چگونه برای جلوگیری از یک فاجعه پدیکور

[ad_1]

مریم دختر بود ازدواج کرده است. بنابراین به عنوان آخرین لحظه تعجب او را گرفت و همه ساقدوش عروس برای تفرج به زمانیکه در یک سالن ناخن. اما درست قبل از عروسی عروس و تمام خدمه توسعه, بزرگ سیاه و سفید تخلیه زخم بیش از همه خود را پایین پاها و مچ پا. پس چگونه شما می توانید مطمئن شوید که سالن ناخن خود را امن است و جلوگیری از این نوع پدیکور فاجعه ؟

به عنوان یک پزشک, من گرفتن مقدار زیادی از سوالات در مورد رابطه بین پدیکور پا, قارچ ها و عفونت ها. اما پرشور ترین بحث ها به نظر می رسد به حول پدیکور. من حتی به یاد داشته باشید یکی از مربیان من در دانشکده پزشکی گفتن همه ما دانشجویان پزشکی برای هشدار دادن به بیماران برای جلوگیری از سالن پدیکور. اما ما باید واقع بینانه باشد. زنان عاشق به pampered شود و پدیکور است یک راه عالی برای استراحت و احساس خاص. شما فقط باید بدانید که خطرات مرتبط با سالن آرایش ناخن عفونت و به دنبال برخی از قوانین ساده برای نگه داشتن پدیکور خود را تجربه امن است.

اگر شما فکر نمی کنم پدیکور می تواند خطرناک شما باید از مراقب اخبار. در سپتامبر سال 2000 110 نفر آلوده شدند در شیوع در یک سالن ناخن در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. در روز تسکین دهنده حمام پا و پدیکور جوش-مانند ضربه به نظر می رسد. این برآمدگی کمی بدتر و تبدیل به قرمز و یا سیاه و پر از چرک زخم. بسیاری از این زنان دائم زخم در پاهای خود را به عنوان یک نتیجه.

در سال 2004 وجود دارد یکی دیگر از شیوع تنها مایل در جنوب سان فرانسیسکو است که در آن پدیکور مربوط به عفونت مشخص شد در 143 پدیکور مشتریان مرتبط به 33 مختلف ناخن سالن در شهرستان سانتا کلارا. در سال 2005 وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از شیوع عفونت های مربوط به ناخن سالن شامل 17 نفر.

یک پدیکور طرح دعوی در دادگاه متولد شد و پس از یک Mountain View, California, زن مرده پس از یک عفونت باکتریایی گفته قرارداد از یک پدیکور در سال 2004. یک مورد مشابه در فورت ورث درگیر 46 ساله که گفته می شود قرارداد یک آنتی بیوتیک مقاوم در برابر عفونت و در نهایت درگذشت از عفونت staph. در تکان دهنده مطالعه انجام شده در ایالت آریزونا در سال 2009 نشان داد که 181 ناخن سالن موسسات موافقت به پرداخت جریمه به حل و فصل سلامت کد نقض حقوق بشر در منطقه توسان به تنهایی.

اگر چه آمار و عناوین می تواند نگران کننده شما باید بدانید که همه پدیکور منجر به عفونت. وجود قوانین و دستورالعمل های حرفه ای است که به کمک ناخن سالن کارگران محافظت از شما را از عفونت و گسترش بیماری در طول یک پدیکور.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید زمانی که شما بازدید از سالن ناخن است به اطراف نگاه کنید. استفاده از یک کمی عقل سلیم. اگر شما به یک رستوران بروید و ببینید مگس وزوز در اطراف آشپزخانه, آیا شما هنوز هم به خوردن وجود دارد ؟ آیا سالن ناخن خود را تمیز نگاه? آیا شما می بینید بهداشت و ایمنی قوانین نوشته شده در این منطقه در انتظار? این یکی از شایع ترین دلایل برای استناد در کالیفرنیا ناخن سالن در طول دولت بازرسی. اجازه می دهد تا چهره آن را اگر آنها نمی تواند پیروی از قوانین ساده است که شما واقعا به آنها اعتماد برای استریل کردن ابزار و یا دقت تمیز کردن صندلی ماساژ یا حمام پا?

بعد چند سوال بپرسید. همه از تکنسین های ناخن خود را با مجوز? اگر آنها مجوز شما می توانید مطمئن شوید که آنها حداقل یک تست در مورد راه هایی برای کاهش گسترش عفونت ناخن. غیر بهداشتی شیوه های رایج اما کمتر احتمال دارد در ناخن سالن که قوانین را دنبال کنید.

از آنها بپرسید که چگونه آنها را ضد عفونی کردن ابزار خود را. آیا آنها دوباره استفاده از هر ابزار یکبار مصرف. این یک واقعی است ، Re-یکبار مصرف با استفاده از ابزار یک راه آسان برای گسترش قارچ ها و باکتری ها از یکی به دیگری.

چگونه می توانم آنها را تمیز کردن حمام پا? بسیاری از واقعا مسری عفونت درگیر یک جوانه به نام مايکوباکتريوم. این زندگی در آب و می تواند رشد کرده در مرده پوست و مو می شود که در گیر یک کمی فیلتر داخل حمام پا موتور. اگر کارکنان سالن می توانم به شما بگویم که سرعت دقیق پروتکل برای تمیز کردن حمام, شما ممکن است خیساندن پاها را در یک سوپ الفبا از عفونت باکتری.

نگاه برای برچسب ها و پوشش در تمام ظروف. اگر شما نمی بینید روشن برچسب های چنین به عنوان “کثیف” “پاک” “آب” “ضد عفونی کننده” و غیره آیا انتظار کارگران برای همیشه گرفتن حذف آنهایی که در هنگام کار بر روی پای خود را. پلک روی ظروف ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ است اما تمام کسانی که عفونت باعث اسپور قارچ ها و باکتری ها می تواند شناور از طریق هوا از تند و زننده که به رنگ زرد ناخن در صندلی کنار شما و سپس حل و فصل راست بر روی کوتیکول فروشنده ناخن تکنولوژی مورد استفاده در شما.

سازمان دیده بان برای شستن دست. پزشکان و پرستاران شستن دست قبل و بعد از هر بیمار تماس بگیرید. به سادگی شستن دستها یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از عفونت مسری از گسترش. ناخن خود را با تکنولوژی باید همان را انجام دهید. در حالی که شما در حال انتظار برای نوبت خود را در صندلی پدیکور فقط تماشا کنید و ببینید اگر ناخن تکنسین شستن دست و یا فقط تغییرات دستکش, بین مشتریان.

از آنها بخواهید اگر آنها تا به حال ثابت ناخن پا فرورفته. اگر پاسخ بله است, شما ممکن است خودتان را در معرض خطر. ناخن پا فرورفته اغلب پرتکاپو با باکتری های عفونت زا. و شما نمی خواهید به نشستن در صندلی پدیکور پس از پر چرک ناخن فرورفته. تنها مجوز podiatrists (پا پزشکان متخصص در پا و ناخن جراحی) باید کار بر روی این. فقط برش گوشه و یا ناخن فرورفته است بسیاری از خطرات و غیر قانونی است که در طول انجام یک سالن ناخن پدیکور. هنگامی که شما پیدا کرده اند یک, پاک, معتبر, ناخن, سالن, نمی, اصلاح پاهای خود را قبل از اینکه شما یک پدیکور. یکی از عوامل خطر که لینک پدیکور به وحشتناک عفونت زخم های باز. اگر شما اصلاح کمتر از 48 ساعت قبل از پدیکور خود شما ایجاد نامرئی کمی کاهش در پوست است که اجازه می دهد تا باکتری ها به در کنید. اگر شما اصلاح پاهای خود را صبح روز پدیکور خود را, شما هنوز هم می توانید خود را در ناخن های پا انجام می شود اما شما باید جلوگیری از پا خیس کنید.

نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد مقدار زیادی از امن و راحت مکان برای شما برای دریافت یک پدیکور. شما فقط نیاز به چند سوال بپرسید به طوری که شما می توانید احساس می کنید مطمئن شوید که شما را ترک سالن با زیبا, نرم, پا pampered… و نه با تند و زننده عفونت است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.