگیری از گسترش بیماری مضر, تا تو, هنرمندان باید به دنبال مجموعه ای از عفونت موثر شیوه های کنترل.

محل

یک اطاق نشیمن خال کوبی بندر می تواند بیشتر پاتوژن از شما می خواهم به دانستن است. برای جلوگیری از آلودگی و بالقوه عفونت مهم است که خود را در سالن بود به عنوان استریل و بهداشتی به عنوان امکان پذیر است. در اینجا برخی از مراحل شما باید به اطمینان حاصل شود که خود را به اطاق نشیمن خال کوبی استریل است.

 • تمام هنر بدن پزشکان باید mandatorily ثبت شده با دولت های محلی و یا شورای شهر. ساخت سالن واجد شرایط باید تمام این شورا مورد نیاز است.

 • تمام سطوح در این سالن باید ساخته شده با مواد است که به راحتی تمیز می شود.

 • طبقه باید بدون لغزش.

 • سالن باید با نصب مناسب عقیم سازی ماشین آلات مانند اتوکلاو به اطمینان حاصل شود که تمام خالکوبی تجهیزات استریل غالبا.

 • آن را نیز باید مجهز به امن لباسشویی منطقه ای است که دارای یک مخزن و یک منبع مداوم از آب است.

 • این محل همچنین باید نور کافی و تهویه عالی.

تجهیزات

یک هنرمند خال کوبی تجهیزات است که تقریبا تنها چیزی که می آید در تماس با مشتری پس از آن بسیار مهم است که تمام تجهیزات 100% استریل قبل از آنها استفاده می شود. تمام تجهیزات باید در عالی جهت کار و تمیز نگه داشته و خشک در تمام زمانها. اگر تجهیزات قابل استفاده مجدد آنها باید استریل قبل از هر استفاده. عقیم سازی انجام می شود با استفاده از یک نیمکت بالا استريلايزر مانند اتوکلاو.

اتوکلاو یک مهر و موم شده عقیم سازی دستگاه است که با استفاده از حرارت و سطح بالایی از فشار برای از بین بردن میکروارگانیسم ها. این دستگاه در حال استفاده در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و شرکت تو سرو برای استریل ابزار و دستگاه های قبل از آنها استفاده می شود. به اطمینان حاصل شود که خود را در اتوکلاو در حال کار در شرایط خوب هر اطاق نشیمن خال کوبی مالک باید انجام تست اسپور. برای انجام تست اسپور نمونه قرار داده شده در اتوکلاو و استاندارد چرخه انجام شده است.

هنگامی که چرخه است که بیش از اسپور نمونه فرستاده شده به یک آزمایشگاه برای تست. در آزمایشگاه نمونه انکوباتور و مورد مطالعه برای هر گونه رشد. اگر حضور و رشد این بدان معنی است که اتوکلاو شکست خورده است و نه عملکرد مطلوب است. اگر وجود دارد هیچ رشد و سپس اتوکلاو کارآمد است.

اگر این تجهیزات را دشوار است به استریل کردن و یا پاک کردن آن باید مورد استفاده قرار گیرد تنها یک بار. سوزن استفاده می شود در حالی که خالکوبی باید تک-استفاده از سوزن و دفع پس از آنها استفاده می شود. حوله و دیگر انواع کتانی استفاده می شود که برای پوشش سطوح و یا برای هر هدف دیگر در این روش باید شسته شده با آب داغ و مواد شوینده قوی.

روش های بهداشت

همانطور که ذکر شد آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است که محل اطاق نشیمن خال کوبی باید تمیز نگه داشته و در همه زمان ها است. در اینجا برخی از راهنمایی های دیگر شما می تواند به دنبال برای حفظ پاکیزگی خود تو سالن.

 • درمان مناطق مانند صندلی و میز و نیمکت و غیره. باید کاملا تمیز بین هر مشتری.

 • تمیز پوشش باید بیش از این سطوح بین جلسات به ویژه هنگامی که استفاده نمی کنید.

 • تمام مایعات مانند جوهر رنگدانه ها و کرم ها باید گردد باشد به تک-استفاده از ظروف. یک-استفاده از اپلیکاتور استفاده می شود باید برای هر مشتری.

 • بسته بندی و استریل تجهیزات از قبیل سوزن باید باز شود فقط قبل از شروع درمان.

 • این منطقه از پوست است که به خالکوبی می شود باید سترون با استفاده از یک ضد عفونی کننده.

 • قبل از عمل, تاتو هنرمند باید دست خود را بشویید و تمیز کردن آنها را با استفاده از یک ضد عفونی کننده دست. آنها همچنین باید از پوشیدن لباس های تمیز صحن همراه با تک دستکش استفاده کنید. سیاه, دستکش ساخته شده از دستکش مناسب تر به عنوان آنها کمکاری-آلرژی زا و ضخیم تر.

 • پس از درمان کامل است, tattooist باید پوشش جدید تاتو با یک پانسمان شفاف است که کمک می کند تا محافظت از آن را از آلودگی.

آنچه که اهمیت کنترل عفونت از یک اطاق نشیمن خال کوبی?

بهداشت از یک اطاق نشیمن خال کوبی نقش مهمی در فرایند تصمیم گیری مشتریان بالقوه است. کثیف سالن با گرد و خاکی طبقه, کثیف, تجهیزات و سهل انگاری هنرمندان که به نظر نمی رسد در مورد بهداشت شخصی را جذب نمی, هر یک از مشتریان. جدا از طراحی خال کوبی خود مردم تمرکز بر هنرمند و سالن.

یکی دیگر از عوامل عمده که چرا کنترل عفونت بسیار مهم است که شما در جلوگیری از گسترش بیماری های خطرناک مانند هپاتیت C و ایدز است. این بیماری می تواند باعث بیماری های جدی و غیر قابل درمان هستند. علاوه بر جلوگیری از گسترش بیماری از مشتری به مشتری شما همچنین کاهش خطر ابتلا به یک بیماری خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *