چگونه برای ساخت خود را 72 ساعت کیت

[ad_1]

قبل از اینکه شما شروع به مونتاژ این آیتم ها را برای 72 ساعت کیت تعریف آنچه که برای زنده ماندن به معنی. اگر شما می آیند از زنده بدون در نظر گرفتن اندام از دست رفته با توجه به سرمازدگی است که یک انتهای طیف در حالی که یک یدکی Winnebago ممکن است در انتهای دیگر. من به طور کلی سقوط در وسط-I don't ذهن رنج کمی اما نه نگه داشتن من رقم است.

تصمیم دیگری شما نیاز به ایجاد اوایل این است که آیا شما می خواهید یک 'زمان استفاده از کیت' با اقلام یکبار مصرف و یا یک کیت است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار. این بسیار مهم می شود به دو دلیل اول این است که یک بار با استفاده از کیت تنها استفاده می شود که مرگ در خط دوم این است که 'یک زمان با استفاده از' کیت سقوط “به سختی برای زنده ماندن-شاید حتی بدون انگشتان دست یا پا “end از طیف. استفاده مجدد کیت می تواند تبدیل به بخشی از یک شیوه زندگی تبدیل بسیاری از “بلایای طبیعی” به ناراحتی و یا حتی ماجراهای.

یکی از آخرین مورد نیست OVERPACK. آن را وسوسه انگیز است و آن را برخی از نظم و انضباط مقاومت در برابر اصرار به گفتن “من ممکن است نیاز به این”. یک کیت است که بیش از حد بزرگ یا بیش از حد سنگین است که بسیاری از اوقات فقط به عنوان بی فایده ندارد کیت در همه.

پناهگاه. این بالاترین اولویت است. خورشید خواهد پخت شما باران را منجمد شما (هیپوترمی می توانید به سرعت در طول پاییز و بهار و زمستان اگر شما مرطوب) و مگر اینکه شما به اندازه کافی خوش شانس به در گیر یک محیط زیست خوش خیم (مانند تاهیتی) فقدان سرپناه خواهد بود بیش از یک ناراحتی. پناهگاه می تواند یک چادر پارچهای یا bivy گونی (I don't در نظر گرفتن همه جا لوله چادر یک گزینه). بهترین چیزی که من در بر داشت یک rip توقف نایلون پانچو که تارهای صاف و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک چادر. این بسیار متنوع هستند, آنها سبک وزن هستند بسیار دشوار است آنها را دو یا سه برابر وظیفه (باید اگر کیت خود را به نور به اندازه کافی به حمل و برخی از این می تواند مورد استفاده قرار گیرد با هم به یک چادر بزرگ اگر شما با دیگران است. مطمئن شوید که شما یک طناب کوچک مخاطرات و زیادی قوی پلاستیکی کیسه زباله (خود را به اسلاید ملافه به) همراه است.

آب. وجود دارد توصیه ها بسیار برای چه مقدار آب برای قرار دادن به کیت خود را. به نظر من این 30-60 اونس در هر روز بسته به اندازه خود. اگر شما بسیار کوچک را, سابق, بزرگتر دومی. اگر شما سعی می کنید برای به دست آوردن با کمتر از این که شما شروع به قمار با زندگی خود را در بسیاری از موارد است. من باید توجه داشته باشید که دولت می گوید یک گالن به ازای هر فرد در هر روز-اما این شامل آب برای شستشو و پخت و پز و غیره همه از آن من مقابله با بعد.

گزینه برای آب شامل استریل جعبه استریل کیسه های مایلار آب بطری و ظروف قابل استفاده مجدد. از آب استریل (کیسه یا جعبه) در حال بدجور مناسب است اگر شما don't اجازه دهید خود را نسبت inavailability نگه داشتن شما را از استفاده از آنها را هنگامی که شما نیاز به. آنها 5 سال عمر مفید و شما فقط می توانید آنها را فراموش. بطری های آب باید جایگزین سالانه را تا مقدار زیادی از فضای اضافی با توجه به شکل خود را-اما در غیر این صورت خوب است. شما همچنین می توانید ظروف قابل استفاده مجدد (به طور کلی تاشو پلاستیکی) که به خوبی کار می کنند اگر شما آب استریل (و نگه داشتن آن را سترون) و یا آنها را بشویید و به جای آب ، I don't در نظر تصفیه آب قرص یک گزینه با توجه به سلیقه خود و این واقعیت است که آب است't موجود در هر فرم در برخی از بحران است.

مواد غذایی است. نگاهی به 2000 کالری در هر فرد در هر روز. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های اما بهترین نیازی به تهیه هیچ ظروف و ظروف به غذا خوردن. میله غذایی از انواع این دسته قرار می گیرند به عنوان granolas, GORP ، همه آنها به خوبی کار می کنند اما باید جایگزین سالانه و یا با توجه به تاریخ انقضا. گارد ساحلی با استفاده از یک نوار غذایی با پنج سال عمر مفید. دریافت به آنهایی که با بسیاری از انواع مختلف مانند آجیل و غلات سبوس دار و غیره … بعدی بهترین نوع از مواد غذایی است مایلار نوع کیسه های مایلار از تن MREs (نظامی وعده های غذایی) ، آنها نیاز به ظروف اما ماهی تن (موجود در بقال) خورده می شود از کیسه تواند به عنوان MREs البته با کمی مشکل تر. این مقادیر بیش از حد بسته بندی و آیتم های اضافی در MREs باید همیشه نگه داشته و از استفاده از آنها به عنوان جدی منبع غذایی اگر فضا و وزن یک موضوع است. توجه داشته باشید: خوردن به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است. نمی افتد برای “نگاهی به مقدار زیادی از آب نبات و تنقلات برای آسایش و انرژی” فرفره. شکر باعث یک تصادف در انرژی متناسب با آن بالا است. آن را نیز می کشد nutirents از بدن فروشگاه به منظور هضم و این تنش از بدن و در یک موقعیت استرس زا است آخرین چیزی که باید خورده شود. غلات سبوس دار و آجیل ، را تدریجی و حتی انرژی و لازم چربی و پروتئین و مواد مغذی مورد نیاز – نیاز است که افزایش در طول زمان استرس.

ملافه. پشم و پشم گوسفند وجانوران دیگر بهترین پتو را انتخاب کند. پشم حفظ برخی از توانایی خود را به نگه داشتن شما گرم و حتی زمانی که مرطوب و مقاوم در برابر شعله, ژاکت پشم گوسفند وجانوران بسیار سبک وزن و نیز حفظ برخی از توانایی خود را به نگه داشتن شما گرم زمانی که خیس. آن است که شعله retardent. اگر شما در یک منطقه که در آن آتش است که به احتمال زیاد یک مسئله چوب با پشم مگر اینکه آن را فقط بیش از حد سنگین است. دور ماندن از پنبه آن را به عنوان فتیله گرما از بدن خود را هنگامی که آن را مرطوب است. دریافت نارنجی, پتو, اگر شما می توانید این است که مقدار زیادی از سطح منطقه برای سیگنالینگ (حتی اگر یک کودک است که در آن پیچیده شده). من فکر می کنم آن است که یک ایده خوب را با یک فویل نوع پتو اضطراری. آنها در برابر بسیار کوچک و می تواند به عنوان یک پارچه زمین آن را می توانید حفظ حرارت بدن عمل به عنوان یک مانع بخار و باد شکن و…. Don't خرید همه اعتیاد به مواد مخدره در مورد شگفت انگیز آن گرما انعکاس خواص هر چند-آن را تنها گرمای تابشی – و آن این است که بعد از همه, فقط فویل. افراد در آب و هوای سرد ممکن است بررسی خرید یک کیسه خواب برای همه کمپینگ خود را و ذخیره آن در خود 72 ساعت کیت. این بسته فوق العاده کوچک و سبک است و بطرز شگفت انگیزی گرم است.

بهداشت. بسته به آنچه شما نیاز به اقامت راحت اما همین't آن را بیش از حد. کاغذ توالت پنبه سربند (برای ماسک صورت, شستن پارچه و غیره) دستمال های پاک کننده صابون اسان کیسه و یک N95 گرد و غبار / ویروس ماسک هستند و آنچه که من فکر می کنم ملزومات هستند. اضافی موارد مهم عبارتند از: مسواک / رب دستکش و دستمال زنانه.

کمک های اولیه. نه یک استاندارد کیت کمک های اولیه با 3200 باند ایدز و چند آسپرین. یک رول از گاز برخی, گاز پانسمان پد, نوار پزشکی برخی از مسکن ها و الکل و دستمال برخی از سوزاندن / زخم کرم برخی از خون منعقد کننده (مانند کاین است که هم آنتی بیوتیک) و برخی از وازلین و یا برخی دیگر از روان کننده / مرطوب کننده. You'll باید خود را به گروه ایدز از گاز و نوار کاست اما شما'قادر خواهید بود برای پوشش بسیاری دیگر جراحات جزئی.

ابزار و نجات ایدز است. نه بر بسته است. شما نیاز به نور (نور چوب و یا یک میل لنگ چراغ قوه) و گرما (گرما بسته) و یک سوت. اضافی 'ممکن است نیاز به' موارد عبارتند از: آتش شروع آن چند استفاده از انبردست کوچک, طناب, دست, میل لنگ, رادیو, نوار مجرای و تاشو دیدم. به طور کلی هر چیز دیگری است که بیهوده در مقایسه با نمونه های که در آن ممکن است مورد نیاز. اگر شما زندگی می کنند در مناطق روستایی آیداهو ممکن است بسته یک بیت از ماهیگیری رشته و یک قلاب, اما همین't آن را بیش از حد.

در حال حاضر شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی شما را بسته و آن را در تمام. یک Rubbermaid برای دسترسی آسان است اما don't سعی کنید به انجام آن در هر نقطه و درب ها می توانند به راحتی (بله, من تا به حال مطالب پراکنده در سراسر بزرگراه از پشت یک تریلر). خشک کیسه duffels, daypacks و غیره همه دوام گزینه با توجه به بودجه و محل. اگر شما می خواهید می شود قادر به حمل آن است و می خواهید آن را به ضد آب (یک ایده خوب-نگه داشتن در ذهن است که بسیاری از بلایای طبیعی در ایالات متحده مربوط به آب و مرطوب مطالب یک راه یقین خود را به کشتن ارواح) یک کیسه خشک است که می تواند به عنوان یک بسته بازگشت بهترین گزینه است. بسیاری از آنها سخت و ضد آب و چند می توان در راه های مختلفی.

آخرین چیزی که – آن را امتحان کنید! آن را کمپینگ استفاده از آن اغلب. خرید اقلام به عنوان کمپینگ دنده و ذخیره آنها را در 72 ساعت کیت. You'll دریافت پول خود را خارج از آن و می دانم که چگونه از آن همه کار می کند زمانی که شما واقعا به آن نیاز دارید. به احتمال زیاد کیت خود را تبدیل خواهد شد که محل که در آن شما همیشه هنگامی که چراغ بیرون رفتن زمانی که شما می توانید't دریافت کنید که بسته چیپس باز کردن در ماشین با دندان های خود را هنگامی که شما گیر کرده در کنار جاده زمانی که شما می توانید 't پیدا کردن یک چراغ قوه در هر نقطه دیگری و البته وقتی که 3 پا از برف پین شما را در یک متروک کشش آیوا بزرگراه.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *