چگونه برای آماده سازی خانواده خود را برای هر خانه اضطراری و یا بلایای طبیعی

[ad_1]

اگر قدرت به بیرون رفت در خانه و کسی که سقوط کرد و خراشیده زانو در تاریکی شما می دانید که در آن به سرعت پیدا کردن کمک های اولیه لوازم در خانه شما ؟ آیا می دانید که چگونه برای درمان زخم دارد ؟

این مهم است که شما و خانواده شما باید پایه های خاص اضطراری و کمک های اولیه لوازم موجود در خانه خود را به طوری که شما می توانید پاسخ به صفحه اصلی شرایط اضطراری و بلایای طبیعی است. تامین اضطراری خود را باید سازمان یافته و نگهداری می شود همه در یک محل که در آن شما می توانید آنها را به راحتی و به سرعت. هر یک از اعضای خانواده باید بدانند که این لوازم هستند و باید یک دانش پایه از نحوه استفاده از آنها.

توصیه می شود لوازم اضطراری

در اینجا یک لیست کلی از لوازم شما باید برای صفحه اصلی شرایط اضطراری و بلایای طبیعی:

1. عرضه نسخه و لازم دیگر داروها.

2. چراغ قوه با باتری های اضافی.

3. قابل حمل, رادیو باطری برای دریافت اضطراری ارتباطات است.

4. مسابقات ضد آب و یا بلند سوختن شمع و یا نفت سفید-نوع لامپ با سوخت اضافی همه به درستی ذخیره می شود.

5. آتش نشانی, ABC و یا خشک-نوع شیمیایی برای همه طبقات از آتش سوزی. بررسی تاریخ انقضا و حتما تمرین کنید و بدانید که چگونه به استفاده از آن.

6. برق فیوز در صورت نیاز برای خانه خود را.

7. نردبان طناب به نگه داشتن وزن خود را اگر شما نیاز به خروج از طبقه فوقانی خانه خود را به سطح زمین و برخی از اضافی طول طناب برای استفاده چند منظوره.

8. کمک های اولیه کتاب آموزش.

9. پتو و ملافه. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای گرما برای استفاده از آتل و برای حمل و نقل از افراد آسيبديده.

10. کمک های اولیه لوازم:

o پزشکی-درجه وینیل دستکش

o پیچک امداد کرم

o تسکین سوختگی کرم

o کرم های ضد آفتاب با SPF 30 یا بیشتر

o آنتی بیوتیک پماد Polysporin® یا مشابه

o نیش امداد لوسیون یا پماد کالامین و یا مشابه

o Box گاز استریل پد یا 3″ x 3 یا 4″ x 4″

o شکم (ABD) و یا ترکیب استریل پد 5″ x 9″

o نورد گاز از 2 اندازه 2″ x 4 متری و 4″ x 4 متری

o باند از انواع همه فن حریف: انگشت, بند انگشت, پلاستیک, Telfa® و کلی چسب

o استریل بیضی شکل چشم پد

o کوچک و نوک تیز قیچی

o موچین با نوک اشاره کرد

o ترمومتر خوراکی و رکتال (برای بچه ها)

o زخم بندی الاستیک, 3″ x 6″

o فوری یخ بسته

o رول از نوار چسب 1″ گسترده ممکن است استفاده از پلاستیک نوع اگر ترجیح

o مثلثی بانداژ, 2

o بسته از پین های ایمنی فن حریف اندازه

o جاذب توپ پنبه, 1 جعبه

o اسهال درمان, Pepto-Bismol® یا Kaopectate® یا مشابه

o بستنی چوبی® (کرافت) چوب و یا استفاده از آتل انگشت

o ضد باکتری صابون مایع یا نوار

o پزشکی dropper

o تصفیه آب, قرص

o بطری کوچک سفید کننده

o چاقوی تیز و یا چند منظوره چاقو/ابزار

o بطری آسپرین ایبوپروفن و استامینوفن (کودکان و یا مایع در صورت نیاز)

o آتل مواد: تخته نازک 2-3 بلند

o شربت سرفه و گلو قرص

o بزرگ پلاستیکی کیسه زباله و چند کوچکتر بسته شدن زیپ کیف

شما ممکن است نیاز به اضافه کردن موارد دیگر است که به طور خاص به آب و هوا و به انواع بلایای طبیعی است که شما در منطقه شما. اگر پشه ها یک مشکل و یا می تواند تبدیل به یک (بعد از طوفان برای مثال) شما ممکن است مایل به اضافه کردن مواد دافع پشه به منابع خود است. اگر شما کودکان می باشد که شامل برخی از اسباب بازی های مورد علاقه, بازی, آهنگ ها و یا کتاب به طوری که خانواده خود را قادر خواهد بود به برخی از درجه ای از حالت عادی اگر یک وقت اضطراری می آید.

دیگر فعالیت ها و موقعیت های ممکن است برای انواع بیشتری از لوازم. برای مثال برای یک ماشین سفر شما ممکن است نیاز به اضافه کردن کنار جاده منعکس کننده یا عود. برای کمپینگ شما ممکن است نیاز به اضافه کردن یک شاهد, سیگنال, آینه, قطب نما, چند منظوره چاقو/ابزار سوت و دیگر موارد مربوط. برای پیاده روی کیت شامل moleskin برای جلوگیری و درمان تاول است. برای هر دو کمپینگ و قایقرانی کیت مطمئن شوید که شامل ژل آلوئه ورا برای درمان آفتاب سوختگی است. پیاده روی کیت را می توان جمع و جور تر و تنها شامل خیلی موارد ضروری است که می تواند به راحتی انجام شده در daypack.

این موارد اضطراری نیاز به ذخیره شده در یک ضد آب با دوام ظرف و محافظت از دسترسی کودکان کوچک است. مطمئن شوید برای بررسی تاریخ در داروها حداقل سالانه برای اطمینان از داروها در حال حاضر. اگر شما دور از هر گونه داروها انجام این کار با خیال راحت به طوری که کودکان را پیدا خواهد کرد و خوردن آنها.

مونتاژ لوازم ذکر شده در بالا ممکن است شما را به برخی از زمان و پول اگر شما هنوز آغاز نشده است. نکته مهم این است که در حال حاضر شروع به برنامه ریزی برای شرایط اضطراری. شروع به جمع آوری چند از مهم ترین موارد اضطراری و سپس اضافه کردن به منابع خود را در اسرع وقت و پول خود را اجازه می دهد. برخی از بسته بندی کیت کمک های اولیه می تواند به عنوان یک پایه و سپس وسایل اضافی اضافه شده که شما می توانید استطاعت به انجام این کار. چند محلی صلیب سرخ فصل حتی امکانات برای مونتاژ خود کیت کمک های اولیه.

یک طرح اضطراری خانواده

علاوه بر لوازم اضطراری خانواده شما باید یک طرح برای چگونه برای پاسخ به موارد اضطراری. زمان را به طور منظم به بحث و تمرین برای شرایط اضطراری با خانواده خود را. باید گردباد یا زلزله دریل به طوری که کودکان را همه می دانند که چگونه با خیال راحت به خروج از خانه خود را و که در آن به جمع آوری.

در برنامه ریزی برای شرایط اضطراری در نظر بگیرید چه اتفاقی می افتد اگر پدر و مادر یا دیگر اعضای خانواده در خانه های اضطراری. آیا اعضای خانواده در خانه قادر به پاسخگویی به اورژانس ؟ مسئولیت برای پاسخ اضطراری باید تقسیم شده و اغلب تکرار در میان اعضای خانواده به طوری که بدون در نظر گرفتن که در خانه و خانواده هنوز هم قادر خواهد بود برای پاسخ درست است. شما باید یک طرح برای چگونه اعضای خانواده را با یکی دیگر اگر خانواده پراکنده در طول اضطراری است. این ممکن است شامل داشتن یک prearranged محل ملاقات یک کلمه کد یا یکی از بستگان شماره تلفن.

دانش کمک های اولیه روش ارزشمند خواهد بود برای خانواده خود را در هر نوع وضعیت اضطراری. کودکان می توانند یاد بگیرند که بسیاری از این روش حتی CPR. کمک های اولیه کلاس های ارائه شده در بسیاری از نقاط در اکثر جوامع است. صلیب سرخ فصل در جامعه خود را به طور کلی ارائه خواهد شد پایه اول دوره کمک های اولیه چندین نوع از کمک های اولیه پرستاری از جمله بیابان – و قایقرانی-انواع خاص و حتی کیت کمک های اولیه برای خرید و یا گاهی اوقات که شما می توانید جمع آوری خود را. جامعه واکنش اضطراری آموزش (CERT) کلاس بسیار خوبی برای شرایط اضطراری آماده سازی است. همسایه ها می توانند در شرایط اضطراری آموزش با هم برای به اشتراک گذاشتن مهارت های خود را.

در آماده سازی کودکان برای شرایط اضطراری در نظر گرفتن اثر که قرار گرفتن در معرض تکراری رسانه ها و اخبار و گزارش واقعی حوادث ممکن است در کودکان خود را. شما ممکن است مایل به محدود کردن قرار گرفتن در معرض چنین برای کاهش استرس و اضطراب. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال سایت برخی از مواد فوق العاده برای کمک به کودکان در یادگیری بیشتر در مورد حوادث. آنها یک برنامه در سایت به نام تبدیل شدن به یک “فاجعه عمل بچه”.

در نهایت کمک به خانواده خود را به می دانم که اگر آنها آماده, آنها نیاز به ترس نیست موقعیت های اضطراری.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *