کسر امتیاز و بسته شدن پنجره نقل‌وانقالات در انتظار پرسپولیس است

[ad_1]

به گزارش ایران پژواک، موضوع طلب برانکو ایوانکوویچ و دستیاران وی به یکی از چالش‌های بزرگ پیش روی باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است.

طبق اعلام رای فیفا باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیون و پنجاه و پنج هزار دلار و سود پنج درصد به‌اضافه بیست هزار فرانک سوییس بابت هزینه دادرسی محکوم شده است.

باشگاه پرسپولیس پس از جدایی برانکو چندین بار در ترکیه و کرواسی برای تفاهم درخواست جلسه کرد اما این جلسات هیچ کدام سرانجامی نداشت.

در همین راستا «دارو بوسیچ» وکیل برانکو در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اعلام کرد که امروز (دوشنبه) مهلت باشگاه برای پرداخت پول کادر فنی قبلی به پایان رسیده است.

وی در ابتدای صحبت‌های خود، گفت: فیفا رای خود را در این پرونده صادر کرده و موضوع چندان مبهمی وجود ندارد. منتظر بودیم تا طبق زمانی که به باشگاه دادیم، پرسپولیس به وعده‌اش عمل کند اما امروز مهلت آنها در وقت‌های اضافه هم برای پرداخت به پایان رسید.

بوسیچ در مورد جلساتی که بین او و وکلای باشگاه پرسپولیس برگزار شد، افزود:‌ آنها فقط یک چیز می‌خواستند آن هم تخفیف قابل توجه و اساسی بود. موضوعی که برانکو نمی‌توانست قبول کند.

وی در رابطه با اینکه آیا این موضوع صحت دارد که باشگاه در جلسه ترکیه خواستار بخشش کل مبلغ شده بود، گفت: این موضوع جالب بود و صحت دارد.

وکیل سرمربی اسبق پرسپولیس در خصوص مبلغ محکومیت باشگاه و زمان پرداخت آن، تصریح کرد: مبلغ که موضوعی خصوصی است و من نمی‌توانم چیزی از آن را افشا کنم اما باشگاه پرسپولیس موظف بود تا تاریخ پنجم آپریل (۱۷ فروردین) این پول را پرداخت کند.

وی در مورد اینکه آیا بعد از رای فیفا باز هم باشگاه پرسپولیس درخواستی از شما داشت، اضافه کرد: بله آنها تقاضای تخفیف بزرگ کردند که مورد قبول واقع نشد اما در واقع با نظر برانکو یک ماه زمان اضافه به باشگاه پرسپولیس دادیم که آنها اقدامات لازم را انجام دهند اما اینکار صورت نگرفت و آن تاریخ هم امروز به پایان رسید.

بوسیچ در پاسخ به این پرسش که با عملی نشدن تعهدات پرسپولیس چه جرایمی از سوی فیفا در انتظار این باشگاه است؟ توضیح داد:‌ کمیته انضباطی فیفا مطابق کد پرونده اقدامات لازم را انجام خواهد داد. این پرونده شامل چند جریمه انضباطی، کسر امتیاز، بسته شدن سه پنجره نقل و انتقالاتی و حتی ممنوعیت از حضور در میادین بین المللی است. اما کمیته انضباطی فیفا تصمیمات لازم را لحاظ خواهد کرد و منتظر تصمیم آنها هستیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.