چگونه برای پیدا کردن یک دندانپزشک خوب

[ad_1]

رفتن برای درمان دندان تقریبا همیشه چیزی است که بسیاری از ما نگاه به جلو به. آن است که این نوع از وقت است که ما بیشتر مشتاق به حضور در. اغلب ما آرزو می کنم که این تاریخ منتقل خواهد شد و یا لغو. دندانپزشکان احتمالا بیشترین ترس در میان پزشکان سلامت است. کودکان اغلب رفتار مانند حوصله بره وقتی گفت آنها ارسال می شود به دندانپزشک به عنوان مجازات برای رفتار بد. بسیاری از ما شده اند می ترسم از دندانپزشکان از آنجایی که ما جوان بودند. اغلب ما چوب با دندانپزشک خانواده ما می داند که برای سال, اما آن را نیز عاقلانه برای ارزیابی اگر دندانپزشک ما است که ما را با ارائه درمان مناسب. اگر نه آن است که احتمالا بهترین به دنبال یک روش جدید و بهتر پزشک. در حال حرکت به یک مکان جدید نیز ارائه مشکل پیدا کردن یک دندانپزشک خوب. علاوه بر این, بسیاری از ما وجود دارد که به طور منظم دندانپزشک.

چگونه می توانم به شما در پیدا کردن یک کار جدید و خوب دندانپزشک ؟ شما اولین غریزه ممکن است کوه در می رم صفحات زرد و اجازه دادن به انگشتان دست خود را انجام جستجو. اگر چه بسیاری از ما انجام خواهد داد که فقط پیدا کردن یک دندانپزشک جدید از طریق صفحات زرد محلی و دندان جوامع بسیار ایده های خوب. آنها ممکن است یک لیست کامل از دندانپزشکان در منطقه آنها نیست و آنها را ارزیابی کند و نه به نقاط مقایسه. به جای آن شما می توانید سعی کنید این منابع:

1. چک کنید اگر وجود دارد یک دانشکده دندانپزشکی در این نزدیکی هست. دندانپزشکی در مدارس هستند منابع خوب خوب تمرین دندانپزشکان. شما می توانید تماس بگیرید و از آنها بخواهید برای نام تمرین اعضای هیات علمی.

2. بررسی بیمارستان ها و مراقبت از سلامت است که مراکز ارائه خدمات دندانپزشکی در منطقه شما. دندانپزشک مسئول در آن امکانات ممکن است قادر به ارائه شما را با توصیه های خوب. دندانپزشک به اتهام ممکن است به خوبی می دانم که شهرت و اجراهای خود را از همکاران شاغل در این منطقه است.

3. شما می توانید بپرسید orthodontist یا پریودنتیست اگر شما می دانید یک. آنها قادر خواهند بود به توصیه به شما یک پزشک عمومی است. این متخصصان باید آشنا با این نوع کار با اشاره دندانپزشکان انجام دهد.

4. اگر شما در حال حرکت به یک مکان جدید شما می توانید درخواست خود را در زمان دندانپزشک اگر او می داند که یک دندانپزشک خوب در محل جدید خود را.

جدید خود را به دندانپزشک باید انجام یک رویکرد پیشگیرانه. این به این معنی است که در اولین دیدار او باید انجام کامل پزشکی و دندانپزشکی, تاریخچه کامل سر و گردن معاینه. سر و گردن امتحان است که معمولا انجام می شود بیمار's اولین بازدید و هر 6 ماه پس از آن.

دندانپزشک شما باید ارائه شما با دانش کافی در مورد چگونه به مراقبت از دندان های خود را و انجام بهداشت دهان و دندان. این اقدامات پیشگیرانه در مبارزه با پوسیدگی دندان و دیگر مشکلات دندانی.

دندانپزشک شما باید دعوت شما را برای بررسی منظم یو پی اس. این اطمینان خواهد داد که هیچ مشکل خواهد بود بردارید. دندان باید انجام دهان و دندان پیشگیری و یا تمیز کردن دندان بعد از هر 6 ماه.

دندانپزشک شما باید اشعه x بیشتر مسئولانه است. سری کامل از اشعه ایکس گرفته شده باید بیش از یک بار در هر پنج سال یا بیشتر. نه هیچ X-ray's از سوی دیگر است که به عنوان بد به در نظر گرفتن اشعه X بیش از حد اغلب.

دندانپزشک و متخصص بهداشت دندان باید تمرین مراقبت مناسب در برابر عفونت است. آنها باید از پوشیدن دستکش و ماسک در هنگام درمان بیماران خود را. دندانپزشک شما باید مشتاق در توضیح به شما هر بهداشتی روش های کلینیک خود را در حال اجرای و یا با استفاده از خود را برای محافظت از بیماران و ناخواسته خود را در برابر عفونت. پیدا کردن یک دندانپزشک خوب است که واقعا بسیار دشوار است تنها در صورتی شما می دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به آن است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *