پیچک – 5 نکته برای درمان موثر

[ad_1]

خارش رانندگی دیوانه خود را! شما نیاز به کمک در حال حاضر!

بثورات ناشی از سم پیچک سمی و بلوط سمی سماق همه نگاه مورد هم مطرح قرمز تاول برجستگی در مناطق از قرار گرفتن در معرض. همه ناشی از حساسیت به گیاهان حاوی urushiol. بثورات و خارش شروع 24 تا 48 ساعت پس از قرار گرفتن در معرض بدتر شدن بیش از چند روز آینده. فرض کنید شما've تا به حال یک زمان بثورات ظاهر پیچک مسری است. تنها راه برای به اشتراک گذاشتن آن است که اگر روغن گیاهی است که هنوز هم بر روی پوست خود را و شما را لمس شخص دیگری. تاول مایع مسری است.

هر چند در برخی از موارد مردم نگرانی در مورد ظاهر خود را برای بسیاری از خارش چیزی است که آنها را می راند به دنبال مراقبت های پزشکی.

در اینجا 5 راهنمایی برای امداد رسانی سریع.

1. استفاده از یک OTC آنتی هیستامین. بر ضد آنتی هیستامین ها هستند که هر بیت به عنوان خوب به عنوان تجویز آنتی هیستامین ها. سود اصلی با استفاده از این است که کاهش خارش هر چند آنها ممکن است به کاهش تورم ، اصلی سمت اثر خواب آلودگی با برخی آنتی هیستامین ها اگر چه این می تواند یک سود اگر خارش است که نگه داشتن شما بیدار. غیر سداتیو آنتی هیستامین ها Claritin (لوراتادین) و Zyrtec (سیتریزین). این آرام بخش آنتی هیستامین ها Benadryl (دیفن هیدرامین), chlorpheniramine و دوکسی لامین (که در خواب ایدز و Nyquil). اگر اینها موثر در کاهش علائم خود را و ظاهر بثورات نیست نگرانی یک آنتی هیستامین ممکن است همه شما نیاز است. بثورات خواهد برود به خودی خود اگر شما می توانید صبر کنید آن را – که معمولا 2 تا 4 هفته.

2. استفاده از یک OTC موضعی آماده سازی است. لوسیون کالامین و حمام بلغور جو دوسر کمک به تسکین خارش اما نه در واقع کاهش راش. 1% کرم هیدروکورتیزون موثر در کاهش خارش و التيام بثورات در موارد خفیف. برای یک واکنش شدید داروهای تجویزی ممکن است مورد نیاز است. هیدروکورتیزون کاهش بدن's واکنش به توهین نفت ساخت راش به نظر می رسد کمتر قرمز و تحریک شده. هر یک از این ممکن است مورد استفاده در علاوه بر این به یک آنتی هیستامین.

3. تماس با دکتر خود را برای نسخه. دکتر شما ممکن است مایل به شما تجویز دارو از طریق تلفن و یا ممکن است شما نیاز به در آمده و برای یک قرار ملاقات مطمئن شوید که خود را خود تشخیص درست است. نسخه شامل گزینه های قوی تر کرم های استروئید استروئید, عکس های و قرص استروئید. برای مناطق کوچک راش کرم ها مناسب ترین هستند. اما برای مناطق بزرگتر یا راش بر روی صورت (به خصوص اگر چشم ها متورم و بسته) تزریق استروئید یا داروهای خوراکی مناسب هستند. معمولا بثورات شروع به بهبود 24 تا 48 ساعت پس از شروع درمان. Don't اشتباه از توقف پزشکی به عنوان به زودی به عنوان بثورات به نظر می رسد بهتر آن خواهد شد به احتمال زیاد بازگشت اگر شما را ترک بیش از حد به زودی. پنج روز طرح درمان حداقل اما اغلب 10 تا 14 روز از دارو بهتر است.

4. سازمان دیده بان برای عفونت ثانویه است. هر باز منطقه ای از پوست می تواند آلوده. اگر منطقه قرمزی رو به افزايش است و یا به خصوص اگر شما ببینید چرک (نه فقط روشن تاول مایع) به پزشک خود مراجعه کنید به یاد بگیرند که اگر شما نیاز به یک آنتی بیوتیک.

5. آیا استفاده از سه گانه پماد آنتی بیوتیک و یا Benadryl کرم. هنگامی که به پوست اعمال می شود هر دو نئومایسین در سه گانه پماد آنتی بیوتیک و مواد تشکیل دهنده فعال در Benadryl کرم (دیفن هیدرامین) می تواند باعث خارش که به نظر می رسد درست مثل پیچک. بسیاری از بیمار ساخته شده است که مشکل را بدتر می کند و یا اشتباه تشخیص با استفاده از این بیش از حد فرآورده های. (دیفن هیدرامین (Benadryl) به صورت خوراکی مصرف نمی کند علت این مشکل است.)

در نهایت, یک اونس پیشگیری از ارزش پوند نیم کیلو درمان است. اجتناب از تماس با برگ و ساقه و ریشه گیاهان که شامل urushiol. اگر شما کشیدن این گیاهان استفاده از دستکش یکبار مصرف و پرتاب هر دو گیاهان و دستکش دور. سوزاندن گیاه می تواند با قرار دادن مواد شیمیایی در هوا و علت جدی راش به هر کسی که در معرض دود.

Copyright 2010 Cynthia J. Koelker MD

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *