همخوابی کثیف زن جوان تهرانی با دوست صمیمی شوهرش

[ad_1]

به گزارش آرشیو رکنا، رسیدگی به این پرونده به‌دنبال شکایت مرد جوانی به پلیس آغاز شد. وی ادعا کرد همسرش به او خیانت کرده و علاوه بر ارتباط نامشروع با مردی غریبه اموال با ارزش او را نیز به سرقت برده است. این زن 27 ساله خیلی زود بازداشت و با توجه به مدارک و اسنادی که وجود داشت روانه زندان شد. متهم در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

دوست شوهرم خیلی به من محبت می کرد!

المیرا درباره ارتباطش با فریدون 38 ساله گفت: شوهرم به من بی‌توجهی می‌کرد. فریدون دوست شوهرم بود و به خانه ما می‌آمد او محبت بیشتری به من کرد و کم‌کم به او اعتماد کردم. تا اینکه فریبم داد و از من خواست طلا و اشیای گرانقیمت خانه شوهرم را بدزدم و به او بدهم او به من قول داده بود که بعد از این ماجرا تنهایم نمی‌گذارد و حمایتم می‌کند اما وقتی دستگیر شدم او فرار کرد.

قاضی از او پرسید: مواد مخدر مصرف می‌کنی؟

المیرا در پاسخ گفت: وقتی با شوهرم زندگی‌ام را شروع کردم لب به مواد نزده بودم ولی بعداً وقتی او مواد می‌کشید مرا هم آلوده کرد… بیشتر اوقات حشیش می‌کشیدم ولی این اواخر شیشه مصرف می‌کردم.

دخترانت چند ساله‌اند؟

13، هشت و چهارساله هستند.

الان دخترانت کجا هستند؟

تنها هستند و در خانه باهم زندگی می‌کنند…….

چند وقت است که بازداشت هستی؟

حدوداً یکسالی است که زندان هستم….

شوهرت در دادگاه حضور نداشت کجاست؟

او هم به اتهام سرقت در پرونده دیگری بازداشت شده و در استان دیگری زندانی است.

شوهرت رضایت داده اما تو از نظر جنبه عمومی جرم باید محاکمه شوی…

المیرا در حالی که اظهار ندامت و پشیمانی می‌کرد از قضات خواست او را به خاطر سه دخترش که الان تنها و بی‌پناه زندگی می‌کنند و منتظر مادرشان هستند کمک کنند و ببخشند. سپس قضات دقایقی وارد شور شده و قرار شد او را به قید ضمانت با قرار وثیقه آزاد کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *