نکاتی برای صرفه جویی در یک ساعت در هر روز

[ad_1]

در خانه

o موارد مرتبط را با هم به عنوان مثال فیلتر قهوه و قهوه “زنده” در بالا و یا در نزدیکی قهوه ساز. (موجب صرفه جویی در 2-5 دقیقه در روز)

o ایجاد یک مرکز ارتباطات در یخچال, پیام, کارهای, و غیره. (موجب صرفه جویی 5 دقیقه در روز)

o نگه داشتن لیست مواد غذایی ارسال شده که در آن تمام اعضای خانواده می تواند اضافه کردن آیتم به عنوان آنها را اجرا کنید. (صرفه جویی 10 – 30 دقیقه در هفته بسته به اگر شما چیزی را فراموش کرده ام و باید برای رفتن به فروشگاه!)

o ایجاد یک چک لیست برای مواد غذایی مرتب در سفارش خود بقالی. (موجب صرفه جویی در 5-10 دقیقه خرید)

o ایجاد دستور العمل دسته بندی این حس را به شما. (موجب صرفه جویی 5 دقیقه در روز)

o شناسایی یک محل برای قرار دادن کلید ماشین و دستکش و چتر و…. برای دسترسی آسان هنگامی که شما خانه را ترک (موجب صرفه جویی 5 دقیقه در روز و یا خیلی بیشتر اگر شما واقعا نمی توانید کلید ماشین خود را!)

o استفاده از ماشین و یا خدمات برای کنترل تماس. بازگشت تماس در راحتی شما. (موجب صرفه جویی در 10-20 دقیقه در روز)

o در هنگام باز کردن دریافتی خود را e-mail اعمال سیستم چربی(TM) (File-قانون-بازی شیر یا خط). اگر شما مطمئن نیستید که شما به آن نیاز بازی شیر یا خط آن! (موجب صرفه جویی در 5-10 دقیقه در روز)

o ایجاد یک دفترچه آدرس برای مرجع سریع. چشم انداز اکسپرس, ACT!, و تسریع همه می آیند با کتاب آدرس یا شما می توانید آن را انجام دهید “قدیمی از مد افتاده” راه و ورودی اطلاعات توسط دست در کتاب واقعی. نگه داشتن آن به روز شده است. (موجب صرفه جویی 5 دقیقه در روز)

o قرار داده و روزانه نظافت/make-up در یک ظرف به راحتی در دسترس است. (موجب صرفه جویی در 3 دقیقه در روز است.)

o عادت به دنبال هنگامی که شما از یک مکان به مکان دیگر و ببینید چه چیزی نیاز به رفتن با شما. (موجب صرفه جویی در 3 دقیقه در روز است.)

خانواده

o آموزش کودکان خود را به استفاده از ساعت زنگ دار و یا رادیو های ساعت دار. (موجب صرفه جویی 5 دقیقه در روز)

o انتخاب لباس و لوازم جانبی را از شب قبل (موجب صرفه جویی 5 دقیقه در روز)

o بسته ناهار شب قبل (موجب صرفه جویی 5 دقیقه در شلوغ ترین زمان از روز)

o تعیین یک محل که در آن اعضای خانواده می توانید چک کنید و ببینید اگر آنها پیام. (موجب صرفه جویی 5 دقیقه در روز برای هر نفر)

o شروع یک کودک فایل سیستم با یک ظرف ساده, سبد, فایل و یا قفسه. این ممکن است شامل اطلاعات در مورد پرونده های پزشکی, داروهای, آموزش و پرورش, فعالیت های فوق برنامه یادگاری ، (موجب صرفه جویی در 10-15 دقیقه در هفته)

o تعیین “جایگاه ویژه ای” برای کودک خود را برای قرار دادن مقالات آنها را از مدرسه به خانه. (موجب صرفه جویی در 5-15 دقیقه در هفته)

o اجرای کارهای در غیر راش یک ساعت یک بار اگر ممکن است. حفظ و توقف پی در پی برای جلوگیری از رانندگی در محافل (صرفه جویی 15 تا 45 دقیقه در روز)

کار

o جلوگیری از سرشار e-mail در جعبه با ایجاد پوشه ها. ایجاد یک پوشه برای هر یک از کمیته, پروژه, فرد, و غیره. (موجب صرفه جویی در 5-10 دقیقه در روز)

o ضمیمه پیام قدیمی هنگام پاسخ دادن به یک e-mail به کمک گیرنده به یاد داشته باشید محتوای اصلی آن. (موجب صرفه جویی در 5-10 دقیقه در روز)

o برای طولانی یا پیچیده e-mail ایجاد پیام خود را در یک برنامه پردازش کلمه و ضمیمه آن را به شما e-mail. این به شما اجازه می دهد دسترسی آسان برای ویرایش و بازیابی. (موجب صرفه جویی در 10 دقیقه در روز)

o اگر شما نیاز به یک کپی از ایمیل آن را چاپ و سپس آن را حذف کنید! به یاد داشته باشید به فایل خود را ایمیل و کپی دیسک در مقاله خود سیستم مدیریت مانند ببر کاغذی(TM) بنابراین شما می توانید دوباره آن را در 5 ثانیه یا کمتر! (موجب صرفه جویی 5 دقیقه در روز)

o خود را نگه دارید و سیستم پر کردن ساده است. ایجاد نمی کند بیش از حد بسیاری از دسته ها بهتر است برای قرار دادن اطلاعات به بزرگترین کلی دسته اول است. (موجب صرفه جویی در 10 دقیقه در روز)

o سازماندهی کامپیوتر اسناد و مدارک. را به یک پوشه. کامپیوتر شما در حال حاضر آن را برای شما – “اسناد من”. پس از ایجاد پوشه برای هر برنامه است که شما با استفاده از قبیل Word, Excel, Power Point, و غیره. سپس آن را ذخیره کنید. (به عنوان مثال اسناد و مدارک من/ Word/مریم استو نامه/بازاریابی برای کتاب. (موجب صرفه جویی در 10 دقیقه در روز)

o تمرین هنر Wastebasketry®. یک دقیقه برای تمیز کردن هر زمان که شما می توانید. (موجب صرفه جویی در 5-10 دقیقه در روز)

o اجازه تماس به پست صوتی. اجازه نمی دهد گوشی خود را به قطع کار مگر اینکه واقعا لازم است. بازگشت تماس هنگامی که شما یک مجموعه ای از زمان برای صحبت کنید. چک کردن پیام ها نیز می تواند به شما زمان برای آماده شدن برای چه تماس گیرنده می خواستم و اجتناب از نیاز به تماس بازگشت به عقب و جلو. (صرفه جویی 15 دقیقه در روز)

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *