چگونه می توانید یک صفحه اصلی متمرکز کننده اکسیژن برای شما کار می کنند?

[ad_1]

خانه اکسیژن متمرکز شده است در اطراف برای سالهای زیادی در بسیاری از اشکال مختلف. در سال 1970 به عنوان آنها اول شد محبوبیت زیادی قوطی کرده بود برای تحویل به خانه به طور منظم. پیشرفت های فن آوری ساخته شده کل فرآیند کارآمد تر و قابل اعتماد و کمتر دست و پا گیر. به طور فزاینده ای کسانی که نیاز به لوازم اضافی از اکسیژن می تواند سفر و سرب انجام زندگی با وقفه کمتری.

چگونه کار می کند ؟

صفحه اصلی متمرکز کننده اکسیژن با استفاده از تنظیم جریان هوا به نیروی تازه دادن اکسیژن در جریان خون در یک سطح تنظیم شده. اکسیژن معمولا می رسد بیمار از طریق یک ماسک و یا کانول بینی اگر چه این بستگی به بیمار's بیماری و خود دکتر's تشخیص. لوله متصل به دستگاه ممکن است برخی از زمان برای رسیدن به مانور. با این حال بسیاری از بیماران گزارش به سختی و توجه به آنها را به زودی پس از استفاده.

آیا آن را سخت به استفاده از?

ماشین آلات خواهد بود یا برق یا باتری برای کاربر's راحتی. صفحه اصلی سیستم با این حال هرگز نیاز قوطی, تغییر, به عنوان آن را با این نسخهها کار با هوای اطراف آن برای ارائه یک جریان مستمر. برخی از آنها نیز غرق شده با مقدار زیادی از گزینه ها و اندازه های مختلف در دسترس است. اما خانه ازاکسیژن متخصصان آماده برای کمک به انتخاب مدل مناسب با مشاوره یک دکتر و تشخیص.

که با استفاده از آن ؟

انواع مختلفی از شرایط پزشکی مانند بیماری ریوی انسدادی مزمن ریوی و فشار خون بالا و نارسایی احتقانی قلب کیستیک فیبروز ریه, سرطان و آلفا 1 همه نیاز به حمایت از بدن با جریان هوا سازگار. در یک متمرکز کننده اکسیژن در هوا از اطراف آن, کمپرس هوا برای حذف نیتروژن تنظیم می کند و آن را به تنظیمات مورد نظر و ارائه خالص اکسیژن به بدن's سیستم. در هر کسی که نیاز به اکسیژن اضافی جریان می تواند از مزایای استفاده از این دستگاه است.

با استفاده از آن با خیال راحت

برای اطمینان از ایمنی مناسب وجود دارد دستورالعمل های خاص به دنبال زمانی که با استفاده از ذخیره سازی و حرکت در اطراف با خانه ازاکسیژن. آن را باید حداقل ده فوت دور از کوره شمع و یا هر شعله های آتش باز. حتی مواردی که به سادگی می تواند باعث جرقه نیاز به اجتناب شود برای احتیاط نهایت مانند ریش تراش و یا آتش بازی. در یک ورید مشابه هیچ کس نباید دود در حالی که با استفاده از دستگاه و یا اطراف دیگران که به طور فعال ، نصب دتکتور های دود و داشتن آنها را به طور منظم چک یک راه خوب برای اطمینان حاصل شود که هیچ آتش و یا دود است که دزدانه به خانه. اگر هر چیزی باید اتفاق می افتد آتش نشانی نیاز به هشدار به حضور دستگاه به طوری که آنها می تواند کمک و ارائه یک جایگزین در صورت نیاز.

سیستم های قابل حمل

طولانی lambasted برای خود وزن و clunkiness اکسیژن ماشین آلات در حال حاضر قابل حمل متمرکز آسان برای استفاده و حرکت است. می توان آنها را در کیف پول یا کیف است که به طور خاص طراحی شده برای اجازه می دهد خود را برای استفاده مداوم. این اجازه می دهد تا مردم آنها را در تعطیلات از سیستم های قابل حمل متناسب در ماشین و یا در هواپیما. مطمئن شوید که با استفاده از یک دستگاه قابل حمل است که آن را به طور کامل شارژ برای ماجراجویی های بعدی.

وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس از انتقال به استفاده از دستگاه تنفس و یا نگرانی در مورد یک شیوه زندگی, تحول. از طریق پیشرفت های فن آوری توصیه دکتر و بیمار, شجاعت, زندگی هنوز هم می تواند زندگی خود را به کمال با خانه ازاکسیژن.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *