چگونه برای به دست آوردن Faux تب و تاب بودن

[ad_1]

نارنجی است و نه سیاه و سفید جدید

اکثر tanners خود حاوی دی هیدروکسی استون (DHA) و بی رنگ شکر که در تعامل با لایه ای از پوست به تیره آن است. نچسب نارنجی tints از یک تنر خود اغلب به دلیل اشباع از DHA است که می تواند رخ دهد هنگامی که شما لایه بیش از حد محصول و یا زمانی که با استفاده از یک نام تجاری حاوی سطوح بالاتری از DHA از نوع پوست خود را می تواند اداره کند. برای تعیین چگونه self-tanning حل خواهد شد و کار خود را با پوست اعمال می شود مقدار کمی از محصول را به یک منطقه تست قبل از پوشش تمام بدن خود را. برخی از افراد تحمل بالاتری سطح DHA بیش از دیگران بر تن و pH پوست شما است. علاوه بر اجتناب از نیاز به بیش از اندازه یا اسپری بر روی بارهای محصول حق انتخاب فرمول نیز می تواند کمک به تعیین که چگونه خود را قهوهای مایل به زرد به نظر می رسد. استفاده از یک نام تجاری معتبر حاوی کمتر از DHA و ساخت تا خود را رنگ درآمده است. برنز متقاضیان همچنین باید برای محصولات حاوی erythrulose قند تهیه شده از تمشک به عملکرد نتایج طولانی مدت و بسیار زیبا و طلایی رنگ است. برخی از tanners خود مانند کسانی که در سنت Tropez مجموعه همچنین حاوی رنگدانه سبز برای کمک به مقابله با هر گونه نارنجی.

اسکراب

لایه برداری کاملا تنها و مهم ترین گام اگر شما می خواهید صاف خط رایگان رنگ. لایه بیرونی اپیدرم است که چه تنر خود در تعامل با است و متشکل از سلولهای مرده پوست است که تنها هفت تا ده روز قبل از آنها ریخته. شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما حتی یک لایه از سلول های مرده پوست به طوری که همه آنها قهوهای مایل به زرد و پوسته پوسته شدگی با هم. رفتن برای یک اسکراب ملایم است که (فکر می کنم کروی انسان ساخته شده از دانه های بیش از گرانول و ناهموار آنهایی که) برای جلوگیری از تحریک پوست قبل از برنزه. در حالت ایده آل شما باید به دنبال نفت-رایگان اسکراب برای جلوگیری از ایجاد یک سد بین پوست شما و قهوهای مایل به زرد. بودن درهم و برهم خود را با شستشو بدان معنی است که برخی از پوست آغاز خواهد شد ریختن پس از تنها یک یا دو روز می روم شما با یک ناهموار تکه تکه پایان برساند.

به هیدرات یا نه هیدرات پوست شما?

بسیاری از کارشناسان توصیه مرطوب کننده قبل از اینکه شما قهوهای مایل به زرد, در حالی که دیگران بر این باورند که لوسیون تداخل با DHA و پوست است. یک راه خوب برای جلوگیری از اختلاف است به استفاده از یک تدریجی قهوهای مایل به زرد, مرطوب کننده قبل از معمول خود را برنزه محصول که فرموله شده است برای کار با DHA بدون گرفتگی منافذ پوست شما. به علاوه اگر شما از دست یک نقطه با کامل تنر شما در حال حاضر تحت پوشش آن را با تدریجی تنر. پوست باید خشک و از پیش برنامه اما شما باید با استفاده از یک نور از لایه ای از روغن مرطوب کننده و یا به خصوص در مناطق خشک مانند آرنج دست و پا و مچ پا و زانو به طوری که آنها نمی بیش از جذب رنگ. نگاه برای محصولات حاوی مرطوب کننده مواد تشکیل دهنده مانند آلوئه ورا نارگیل یا روغن آووکادو برای کمک به جبران هر گونه خشکی. این است که هوشمندانه احمق ضد ترفند است که حل هر گونه مشکلات وقتی که می آید به این سوال از عمليات حرارتي پوست خود را.

شروع از پایین

برنزه تازه کار هستند بهتر است با استفاده از آسان به کنترل موس و یا ژل با یک شستشو لوازم آرایشی و بهداشتی رنگ. مزیت این است که شما می توانید ببینید چه شما انجام می دهند و شما نمی خواهد از دست هر گونه نقاط. برای تنر جانبازان با استفاده از آئروسل, اسپری, است, سریعترین, طبیعی ترین گزینه است. شروع از پایین بدن خود را و کار راه خود را به طوری که شما لازم نیست چین رنگ در هنگام خم شدن.

سایه خانم

به رخ ارزش یک راز ویکتوریا کاتالوگ دان مورد علاقه خود را با فشار بالا سینه بند سی دقیقه پس از استفاده تنر. بعد با استفاده از آئروسل, اسپری برای کانتور M-شکل دندانه ایجاد شده توسط سینه بند خود را در decolette. دوم این کت را در این منطقه به نظر می رسد تیره تر و بیشتر تعریف شده است. دیگر از این توهم نوری, حد فاصل تلاش باید به سمت چپ به کارشناسان برای جلوگیری از رگه دار, stripey نتایج. به نازک, ران, استفاده از پودر برنزه کننده بدن و یا با ماندگاری طولانی, ژل به تیره طرف از پاهای خود را.

VIVA بالا Tanners

برای پوست روشن

Creme de la Mer تدریجی قهوهای مایل به زرد برنزه طول می کشد در یک واقعا احساس لوکس و نور و ظریف به اندازه کافی برای تعریف یک سلتیک می کند. برنزه rookies همچنین می توانید دانستن نتایج خواهد شد بی عیب و نقص و حتی. جیمز بخوانید مایع قهوهای مایل به زرد در نور او را برنزه متخصص بدانید spritzing امثال Rosie Huntington-whitely نگران نباشید ، و خشخاش Delevigne. خود مایع قهوهای مایل به زرد ایجاد می کند, طبیعی, طولانی, bronzed پایان کامل برای کسانی که با رنگ زرد.

متوسط رنگ پوست

St Tropez برنزه کننده موس – این فوق العاده آسان به درخواست مخملی موس ارائه فوق العاده حتی همه-بیش از قهوهای مایل به زرد. حاوی عصاره آلوئه ورا و خشک در 60 ثانیه و توسعه به طور طبیعی و به طور مساوی.

Guerlain نور قرمز مایل به قهوهای رنگی برنزه ژل – بسته بندی شده با روغن آرگان و اسیدهای چرب ضروری این فرمول ژل عمیقا مرطوب کننده با رایحه گل حنا و تنها طول می کشد یک ساعت به توسعه است.

عمیق پوست

St Tropez تیره و برنزه کننده اسپری – این خوب, نور, وزن, اسپری قهوهای مایل به زرد است که مناسب برای افزایش complexions آنها تیره تر و همچنین به عنوان فوق العاده با ماندگاری طولانی و رایحه ای رایگان.

Rodial برزیل قهوهای مایل به زرد تیره حاوی کارامل برای غنی شکلات رنگ این Rodial محصول به هیچ یک دوم است برای دستیابی به فقط-بازگشت-از-ریو قهوهای مایل به زرد.

نکات بالا

*پوشیدن دستکش و یا با استفاده از یک برنزه میت را جلوگیری از از رنگ خود را از دست بدهد و حتی پایان

*استفاده گسترده و یکنواخت سکته مغزی برای جلوگیری از تکه های ناهموار و رگه

*حق انتخاب تان برای تن خود را و ساخت تا رنگ به تدریج. استفاده تدریجی tanners بر روی پوست رنگ پریده در حالی که پوست تیره تر می شوند بیشتر از شدید فرمول|

*وحشت نکنید اگر شما را تکه تکه کرد! با استفاده از کمی آب لیمو و اسکراب مناطق آسیب دیده را با یک برس ناخن. اسید را به آرامی و به طور طبیعی حل اشتباهات

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *