چگونه به درخشش کفش که یک گروهبان مته افتخار

[ad_1]

در این روز از مواد مصنوعی درخشان کفش ممکن است بالای لیست شما از چیزهایی به انجام است اما اگر شما خود را خوب کفش چرم, سپس شما باید بدانید که بهترین راه برای آنها را نگاه بزرگ. شما احتمالا در حال حاضر این را می دانم اما یک جفت واقعا خوب تابیده کفش را تنظیم کردن ظاهر خود را, اما آن را نیز می فرستد یک پیام. یا این مرد است که به اندازه کافی موفق است که او می تواند استطاعت کسی به صورت حرفه ای درخشش خود را از کفش و یا این پسر واقعا در مورد مراقبت از ظاهر خود و او قرار می دهد در پرداخت کفش خود آن را نشان میدهد.

فکر می کنم برای یک لحظه. به یاد داشته باشید آخرین باری که شما متوجه کسی که واقعا خوب تابیده کفش ؟ شما نمی مخفیانه نگاه کردن در خود را به ببینید که چگونه آنها انباشته است ؟ به خوبی جلا کفش استثنا امروز که بدان معنی است که آنها یک راه عالی برای ایجاد یک بیانیه و متوجه.

پس چگونه شما در مورد گرفتن که سوسو زدن شما می خواهید ؟

اولین چیزهایی که شما نیاز به کفش چرم. همه چیز که به شرح زیر اعمال می شود تنها به رویه که در حال دستکاری شده از چرم و چرم مصنوعی نگاه به طور یکسان مواد.

ثانیا قرار دادن با هم یک کفش درخشش کیت. شما نیاز به قرار دادن موم در رنگ کفش خود را با یک مسواک یک کفش قلم مو (ترجیحا موی دم اسب) نرم سنباده پارچه, سیاه, مایع, کفش, لهستانی با یک ساخته شده در اپلیکاتور پنبه توپ (اگر شما می خواهید یک تف درخشش) برخی از ژنده پوش لهستانی, لاتکس, دستکش, و یک قطعه از هوس. بله درست است ،

مرحله 1

تمیز کردن کفش خود را. ما در یک جهان کثیف و کفش خود را همیشه در تماس با آن است. پاک کردن گرد و غبار و سپس با استفاده از کمی آب و حذف و سپس دوباره و خشک بلافاصله. استفاده از مسواک به درز بین بالا و تنها. مطمئن شوید که شما شستشو مسواک هنگامی که شما انجام می شود.

مرحله 2

قرار دادن بر روی دستکش. اگر شما مثل اکثر بچه ها شما درخشان کفش خود را درست قبل از شما بیرون رفتن. اگر شما نمی پوشیدن دستکش شما در حال رفتن به لهستانی گیر در زیر ناخن های خود را و این که یک چیز بد است. اعمال واکس به کفش بمالید و آن را با استفاده از یک حرکت دایره ای. اگر شما می خواهید یک پایان براق بر روی انگشتان پا استفاده از یک فندک و اعمال حرارت به پا کلاه. این باز می شود هرچه روی چرم و اجازه خواهد داد که موم به دریافت عمیق تر به پوست است. اجازه رویه خشک برای 15 دقیقه.

مرحله 3

در حالی که این رویه در حال خشک شدن با استفاده از مایع سیاه و موم برای درمان تنها و پاشنه. فقط درخواست و اجازه دهید خشک شود. شما ممکن است نیاز به استفاده از مسواک به موضوعات که ضمیمه تنها به بالا.

مرحله 4

برس کفش. هنگامی که شما انجام می شود مسواک زدن و استفاده از بافر پارچه را به درخشش است. در حال حاضر برای شما تف درخشش انجمن را مرطوب توپ پنبه و درخواست فقط کمی موم به آن و کار است که به پا در حرکت دایره ای. شما این کار را بارها و بارها تا زمانی که شما واقعا درخشش براق. خبر خوب این است گذشته در حالی که اگر شما مراقبت از آن. پس از آن شما را به هوس و برگزاری کفش خود را بین زانو با استفاده از هر دو دست به چرم گاومیش کفش. این پارچه در هوس را حتی روشن تر از درخشش سنباده پارچه.

که در آن است. شما خوب به آن بروید و شما خواهد شد به دنبال فوق العاده!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.