چگونه به کار Ingoen یکی

[ad_1]

این Inogen یکی باید قرار داده شده در یک منطقه به خوبی تهویه مناسب. ورودی هوا و اگزوز باید روشن دسترسی داشته باشید. مطمئن شوید که شما محل Inogen یکی در چنین راهی که شما می توانید شنیدن هر گونه آلارم.

باز کردن درب باتری و باتری با این دسته از باتری و دکمه بصورتی پایدار و محکم به مطمئن شوید که باتری در موقعیت صحیح است. پس از باتری نصب شده است و بستن درب باتری است.

وصل به یک منبع تغذیه AC. اتصال AC سیم برق را به منبع تغذیه AC.

اتصال منبع تغذیه AC به Inogen یکی. هنگامی که آن را به برق وصل است یک بوق صدا خواهد شد.

اتصال بینی tubbing به نازل اتصالات. نازل پرو واقع شده است در کنار این دسته از Inogen یکی. استفاده از تنها یک لومن کانول با طول 7 فوت و یا کمتر است.

روشن با فشار دادن دکمه ON / OFF. یک تک بوق کوتاه صدا خواهد شد پس از Inogen لوگو نمایش داده می شود. “لطفا صبر کنید” ظاهر خواهد شد در حالی که اتصال شروع می شود. صفحه نمایش را نشان می دهد انتخاب جریان تنظیم و قدرت شرط است. پس از راه اندازی این Inogen را گرم کردن دوره تا 30 دقیقه. در طول این دوره زمانی متمرکز کننده اکسیژن ساز است اما ممکن رسیده مشخصات. اما Inogen می تواند و باید بلافاصله استفاده می شود. گرم اضافی تا زمان ممکن است مورد نیاز اگر شما Inogen ذخیره شده است در هوای سرد. موقعیت کانول بینی بر روی صورت خود و تنفس از طریق بینی خود را.

این Inogen را حس شروع استنشاق و تحویل پشت سر هم از اکسیژن در یک زمان دقیق زمانی که شما استنشاق. آن را حس هر نفس و در ادامه به ارائه اکسیژن در این شیوه است. به عنوان تنفس خود را با نرخ تغییرات Inogen یک حس خواهد شد این تغییرات و تحویل اکسیژن فقط به عنوان شما به آن نیاز دارید. در زمان اگر شما تنفس بسیار سریع بین تنفس Inogen ممکن است چشم پوشی یکی از تنفس دادن ظاهر یک نفس از دست رفته. این ممکن است طبیعی به عنوان Inogen حواس و نظارت بر تغییرات در الگوی تنفس خود را. این Inogen به طور معمول حس بعد از تنفس و تحویل اکسیژن درآمده است. چراغ سبز را در هر زمان یک نفس است شناسایی شده است. را surethe بینی کانول به درستی تراز وسط قرار دارد در صورت خود را و تنفس خود را اگر بینی خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *