نصب بلوک شیشه ای – کلاهبرداری از تجار و عمده فروشان

[ad_1]

شما می نصب بلوک شیشه ای!

این ساده ترین آن را خودتان انجام پروژه در خارج وجود دارد, اما آن خواهد بود و شاید با ارزش ترین دلیل آن را می توان به چالش کشیدن و آن را تحت تاثیر قرار دادن هر کس-به خصوص شما! من کشف کرده اند زیر کلاهبرداری در طول هشت سال گذشته در حالی که ساختمان موفق بلوک شیشه ای نصب و راه اندازی شرکت در پالم کست فلوریدا. شما را پیدا خواهد کرد آنها را در هر راهنمای نصب و راه اندازی وجود دارد چرا که نصب نمی نوشتن راهنماهای!

شروع با چیزهای سرگرم کننده–طراحی پنجره. وجود دارد که تنها تعداد کمی از تولید کنندگان از بلوک های شیشه ای–پیتسبورگ کورنینگ (آرکانزاس) (توزیع توسط خانه انبار و لاو به نام چند) Weck و Mulia. من شخصا ترجیح می دهم Mulia–نقطه قیمت است که معمولا پایین تر بلوک مطابق با همان استانداردهای طراحی (4 اینچ عمیق بلوک در دیدار فلوریدا طوفان کدهای–سخت ترین استاندارد در کشور) و Mulia رنگ داخلی لبه بلوک که باعث می شود بهتر است هنگامی که به جزئیات پنجره به پایان رسید. هر سه مشابه اندازه ها و الگوهای. طراحی با باز شدن در ذهن–پیتسبورگ کورنینگ دارای یک راهنمای عالی در وب سایت خود را برای برنامه ریزی کردن این پروژه است. هر کدام از بلوک شما انتخاب می کنید شما می توانید با استفاده از این سایت به صورت یک ابزار برنامه ریزی است. فقط مطمئن شوید و برنامه ریزی برای نصب و راه اندازی سنگ تراشی–آن را بیشتر مقرون به صرفه و ساده ترین راه را به پایان برساند و به دنبال بهترین. دنبال این راهنمای برای یک لیست مواد: شیشه ای بلوک جداکننده شیشه ای بلوک ملات پنل مجریان تقویت و توسعه مشترک. آیا استفاده از کانال های آنها پیچیده این پروژه با سود اضافه شده و کمتر درخواست تجدید نظر بصری.

نکته #1–خشن باز کردن اندازه

شما می خواهید خشن باز می شود یک اینچ طول اسمی ابعاد پنجره. به سادگی قرار داده است اگر شما می خواهید یک پنجره شش بلوک های گسترده ای توسط شش بلوک های بالا با استفاده از هشت اینچ بلوک (اندازه استاندارد) خود اسمی ابعاد خواهد بود 6 بلوک x 8 اینچ = 48 اینچ + 1 اینچ = 49 اینچ است. حالا که شما می دانید استاندارد می دانم که تحمل. این واقعی اندازه بلوک شیشه ای پنجره تنها 47 3/4 اینچ x 47 3/4 اینچ. که 49 اینچ باز شما تیراندازی می تواند متفاوت باشد تا یک اینچ و شما هنوز هم می توانید پنجره مناسب است. بنابراین نمی تقسیم موها.

نکته #2–بستر مشترک

بستر مشترک است که پایه و اساس–آن است که یک لایه از ملات مجموعه در پنجره طوفان یا گرداب شدید. اگر شما یک واقعی یک اینچ بیش از اندازه اسمی تقسیم آن و ایجاد یک نیم اینچ تخت مشترک. شما می توانید guesstimate این فقط بررسی باز پس از رختخواب مشترک پایین است تا مطمئن شویم که شما باید اتاق به اندازه کافی برای بلوک شیشه ای. راز یک پنجره است که می گذارد خود را به بستر مشترک است. قرار ملات (ساخته شده قوام خانه ساخته شده پوره سیب زمینی) و سپس گرد و غبار آن را آزادانه با ملات خشک. این اجازه خواهد داد که شما را به سطح این بستر بدون سطح چسبیده به آن. اگر شما شروع با یک شرکت, سطح, شما به ندرت باید به گونه تنظیم به عنوان شما بروید. با استفاده از سطح خود را ایجاد یک کفی تقریبا 4 اینچ عمیق به جای عمق بلوک. گرفتن وقت خود را در این مرحله شما صرفه جویی در وقت و تشدید بقیه پروژه!

نکته #3–کره!

پخش كردن ملات بر روی لبه بلوک شیشه ای است که محبت شناخته شده به عنوان buttering بلوک”. کره سطر اول به شرح زیر است: سمت چپ و راست بلوک کره برای پر کردن جای خالی به حدود 1/4″ فراتر از لب. این برگ کافی ملات به پایبندی به بلوک بعدی. از همه مهمتر, کره پایین بلوک خیط و پیت کردن به خارج ، بسیار مهم است که این ملات باقی مانده است تخت به عنوان این خواهد اوراق قرضه به بستر مشترک و اطمینان می دهد که دوره اول که به عنوان سطح به عنوان بستر مشترک است. اگر خود کره است ناصاف در پایین شما باید به کار سخت تر به سطح این دوره است. نه سخت تر! این تنها دوره است که نیاز به کره در پایین بلوک. در سراسر بقیه پنجره شما فقط کره طرف به جز دوره گذشته خواهد بود که کره در بالا به عنوان به خوبی.

نکته # 4–سطح است که اعمال مستقیم edge

در حالی که چهار پا سطح استفاده می شود به نگه داشتن سطح بلوک نگه داشتن شش پا سطح در دست نگه داشتن بلوک خیط و پیت کردن به خارج از باز کردن. این حذف نیاز به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه بلوک شیشه ای است که اوج یا خارج. به سادگی با نگه داشتن طولانی سطح پس از آن پل را افتتاح و سپس به ضربه بزنید بلوک شیشه ای به سطح. انجام این کار در بالا و پایین بلوک شیشه ای, مطمئن شوید که شما در حال عمودی با دیوار.

نکته #5–خوب گروت کار می توانید یک پنجره خوب نگاه بزرگ!

در مقابل یک درهم و برهم گروت کار می تواند خراب کردن یک پنجره بزرگ. هنگامی که شما جامعی کردن تمام اجزای یک دقیقه و اسفنج تمام پنجره. انجام مقدماتی برای تمیز کردن در این مرحله باعث می شود نهایی خود را پاکسازی بسیار آسان تر است. اسکراب هر گونه لکه های سخت پرداخت توجه دقیق به گوشه و کنار این بلوک که در آن ملات را دوست دارد به ساخت. با استفاده از یک بافت گروت شناور گسترش ملات درست مثل کاشی دوغاب پر کردن تمام مفاصل خیط و پیت کردن به بلوک. این پاک کردن کلید به تزریق. شروع به پاک کردن کل پنجره با تمرکز بر صاف و مسطح مفاصل. بعدی پاک کردن سه بلوک در یک زمان-هر مطلب را فقط خط ملات. پاک کردن سه تلنگر اسفنج پاک سه شستشو اسفنجی. فکر می کنم از اسفنج مانند کاغذ توالت و هرگز پاک دو بار با یک طرف! اگر شما باید برخی از رگه های چپ نگران نباشید آنها را گرد و غبار با یک حوله پس از دوغاب خشک شده است.

نکته #6–تجلیل

دعوت دوستان خود و یا خانواده به آنها نشان دهد که چگونه دستی شما هستند. شما فقط تبدیل به متخصص!

نکته–محافظت از دست خود را!

ملات به طور کلی و بلوک شیشه ای با ملات به طور خاص بسیار سخت بر روی پوست خود را. وجود دارد بسیاری از دستکش در بازار اما مورد علاقه من هستند یکبار مصرف پودر دستکش پزشکی لاتکس, موجود در هر داروخانه در جعبه های 50. آنها را تغییر دهید گاهی اوقات به عنوان آنها را به سوراخ کوچک در آنها محافظت از پوست خود را در حالی که اجازه می دهد تا شما را به احساس می کنید آنچه شما انجام می دهند.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *