چگونه برای شکستن در نسخه Orthotic درج کفش

[ad_1]

استفاده درست از داروهای تجویزی در سطح ارتز به کمک در درمان بیماری های پا به طور پیوسته افزایش یافته است بیش از سی سال گذشته. معمولا تجویز شده توسط podiatrists پزشکی ورزشی پزشکان و سایر متخصصان پزشکی ارتز تابع به ارائه پشتیبانی برای تخت قوس جذب شوک برای قوس بالا و اجازه می دهد تا برای یک مقدار گسترده ای از کنترل به فشارهای پاشنه و کف پا است. زیرا هر orthotic ساخته شده است به طور خاص از لحاظ ساختاری اصلاح شود قالب از پا نشناسد و بهبود عملکرد پا است که به طور چشمگیری بهبود یافته است که کمتر خاص ضد درج و درج ساخته شده از یک غیر اصلاح قالب ، هر orthotic باید 'مانند یک دستکش متناسب' پس به صحبت می کنند و باید کاملا راحت برای پوشیدن دارم تمام روز. بسیاری از افراد می توانید شروع به پوشیدن جدید ارتز و بدون ناراحتی از سمت راست شروع. وجود دارد مقدار کمی از افرادی که نیاز به یک استراحت در دوره را به پا مورد استفاده قرار گیرد به ایستاده در درج در تمام طول روز. این مقاله در مورد این شکستن روند و چگونه می توانید بیشتر از جدید خود را ارتز در زمان به عنوان کوچک که ممکن است.

زمانی که جدید ارتز ناراحت کننده به پوشیدن آن می تواند فوق العاده خسته کننده است. بسیاری از مردم انتظار تسکین فوری از پا ناراحتی و این قابل فهم است که با توجه به ماهیت درد پا و گاهی اوقات هزینه های متحمل شده برای دریافت ارتز در وهله اول. ارتز نباید باعث ناراحتی است. یکی به فرض آنها درست قالبی برای در وهله اول و نسخه مناسب مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد تغییرات اضافی برای طراحی اولیه بر اساس پزشک's معاینه پا ساختار. یکی هم به فرض آزمایشگاه به درستی ساخته درج صحیح مشخصات. فورا به فرض کنیم که هر یک از این مراحل انجام شد اشتباه نمی کند کمک به آنچه که واقعا باید انجام شود: شکستن-در دوره انجام شده با صبر و پشتکار. فرکانس نامناسب, ریخته گری, نسخه نوشتن و یا ساخت ارتز است که معمولا بسیار کم است. این عوامل تنها باید واقع بینانه در نظر گرفته شود پس از تمام اقدامات دیگر شکست خورده اند به ارائه ماندگار راحتی.

شکستن-در دوره کوتاه از زمان است که در آن بر پا می شود عادت کرده اند به این کنترل که orthotic ارائه است. در اصل مناسب orthotic ارائه خواهد شد آرام اما محکم حمایت از ساختار. این شامل پشتیبانی از تمام عضلات و رباط ها است که باید تبدیل به سهل انگاری در طول عمر غیر طبیعی پشتیبانی می کند. این ارتزها را مجبور به این سازه به یک تراز مناسب است. برای برخی از, این می تواند باعث سوزش مختصری از بافت سهل انگار و یا آن می تواند نیروی برخی از عضلات به درستی برای اولین بار. این اقدامات می تواند باعث ناراحتی خواهد شد و این احساس در حالی که orthotic پوشیده شده است. یک برنامه ساده به آرامی معرفی به افزایش حمایت حیاتی در ساخت ارتزها و راحت برای پوشیدن دارم. هنگامی که یکی از اولین دریافت خود را ارتز آنها باید پوشیده شود بلافاصله. هنگامی که و اگر ارتز ناراحت کننده تبدیل آنها باید از کفش. پس از چند ساعت آنها را می توان در کفش و استفاده دوباره تا ناراحتی توسعه. همچنین می توانید صبر کنید تا روز بعد دوباره سعی کنید. این چرخه به طور مکرر و روزانه با یک لباس دیگر زمان به دست آورد در هر روز. در نهایت پس از دو یا سه هفته ارتز دیگر نمی خواهد ناراحت کننده است. یکی دیگر از استراتژی مشترک است که به پوشیدن ارتز برای یک ساعت اول روز و سپس افزایش می پوشند زمان یک ساعت در هر روز است که به شرح زیر است. در این نویسنده's تجربه حرفه ای آن است که بسیار غیر معمول برای به درستی به دنبال شکستن-در دوره به شکست ارائه تنظیم کامل پا به orthotic.

عوامل دیگری وجود دارد که منجر به شکست یک شکست در دوره منتهی به راحتی با یک orthotic. شایع ترین این شامل یک ناسازگاری کفش با orthotic. اگر چه ارتز مناسب طراحی شده اند را به یک طیف گسترده ای از کفش نه هر کفش در گردش مناسب برای یک orthotic. این ارتزها نباید اسلاید در زیر پا با کفش استفاده کنید. این نشان می دهد یک کفش است که اندازه بزرگ برای یک's واقعی پا اندازه. آنها همچنین باید به کهنه به کفش با کمی اتاق را برای پا. این نشان می دهد کفش بیش از حد کوچک است برای پا یا بیش از حد کوچک یا باریک به کار با یک orthotic. سرسختانه به برگزاری نامناسب و کفش در هزینه orthotic راحتی به شدت برای سبک دلایل احمقانه است و هرگز منجر به راحت orthotic. یکی باید معقول و منطقی در مورد کفش خود را انتخاب. این به این معنا نیست یک قربانی مد حساسیت آن را به سادگی بدان معنی است که معقول و پذیرش از آنهایی که خود بدن و ساختار نیاز دارد. یک مثال خوب دیگر از این پاشنه های بلند. کفش پاشنه بلند, نیروی بدن به جای فشار بر روی توپ از پا. این طول می کشد دور, طبیعی, الگوی راه رفتن با استفاده از بدن برای حرکت خود را. یک orthotic هرگز تابع به درستی در یک کفش پاشنه بلند به عنوان بدن استفاده نمی کند و پا به درستی در این راه رفتن غیر طبیعی الگو و فشار نمی تواند به درستی منتقل شده از طریق orthotic. اگر چه برخی از بوتیک-سبک ارتز ساخته شده برای استفاده در این نوع از کفش سودمندی خود قابل بحث است. یکی دیگر از عوامل کمک به شکستن شکست شامل مواردی است که در آن یک کفش ممکن است به درستی جا اما برخی از گزینه های طراحی شده توسط تولید کننده ایجاد محدودیت برای مناسب orthotic استفاده کنید. برای مثال برخی از کفش های ورزشی شامل بالشتک اضافی در اطراف بالای جایی که کفش بازدید پاشنه.

این بالشتک هل پاشنه پا کمی به جلو در کفش باعث پا به اسلاید بیش از حد پایین orthotic. این 'arch' از ارتزها در حال حاضر خواهد شد کمی بیشتر به عقب و این می تواند منبع ناراحتی. مثال دیگر شامل کفش است که در حال حاضر اضافه کردن قوس بالشتک در داخل کفش. اگر چه این لایه خود را در آن ارائه می دهد کمی واقعی حمایت بخش عمده ای از حجم آن می تواند نیروی orthotic کمی از هم ترازی در کفش یا آن را ممکن است به جلوگیری از آن اتصالات در دسترس نباشد. این بالشتک داخلی باید برداشته شود قبل از پوشیدن ارتز. گاهی اوقات این مواد به راحتی در یک قطعه شل و بار دیگر آن را به آرامی چسب را به کفش. اگر آن را بخیه در حذف دشوار خواهد بود و ممکن است ترک یک سطح خشن برای پا به استراحت در. های مختلف کفش باید انتخاب شود در این مورد. بالاخره یکی باید با در نظر گرفتن شرایط پزشکی که منجر به استفاده از ارتز در وهله اول به عنوان یک علت احتمالی برای شکستن شکست. وقتی کسی پا بیماری است که در آن وجود دارد یک حالت ثابت از التهاب و آسیب بافتی و این هنوز شفا و سپس معرفی شرکت دستگاه تحت تحریک بافت می تواند باعث درد و ناراحتی است. شرایط خاصی از جمله کسانی که مربوط به پاشنه پا و یا قوس آسیب باید شفا یا به اندازه کافی بهبود یافته قبل از orthotic تحمل می شود به درستی. هنگامی که این بیماری درمان می شود و سپس orthotic را تابع راحت تر و معمولا منجر به پیشگیری از بیماری بازگشت اگر آن را مربوط به یک's پا ساختار در وهله اول (به عنوان بسیاری از مشکلات پا هستند).

هنگامی که تمام عوامل خارجی به حساب, و یکی رفته هر چند یک استراحت مناسب در دوره ادامه orthotic ناراحتی باید دلیلی برای نگرانی است. آن است که بسیار غیر معمول زمان که یکی باید از در نظر گرفتن عواملی مانند نامناسب و استفراغ تجویز و ساخت به عنوان یک علت برای ادامه ناراحتی. پزشک تجویز orthotic باید بررسی orthotic به طور کامل در این نقطه به تغییرات ظریف و یا مشکلات می تواند گاهی اوقات از دست رفته است که می تواند کمک به یک ناراحت کننده orthotic. در زمان orthotic ممکن است نیاز به بازگشت به آزمایشگاه برای اصلاح و یا جایگزینی است. در بسیاری از موارد یک اصلاح ساده در, دکتر,'s می آورد در مورد تغییر و موفق است که در ساخت ارتز راحت است. با این همه در ذهن یک فاکتور نهایی باید در نظر گرفته شود. کسانی هستند که در خارج وجود دارد که توسط شخصی تغییر ناگهانی روانی سوزش یا بد شانس به سادگی نمی تواند تحمل کند و هر چیزی را می توان زیر پا خارج از شل و نرمی کفش. متاسفانه این افراد هرگز قادر به تحمل یک orthotic. خوشبختانه این بسیار نادر اتفاق در این نویسنده's تجربه.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *