چگونه به یک کمپینگ کیت کمک های اولیه

[ad_1]

کیت کمک های اولیه ضروری است موارد را بدون در نظر گرفتن که در آن شما هستند اما این امر به ویژه مهم است که یک کیت کمک های اولیه در دست هر زمان که شما در حال کمپینگ و یا لذت بردن از مورد علاقه خود را به فعالیت در فضای باز. خارج از منزل, حمل بسیاری از خطرات ناشی از صدمات ناشی از حشره یا خزنده گزش خراش و خش تاول گسترده از پیاده روی و یا حتی جدی در شرایط اضطراری در backcountry مایل دور از تمدن. خوبی مواجه نگردند کیت کمک های اولیه می تواند به معنای راحتی از عرق خار و یا از آن می تواند زندگی شما را نجات دهد.

موارد نگهداری در کمپینگ خود کیت کمک های اولیه متفاوت خواهد بود بسته به نوع فعالیت های خود را دارد اما در برخی از موارد اساسی که باید همیشه گنجانده شده است. نگه داشتن موارد زیر در آن ظرف بود و duffle bag, لوازم آرایشی و بهداشتی مورد یا یک لاستیک ظرف با درب. مقابله با ماهیگیری جعبه را خوب ظروف برای کمپینگ کیت کمک های اولیه است که در حال نگه داشته و در اردوگاه.

برای یک خانواده معمولی کمپینگ کیت کمک های اولیه شامل موارد زیر است:

– یک همه فن حریف انتخاب چسب

– حداقل 2 بزرگ فشرده سازی باند

– 5 کوچک گاز پد

– 5 بزرگتر gauze pads

– کمک های اولیه نوار

– قیچی

– 5 بسته از پماد آنتی بیوتیک و یا یک لوله

– 5 دستمال مرطوب ضدعفونی کننده (و یا سفر بسته دستمال مرطوب)

– 2 غلتک (ACE) باند در اندازه های مختلف

– 2 باند مثلثی

– 3 هیدروکورتیزون بسته و یا یک لوله کوچک

– آسپرین (حداقل 2 دوز یا یک بطری کوچک)

– یک دماسنج که حاوی جیوه و یا شیشه ای

– موچین

– 2 جفت دستکش های پزشکی, ترجیحا, لاتکس, رایگان

– یک لحظه کمپرس سرد

– تنفس مانع برای CPR

– اورژانس پتو یا فضای پتو

این حداقل کمک های اولیه لوازم شما می خواهید در سفر کمپینگ خود را. اکثر علاقه مندان در فضای باز توصیه می کنند از جمله لوازم کمپینگ خود کیت کمک های اولیه و همچنین:

– قرص تصفیه آب

– اشکال و دفع حشرات

– لوسیون کالامین

– تسکین سوختگی اسپری و لوسیون آلوئه

بوی نمک

– پچ چشم

– قطره چشم یا چشم شستشو

– دندان تعمیر کیت و تسکین درد

– پروانه بانداژ

– انواع مختلفی از داروها به جنگ بیماری های شایع مانند ناراحتی معده و سردرد و سرفه و سرماخوردگی

کمپینگ خود را و یا در فضای کیت کمک های اولیه ممکن است نیاز به شامل منابع دیگر نیز بسته به نوع فعالیت های خود را. بسیاری از شرکت ها از جمله کلمن, پیشنهاد مناسب از پیش ساخته شده کیت کمک های اولیه طراحی شده برای فعالیت های مختلف. این کلمن بقا کیت کامل برای پایگاه خود را از اردوگاه کیت کمک های اولیه. اگر شما قصد افزایش روز دوچرخه سواری و گردش و یا دیگر فعالیت های در فضای باز و دور از اردوگاه شما می خواهید کوچکتر کیت کمک های اولیه با حداقل منابع برای حمل در خود daypack.

مهم است به یاد داشته باشید برای حفظ خود را برای کمپینگ کیت کمک های اولیه فقط از شما می خواهم برای مراقبت از خود و دیگر دنده کمپینگ. حمل ناقص کیت کمک های اولیه است که تقریبا به عنوان بد به عنوان داشتن هیچ کیت کمک های اولیه در همه. پس از هر سفر خود را بررسی کنید لوازم و restock هر چیزی را که استفاده شده است. به یاد داشته باشید برای تنظیم مقدار از آیتم های شما را حمل بر اساس تعداد افرادی که در سفر خود را. بازرسی کمپینگ خود کیت کمک های اولیه در ابتدای هر فصل برای خارج از تاریخ و یا تمام شده داروها و لوازم. مطمئن شوید که به جای هر آیتم به شما پرتاب کردن.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *