نظافت حیوان خانگی لباس

[ad_1]

پوشیدن یک حیوان خانگی نظافت مدرسه می سازد groomer نگاه حرفه ای تر. خوب می توان در هر فروشگاه عرضه حیوان خانگی و یا پزشکی فروشگاه عرضه; شما ممکن است یک انتخاب بهتر و جستجو در اینترنت. آنها باید نگاه شیک اما در عین حال حفظ آرامش برای فرد با پوشیدن آن است. خوب یکنواخت باید تقویت و در همه اصلی استرس امتیاز برای اطمینان از عمر طولانی و تعداد زیادی از دوام. یکنواخت باید قادر به نگه دارید تا در برابر هر سگ یا گربه خراشیدگی که ممکن است رخ دهد بنابراین مواد نیاز به سخت. آنها باید مقاوم در برابر لکه و مقاومت در برابر بسیاری از شستشو و خشک کردن چرخه. یکنواخت باید اتصالات سست و هنوز هم به اندازه کافی محکم است که آن را نمی خواهد از تداخل با کار خود را. یک حیوان خانگی groomer's یونیفرم باید منعکس کننده ایده های کسی که آن را پوشیده. آن را می تواند نشان دهد که چه نوع از حیوانات فرد می پردازد و یا چه حیوانی آنها می خواهم.

حیوان خانگی groomers که پوشیدن فقط یک روپوش و شلوار جین آبی ممکن است تمایل به راحت باشد اما آیا واقعا نگاه بسیار حرفه ای است. برخی از groomers سایش مالش را به آنها را نگاه حرفه ای تر اما بسیار بهتر خواهد بود و سایش مالش و شلوار خوب به دنبال smock که منعکس شخصیت حیوان خانگی groomer و چگونه آنها احساس می کنید در مورد حیوانات خانگی. مانند یک smock که گفت: “من عاشق سگ” یا “گربه ها حیوانات مورد علاقه من” و یا آن را می تواند چاپ از شانه و برس.

یک پلاستیک صحن باید بخشی از groomer's یکنواخت برای کمک به نگه داشتن شلوار خود را و smocks از خیس شدن در حالی که آنها در حال دادن به حیوانات یک حمام. زیبا, چرم, صحن نیز کمک به هنگامی که دست زدن به حیوانات خانگی از هر نوع. در هنگام کار با حیوانات خانگی همیشه وجود دارد شانس ابتلا به عفونت و یا پوشش داده شده با فرار و یا حتی بدتر شپش بنابراین بهترین راه برای محافظت از خودتان از این است که به پوشیدن مناسب نوع از لباس.

یکی دیگر از آیتم های بسیار مهم از حیوان خانگی groomer's یکنواخت در نظر گرفتن نوع کفش که groomer باید بپوشند. آنها باید به اندازه کافی راحت قادر به استفاده در تمام طول روز به دلیل بسیاری از زمان groomer خواهد شد صرف زمان بیشتری را بر روی خود را از پا نشسته است. کفش باید با دوام و ضد لغزش. وجود دارد کفش هایی که به فروش می رسد که به ویژه ساخته شده برای این نوع از کار های که من برای افرادی که انجام بسیاری از ایستاده است. آنها باید ساخته شده از چرم یا بوم به عنوان برخی از حیوانات ممکن است قادر به کنترل خود و یک حادثه در کفش خود را که ممکن است لکه آنها. بهترین نوع کفش مناسب این نوع از کار به نام “Crocs” آنها در حال ساخته شده با لاستیک به جای بوم یا چرم. کفش ممکن است قابل شستشو اما قطعا باید ضد عفونی هر روز قبل و بعد از ساعت کار به اطمینان حاصل شود که هیچ ناخواسته اشکالات کوچک را به خانه با شما و شاید شما را آلوده حیوانات خانگی خود.

بخشی از حیوان خانگی groomers لباس است که باید برای بدست یک جفت دستکش. برخی از groomers استفاده از فقط به طور منظم دستکش و آنها را تغییر دهید اغلب با توجه به آنچه که آنها انجام می دهند با این حال خوب جفت ضخیم Playtex زندگی دستکش تر خواهد بود کافی برای تمام کارهایی که یک groomer را که در طول این دوره از یک روز می توان آنها را ضد عفونی پس از نظافت یک حیوان و قبل از رفتن به یکی دیگر. ضخیم تر دستکش سبک نیز کمک می کند تا محافظت از پوست خود را از خراشیدگی که ممکن است رخ دهد در حالی که حیوان مورد مراقبت از حیوان خانگی.

به یاد داشته باشید شما معکوس یک فرد's شخصیت نسبت به خود کار می کند و یک احساس خوب را برای مشتریان خود.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *