پنجاه و نه در '84 نوشته شده توسط ادوارد discover america ca

[ad_1]

من همیشه یک بازی بیس بال “مهره” اما من هرگز در معرض اوایل تاریخ این بازی خود را با خام آغاز زمانی که وجود دارد چند اگر هر گونه قوانین استفاده می شود. آغاز قوانین را در جای خود اما به ندرت استفاده می شود در راه درست. امروز's بازیکنان بیس بال از خیابان بازی از طریق به سطوح حرفه ای احتمالا نمی خواهد که شانس خوبی در اوایل روز است. ادوارد discover america ca طول می کشد ما را به این روز زمانی که هیچ یک عینک دستکش که برای گرفتن بیس بال; هیچ پارچ انداخت از آنچه ما امروز می دانیم به عنوان لاستیک اما نه تا به حال یک جعبه حدود 6 X 4 پا است که آنها می توانند پرسه زدن و زمین از هر منطقه ای در داخل آن جعبه وجود دارد یکی داور-اگر کسی را می توان یافت که داوری بود و اغلب مغرضانه در برابر یکی از تیم های و یا برخی از بازیکنان در یک تیم و استفاده می شود که تمایل به نوسان نتیجه یک بازی ؛ وجود دارد هیچ راه مناسب و معقول برای سفر از یک شهر به شهر دیگر از آهسته قطار با هیچ امکانات رفاهی مناسب و معقول; هیچ پایه اهدا شد به دلیل یک ضربه ضربه و اکثر کوزه را هدف batters و مجازات نمی کند حتی اگر یک خمیر شد و به شدت صدمه دیده است; در طول شب خواب اقامت نمی شد بسیار خوب هتل ها; مواد غذایی بود را-چه-می-تواند-توانید; فاحشه خانه ها بودند و در هر شهر و در بین و مورد استفاده قرار گرفت بسیار اغلب توسط بسیاری از بازیکنان ؛ سفلیس و سایر بیماری های جنسی شایع شد از آنجا که بسیاری از زنان در دسترس از هر کلاس و شخصیت; مگر اینکه یک بازیکن قادر به راه رفتن او به بازی به دلیل وجود دارد هیچ جایگزین حتی با باز تقسیم انگشتان دست و یا دیگر اندام ها; جمعیت کوچک بودند و بسیار وحشیانه نسبت به بازیکنان و حتی خود تیم شهرستانها; کوزه در بسیاری از تیم های تن به تن در هر روز بدون در نظر گرفتن خسته اسلحه و به طور کلی با توجه به یک روز تنها زمانی که آنها نه می تواند حرکت خود را در آغوش, اما آنها هنوز هم معمولا به حال بازی یک موقعیت دیگری در مورد آنها را به زمین آن را دوست دارم یا نه. من فکر می کنم من باید به شما داده می شود یک پس زمینه خوب از این بازی در 1800's.

چارلی Radbourn شناخته شده نیست اما او باید برای هر فن بیس بال. چارلی بازی بیشتر برای مشیت گریس از لیگ ملی در دوره ای که لیگ تنها “اصلی” لیگ. وجود چند در لیگ های دیگر که آمد و بیشتر رفت و پس از یک فصل کوتاه قادر به گذشته از نظر مالی و یا قادر به دست آوردن و نگه داشتن بازیکنان خوب. عصر بود بیشتر از سال 1880's زمانی که چارلی Radbourn او فوق العاده کار برای پراویدنس. به نظر می رسد غیر ممکن است که او آن را از طریق سال 1883 با یک دست که شد بسیار سخت اما چارلی رنج می برد از طریق پرداخت دستمزد ناچیز برای تقریبا هر روز سخت کار می کنند. اما او آن را دوست داشت و مدیریت می دانستم که آنها تا به حال یک جواهر واقعی از یک پارچ در چارلی. او در واقع به ترک این تیم در سال 1884 که دیگر خوب پارچ ترک کرده بود این تیم به خاطر او می خواست پول بیشتر. چارلی می خواستم حقوق و دستمزد خود را به همراه حقوق و دستمزد مردی که ترک اما صاحبان تیم خودداری کرد که به درخواست است. در نهایت آنها در داد و پرداخت چارلی هم حقوق. این شادابی او را به رفتن به یک رکورد از پنجاه و نه برنده در سال 1884 ترین برنده تا کنون توسط یک پارچ حرفه ای در بیس بال.

این کتاب بسیار عالی نه تنها می گوید زیادی در مورد بیس بال اما همچنین بسیاری از تاریخ ، من توصیه می کنم این کتاب برای هر سنی طرفدار بیس بال به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه کار یا بازیکن حرفه ای است. به فکر می کنم از شرایط و حقوق این مردان برای باز آنهایی که چشم به قدری گسترده و باعث می شود خواننده به در امروز زندگی می کنند's بیس بال عصر. ما باید استادیوم های مدرن با بهترین زمینه های بازی ممکن است به جای استفاده از سنگ و ناهموار و خاک میدان; تجهیزات است که بازیکنان از 1800's نمی تواند از خواب با استفاده از; عرضه نامحدود از توپ بیسبال به جای آن از یک توپ در هر بازی; کمک های پزشکی بود که یک باند و یا یک بسته بندی و فراموش نکنید که هر چیزی مانند ماساژ از درد عضلات و مفاصل و داوران با که تماس ما ممکن است همیشه به توافق برسند اما آنها تحت پوشش هر پایگاه بسیار بهتر از یک داوری را در آن روز. چکیده ای از این کتاب را می't می گویند به اندازه کافی در کلمات چه خواننده را از آن دریافت کنید.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *