چگونه برای درمان نیش عروس دریایی جعبه

[ad_1]

آیا نمی شود فریب خورده زمانی که شما در حال جسارت به وحشی از جمله اقیانوس, شما باید آگاه باشید از چه موجودات آبزی شما ممکن است روبرو می شوند. آموزش کودکان خود را به طوری که آنها می دانم که چه باید بکنید. این موجودات در حال حاضر و قادر به دفاع از قلمرو خود را تا احترام آنها و یا شما ممکن است متاسفم.

من دوست دارم به تماشای چتر دریایی در آکواریوم. آنها بسیار زیبا و آزاد شناور به آرامی از طریق, آب, اما آیا شما می دانید که آنها یکی از خطرناک ترین حیوانات در جهان است ؟

چگونه برای درمان نیش عروس دریایی جعبه

شما ممکن است شنیده ام که شما باید ادرار کردن بر روی نیش از یک چتر دریایی – که به نظر می رسد نوع از سرگرم کننده است و ممکن است کمک به تسکین خنده دار اما سرکه نیز موثر است. اگر شما درخواست سرکه به مدت 30 ثانیه به سایت از نیش و سپس حذف شاخکهای با یک حوله آسیب به حداقل خواهد. اگر شما سعی می کنید برای حذف این شاخک حساس, به تنهایی, شما در معرض خطر انتشار سم.شما ممکن است نیاز به دنبال توجه پزشکی اگر آن را بسیار جدی است.

اسید استیک است که در سرکه غیر فعال box jellyfish را nematocysts که هنوز مرخص وارد جریان خون (هر چند آن را نمی خواهد کاهش درد).

جعبه چتر دریایی متعلق به گونه شاخه Cnidariaو آن است که بسیار سمی است. همه گونه از عروس دریایی تولید این زهر است اما کسانی که در میان سمی ترین موجودات در جهان است.

چیزهای خوب می دانم

چتر دریایی می رسند هفت تا 10 روز بعد از ماه کامل است. آنها بی سر و صدا شنا در ساحل در حالی که شما خواب. آنها سفر کرده اند تا کنون به تخم ریزی. اگر شما در هاوایی, شما می توانید گوش دادن به هواشناس و آنها را هشدار می دهند اگر وجود دارد بسیاری از چتر دریایی در آب است.

اساتید و دانشجویان در دانشگاه هاوایی را مطالعه کرده اند, جعبه چتر دریایی برای به دست آوردن درک درستی از آنها از کجا آمده و چگونه به راستی خود سوزن مانند نیش. پس از هاوایی است که یک توریست, مکه, این اطلاعات ارزشمند است.

آنها سلاح های خود را با wetsuits, بدن, تخته شیرجه, دستکش و سطل. موجودات کوچک جذب می شوند به خود و غواصی چراغ. چتر دریایی به نظر می رسد در آب به عنوان کمی شفاف پلاستیکی کیسه با موضوعات.

کمی nasties می توانید شنا در خوشه و اگر شما گرفتار در وسط آنها می توانید بسته بندی های کوچک خود را شاخکهای خود را در اطراف گردن و پاها و بازوها و بدون حمایت شما را دریافت خواهد کرد نیش دریافت کرد که هزاران نفر از میکروسکوپی خاردار تراشه بهم زدن از طریق پوست قربانی unsuspecting.

چند بیوشیمی را یک شب شیرجه Waikiki در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب و در آنجا ماند در اقیانوس به مدت چهار ساعت. آنها پیش بینی کرد که در آن جعبه چتر دریایی از آمد و شد موفق به پیدا کردن آنها را زنبور پوشش آن برای ساحل. در واقع کانال دیسکاوری به دنبال همراه و فیلم از آنها را در 3-D است که پخش خواهد شد در سال 2011.

جعبه چتر دریایی بسیار قوی شناگران و می تواند سرعت رسیدن به 10 گره.

اغلب مقامات ارسال خواهد شد نشانه هایی است که از هجوم چتر دریایی. شما را به توجه به این هشدارها. هوشمند – اگر وجود داشته رؤیت نیست وارد آب.

از 28 گونه های شناخته شده تنها سه می تواند باعث مرگ انسان است. این زنده در خلیج مکزیک و ژاپن و استرالیا.

نه همه نیش عروس دریایی با هم برابر هستند. این بستگی دارد که چقدر تماس و که در آن تماس ساخته شده بود – قفسه سینه بیشتر است پیامدهای جدی از پا به عنوان مثال.

دلایل چتر دریایی را افزایش می دهد در حال سرزنش تغییر آب و هوا و نیز صید بی رویه است که باعث کاهش شکارچیان طبیعی این حیوانات است.

من امیدوارم که شما تجربه نمی نیش box jellyfish, اما اگر شما در حال حاضر شما می دانید چه باید بکنید. ما تا به حال برخی از خانواده ما نیش زده و آماده شد. در حال حاضر ما انجام خواهد داد سرکه با ما هر زمان که ما به ساحل بروید.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *