چه تفاوت بین تهاجم و زباله های خطرناک?

[ad_1]

جهان از زباله می تواند یک وب سایت درهم از قانون و مقررات و قوانین است که گاهی اوقات دشوار است برای درک و در آن از آن آسان است به از دست رفته. ما در 50 سال تجربه در برخورد با شرکت های با هر اندازه و از انواع مختلف صنایع در انگلستان می توان گفت که درصد قابل ملاحظه ای از سازمان ها را نمی دانم تفاوت بین تهاجم و زباله های خطرناک.

توهین آمیز زباله

توهین آمیز زباله های غیر بالینی ضایعات است که غیر عفونی می کند و حاوی دارویی یا مواد شیمیایی, اما ممکن است ناخوشایند به هر کسی که می آید در تماس با آن است. کلش سلامت خطر توهین آمیز زباله در نظر گرفته شده است کم است که تفکیک درستی.

بسیاری از خانواده ها و کسب و کار تولید برخی از فرم های غیر عفونی و یا توهین آمیز زباله هر روز که می تواند شامل:

شهرداری توهین آمیز زباله یعنی بهداشت زباله و حفاظت بهداشتی مانند پوشک بی اختیاری ادراری پد;
بهداشت و درمان تهاجمی ضایعات ie بیرونی پانسمان و لباس های حفاظتی مانند ماسک ، روپوش و دستکش است که't آلوده به مایعات بدن و استریل آزمایشگاه زباله.

توهین آمیز زباله نیازی به حمل و نقل به عنوان کالاهای خطرناک. این به این معنی جمع آوری و دفع زباله است که به طور قابل توجهی ارزان تر از که از بالینی یا سایر زباله های خطرناک. اما امن اختیار توهین آمیز زباله های مهم و حساس مسئله ای است که نیاز به توجه در هر محیط کاری. وجود دارد می تواند خطرات بالقوه عفونت و بیماری از عفونت متقاطع اگر صحیح بهداشت اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

توهین آمیز زباله می تواند شامل:

انسانی و حیوانی و زباله های غیر عفونی منبع;
پزشکی / دامپزشکی موارد از تجهیزات یکبار مصرف مانند لباسهای قالب گچی و غیره ؛
گچ (جزئی کمک های اولیه و یا مراقبت از خود) تولید شده توسط استفاده شخصی;
حیوانات بهداشتی زباله (حیوانات ملافه سگ مدفوع و غیره);
ضایعات غیر از فعالیت های بهداشت و درمان, برای مثال مواد زائد از بدن و یا استفاده از خالکوبی.

زباله های خطرناک

بر خلاف توهین آمیز زباله, زباله های خطرناک است که هر چیزی که ارائه یک تهدید قابل توجهی به بهداشت عمومی و یا به محیط زیست است. لیستی از آیتم های که در نظر گرفته می شود زباله های خطرناک بسیار طولانی است اگر چه شايع عبارتند از:

رنگ و جوهر و رنگدانه
حلال ها و آفت کش ها و تمیز کردن محصولات
خودرو مایعات مانند ضد یخ و روغن ترمز, پاک کننده
زباله های الکترونیکی مانند مانیتور کامپیوتر

بالینی ضایعات نیز در نظر گرفته خطرناک به دلیل عفونی طبیعت است. تعریف بالینی ضایعات را پوشش می دهد هر گونه ضایعات ناشی از پزشکی و پرستاری دندان پزشکی و یا دامپزشکی شیوه از جمله زباله های تولید شده در طی تحقیقات درمان و مراقبت و یا تحقیق روش.

کنترل دقیق اعمال زباله های خطرناک از نقطه تولید آن به جنبش خود را مدیریت و بازیابی یا دفع. خلاصی از هر دو خطرناک و غیر خطرناک زباله در همان محل دفن زباله های غیر قانونی است.

اگر کسب و کار شما تولید یا دستگیره زباله های خطرناک شما باید تمام این اقدامات به عنوان مناسب به منظور:

جلوگیری از تولید زباله
استفاده مجدد بازیابی و یا بازیافت زباله های خود را
دور از خود زباله های خطرناک با خیال راحت

دفع زباله های خطرناک باید در نظر گرفته شود تنها زمانی که دوباره با استفاده از بازیابی و بازیافت هستند مناسب نیست گزینه های.

هر سازمان است که تولید زباله های خطرناک باید به دنبال برخی از مراحل کلیدی به مطمئن شوید که آنها در حال برخورد با آن را با خیال راحت.

شناسایی مواد خطرناک در محیط کار و خطرات آنها در برخواهد داشت به مردم's سلامت یا محیط زیست است.

تصمیم بگیرید که چه اقدامات احتیاطی مورد نیاز برای از بین بردن این خطرات را کاهش دهد و یا آنها را به یک سطح است که حفاظت از محیط زیست و سلامت مردم مطرح است.

از بین بردن مواد خطرناک در هر کجا که ممکن است – اگر این است که't امکان کنترل قرار گرفتن در معرض به یک سطح است که حفاظت از سلامت محیط زیست و یا افرادی که می تواند تحت تاثیر قرار.

اجرای اقدامات کنترل و اطمینان حاصل شود که آنها در حال استفاده و نگهداری می شود. این شامل مطمئن شوید که هر کس به طور مداوم انجام این روش برای جلوگیری از هر گونه خطرات بهداشتی.

مانیتور قرار گرفتن در معرض – اگر مواد هوابرد مهم است که برای نظارت بر کارگران' قرار گرفتن در معرض به اطمینان حاصل شود آنها را مطابق با محل قرار گرفتن در معرض محدودیت.

انجام مناسب و نظارت بهداشتی در شرایط خاص شما ممکن است نیاز به ارائه چک پزشکی برای کارگران برای اطمینان از سلامت خود است آسیب دیده.

آماده سازی طرح و روش برای مقابله با حوادث, حوادث و شرایط اضطراری – راه اندازی یک سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت.

اطلاع رسانی آموزش و نظارت بر کارکنان برای کمک به اطمینان از سلامت آنها آسیب دیده است در هنگام استفاده از مواد خطرناک.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *