چگونه به خلاص شدن از شر قالب خانواده – حذف قالب راهنمایی

[ad_1]

مهم نیست که چقدر اعتیاد به مواد مخدره رسانه ها ارائه می شود برای ترساندن عموم; شما همیشه لازم نیست که به نوبه خود به خدمات بازسازی قالب و/یا حذف متخصصان به تمیز کردن قالب مشکل شده است که مصرف بیش از خانه خود را. اکثر مشکلات قالب نیاز به یک فرآیند ساده برای خانوار حذف قالب به منظور موفق باشد. هنگامی که شما خلاص شدن از قالب در صفحه اصلی خود را خانواده خود را می توانید در مسیر بازگشت به سلامت خوب است یک بار دیگر.

این مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از قالب در خانه های امروز است که تقریبا بی ضرر از دیدگاه سلامت. صورتی قالب یک مثال نخست است. در حالی که شما نمی خواهید آن را حلق آویز در اطراف در خانه شما لازم نیست برای همین کامل دنده محافظ تماس بگیرید و یا در یک تیم منطبق به خلاص شدن از شر آن.

در برخی موارد واقعا لازم است برای خالی کردن یخچال خود را به صورت منظم و حذف مواد غذایی که نشسته است وجود دارد کمی بیش از حد طولانی برای راحتی. اگر فقط همه قالب بود که ساده برای خلاص شدن از حق است ؟

دوش قالب هر چند که می توان با dousing منطقه با سالم می کند و از قالب حذف اسپری. سپس شما به سادگی اجازه می دهد تا محصول را به مجموعه با توجه به جهت پس از آن می تواند انجام بلند کردن اجسام سنگین و دنبال هر جهت منظور از بین بردن اسپری (شستشو, پاک کردن, و غیره.).

ممکن است موارد زمانی که دنده محافظ لازم است برای خلاص شدن از قالب خانواده. مشترک دنده مورد نیاز است که برای این نوع کار شامل: عینک تنفس ماسک و دستکش های لاستیکی. شما همچنین باید در نظر پوشیدن آستین بلند و شلوار است که شما هرگز برنامه ریزی در پوشیدن دوباره در حالی که انجام این نوع از کار.

این موارد به خصوص لازم است اگر خانه شما آلوده شده است با قالب سیاه و سفید, گاهی اوقات به عنوان سمی قالب. اگر شما در حال برخورد با یک سیاه قالب مشکل پس از آن کار درگیر است برای رفتن به درگیر خیلی بیشتر از اسپری تمیز کننده و امید برای بهترین.

شما در حال رفتن به نیاز به طور کامل مهر و موم کردن این منطقه از خانه شده است که تحت تاثیر سمی قالب و شرکت در برخی از سوپر وظیفه بلند کردن اجسام سنگین برای کار خود را برای خلاص شدن از خانواده قالب شبیه به این. استفاده از ورق های پلاستیکی به مهر و موم کردن اتاق و مطمئن شوید که دریچه های هوا نیز مهر و موم شده به طوری اسپور سفر نیست از طریق آنها به اتاق دیگر طی روند حذف.

پیدا کردن منبع مشکل. همیشه پایین می آید به آب یا رطوبت. قالب تغذیه و رطوبت آن نمی تواند زنده ماندن بدون آن. قطع تامین آب و خود قالب مشکل نمی تواند آینده را در هر زمان به زودی هنگامی که شما خلاص شدن از شر آن. تعمیرات است که لازم است قبل از مصرف یک گام به سمت واقعی خانوار حذف قالب روند.

پس مشکل تعمیر شده آن زمان برای اسپری منطقه آلوده با یک قالب اسپری طراحی شده به طور خاص برای مقابله با سمی قالب. شرکت های مختلف نیاز به یک مقدار متفاوت از زمان برای تنظیم. به دنبال دستورالعمل های روی بسته بندی و مطمئن شوید که شما محصول خود را به مقدار زیادی از زمان برای انجام آن کار مهم قبل از شما آن را پاک و تمیز (با توجه به دستورالعمل روی برچسب و همچنین).

پس از قالب حذف شده است به طور کامل آن را هم به نوبه خود چشم خود را نسبت به تلاش های پیشگیرانه. خرید یک دستگاه رطوبت زا برای خانه خود را یک گام اول است. آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک شیب سرمایه گذاری در حال حاضر, اما در مقایسه با زمانی که به قیمت از رفتن را از طریق تمام قالب فرایند حذف و یا گران صورتحساب های پزشکی با توجه به قرار گرفتن در معرض طولانی واقعا قیمت های کوچک به پرداخت.

در صورتی که از سوال هر چند وجود دارد گزینه های دیگر را در نظر بگیرید مانند استفاده از دمنده طرفداران باز کردن ویندوز به منظور جلب کردن رطوبت و پاک کردن دیوار در حمام پس از حمام و دوش. طرفداران اگزوز نیز یک گزینه را در نظر بگیرید به عنوان به خوبی به ارزش سرمایه گذاری. نکته این است که شما نیاز به انجام هر کاری شما می توانید برای به حداقل رساندن میزان رطوبت هوا در خانه خود را.

زمانی که شما از طریق مناسب فرایند برای خانواده حذف قالب شانس هستند خوب است که شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد این مشکل دوباره در آینده ای نزدیک.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *