چگونه به حذف عمیق Splinter?

[ad_1]

درد و رنج از متلاشی شدن? از بین بردن آن را از پوست شما است کار آسانی نیست. آن را ممکن است نیاز به کمک و یا یک فرد با تجربه به راهنمای شما در آن است. خواندن این مقاله زیر به دانستن بیشتر در مورد عمیق تراشه.

چه تراشه?

یک جسم خارجی است که نفوذ به عمق پوست به عنوان تراشه. آن است که معمولا با کمک یک پزشک. اما اکثر مردم قادر به حذف آنها بدون هیچ گونه مداخله پزشکی. علائم و نشانه های splinter ممکن است یا ممکن است دیده می شود. شما می توانید تجربه و تورم و درد یا خونریزی آن است که اگر عمیقا ریشه دارد.

علل

معمولا تراشه قطعه ای از فلز و چوب و یا شیشه ای باقی می ماند که در زیر پوست. تراشه می تواند باعث تیره و خطوط قرمز از زخم و می تواند یک درد تیز. دلیل این است که تراشه می تواند نفوذ از طریق جلدی پوست لایه ها و حل و فصل به لایه زیر جلدی. در حالی که چند ماندن در یک نقطه, ترین تراشه همچنان به حرکت در اطراف است که می تواند آسیب به بافت.

تراشه هایی که دست ها و انگشتان می توان به راحتی با کمک یک سوزن است که به درستی تمیز با الکل برای جلوگیری از عفونت.

مراقبت از خود و پیشگیری

برای جلوگیری از تراشه

  • شما باید پوشیدن کفش تمام وقت و یا زمانی که شما راه رفتن در کف خشن

  • استفاده از دستکش در هنگام برخورد با مواد شیمیایی مانند لاک یا درد

  • پوشیدن سخت – کفی کفش در هنگام دست زدن به شیشه های شکسته. پاک کردن همه شکسته ذرات چوب و شیشه یا تراشه های فلزی که در حال دروغ گفتن در اطراف خانه خود را.

تشخیص

تراشه است که دیده می شود ممکن است نیاز به هر گونه آزمایش تشخیصی. برای عمیق نشسته زخم, شما ممکن است نیاز به MRI یا سی تی اسکن. بسیار بزرگ تراشه ممکن است نیاز به سونوگرافی و MRI برای بررسی اینکه آیا زخم نفوذ به استخوان.

چگونه به حذف تراشه

  • دستهای خود را به خوبی با آب گرم. شما همچنین می توانید اضافه کردن برخی از نوع ضد عفونی کننده به آن است. جلوگیری از خیس کردن منطقه به طور مستقیم به عنوان آن می تواند تورم زخم و تبدیل شدن به سخت تر برای حذف.

  • اگر شما با استفاده از موچین و سپس در نظر گرفتن استریل کردن آن است. گرما موچین و پاک کردن آن را با یک پارچه تمیز.

  • استفاده از موچین استریل به بیرون فرار به آرامی شما همچنین می توانید با استفاده از یک ذره بین برای دیدن آن نزدیک تر است.

  • اگر splinter است عمیق نشسته استفاده از سترون سوزن و شکاف پوست به آرامی و حذف آن. شما همچنین می توانید فشار با نوک انگشت روی پوست به آن قابل مشاهده است و سپس با استفاده از موچین برای حذف آن است.

  • پس از متلاشی شدن است به طور کامل حذف شده تمیز کردن زخم با آب و صابون است. Pat آن خشک با یک پارچه پنبه یا گاز استریل پد. درخواست یک داروی پانسمان.

  • شما همچنین می توانید با استفاده از مو از بین بردن موم برای حذف نزدیک به سطح پوست تراشه. اجازه دهید آن را خشک و برای پنج دقیقه پوست آن را با از دست دادن لبه ها.

  • با دکتر خود تماس بگیرید اگر شما رو به خونریزی و عوارض مانند عفونت پس از در نظر گرفتن مراقبت از خود و اقدامات. همچنین بررسی کنید که واکسن کزاز به طور منظم.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *