همه چیز در مورد Carhartt

[ad_1]

خرید مانتو جدید طول می کشد برخی تحقیقات. بسیاری از زمان, کت گران قیمت هستند و آنها باید با کیفیت بالا و شیک. عوامل مهم یک کت خوب عبارتند از دوام و مقاومت به عناصر مانند سرما و برف و باران و گرما باور نکردنی, مهم نیست چقدر سرد است در خارج. Carhartt, کت, ترکیب تمام این ویژگی ها و بیشتر.

Carhartt یک شرکت پوشاک که در سال 1889 تاسیس شد. تمرکز آن بر روی دوام و با کیفیت بالا کار لباس با کت خود را که محبوب ترین فروشنده. محصولات دیگر شامل کت, لباس, coveralls, جلیقه, تی شرت, شلوار جین, dungarees و لباس مقاوم در برابر آتش.

Carhartt در اصل تاسیس در دیربورن میشیگان به لباس کار برای کارگران راه آهن. رشد خود را در طول 1890s متمرکز بود بر آنچه کارگران راه آهن مورد نیاز برای با دوام و طولانی مدت لباس کار. به تدریج Carhartt, لباس, تکامل علامت تجاری امکانات در نظر گرفته شده برای گسترش بیشتر دوام آورد.

در حال حاضر این لباس با استفاده از سنگین موضوعات پرچ تقویت حیاتی در نقاط تنش و انواع دوام بالا و تکنولوژی مواد که مقاوم در برابر شعله های آتش سایش و آب. امروز, Carhartt معمولا در سایت های ساخت و ساز مزارع و مراتع همراه با دیگر سایت های کار.

Carhartt کت استفاده شده است به عنوان یک ابزار تبلیغاتی. در 1990s, Carhartt کت به دست آورد محبوبیت با عموم مردم زمانی که کرک نمایندگی شروع به پوشیدن آنها. آنها را انتخاب Carhartt دلیل آن آنها را گرم نگه داشته و انجام خود را به مقدار زیادی از مواد مخدر برای برخورد.

اما مردم نمی اتصال Carhartt با مواد مخدر است. در عوض آنها را دیدم یک دسته از مردم با پوشیدن کت در خیابان و آن را تبدیل به یک محبوب چیزی برای پوشیدن دارم. حتی بسیاری از افرادی که کار نمی کنند در بخش های صنعتی پوشیدن Carhartt برای خود را با کیفیت برتر و گرمی و سبک.

در سال های اخیر این شرکت راه اندازی کرده است Carhartt لباس برای زنان است. آن را با تمرکز بر workwear برای زنان برای فصل پاییز است. Carhartt حامیان یقه آبی سازمان ها و حوادث مانند rodeos و سازمان ملی FFA. در طول 9/11 مرکز تجارت جهانی نجات عملیات Carhartt اهدا هزاران ماهیگیری لباس برای نجات خدمه مورد استفاده قرار گیرد در صحنه است.

یک Carhartt, کار, کت یکی از بهترین کت در بازار به دلیل شرکت باعث می شود یک محصول با کیفیت. Carhartt, لباس خواهد ایستاد تا به آزمون زمان و بسیار راحت برای پوشیدن دارم. مواد مورد استفاده برای پوسته بیرونی از Carhartt کت بوم است. در گذشته این بوم بود به نام قهوه ای اردک اما در حال حاضر این مواد استفاده می شود به نام ماسه سنگ است.

ماسه سنگ و مواد مشابه سابق پوست قهوه ای اردک مواد به جز آن است که از طریق یک مرحله اضافی که باعث می شود آن را نرم تر و قابل انعطاف تر. قبلا خریدار Carhartt تا به حال به تحت شدید در روند جدید خود را, Carhartt کت.

یکی از ویژگی های در Carhartt کت است که آن مجموعه جدا از دیگر کت برندهای جیب. کار کت اغلب جیب که کوچک هستند و یا شل و ول و یا مجموعه ای در یک دست و پا زاویه. Carhartt جیبی کار روی مانتو با برش بر روی یک خط مورب پس از آن آسان است برای دست به جیب.

جیب بیرونی هستند و به اندازه کافی قوی برای انجام اقدامات نوار یدکی ناخن و یک جفت اضافی از دستکش. Carhartt کت نیز دارای جیب داخلی که مناسب برای نگه داشتن کیف پول checkbooks و تلفن های همراه در آنها را بدون اینکه در معرض عناصر.

این Carhartt زیپ تب است که به اندازه کافی بزرگ برای هر کسی که به درک حتی اگر دست در حال سفت شدن و ورم مفاصل یا خستگی. زیپ ساخته شده است به گذشته همان کت. آن را نمی خواهد زنگ گیر و یا جدا کردن خود را در آن.

یک Carhartt, کار, کت بسیار با دوام و راحت است. این مانتو طراحی شده است به طوری که آن را نه و یا تنگ است. جنبش نمی خواهد مانع شود. این مانتو طراحی شده است برای نگه داشتن هوای سرد در حالی که به دام انداختن حرارت بدن داخل. مهم نیست که چقدر سرد است در خارج مردم خواهد ماند گرم و راحت در یک Carhartt کت.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *