نحوه انتخاب و برش رسیده Jackfruit

[ad_1]

رسیده jackfruits خورده می تواند به عنوان است اما همچنین مورد استفاده در انواع دسر بر اساس ظروف مانند پودینگ کیک و پودینگ. در حالی که آن است که نسبتا آسان برای پیدا کردن کنسرو رسیده عصرانه آن موضوع دیگری است برای انتخاب یک رسیده jackfruit.

با توجه به ارقام مختلف از jackfruits امروز در دسترس وجود دارد متفاوت داستان بگویید نشانه برای نشان دادن رسیده jackfruits. همچنین اکثر سوپر مارکت ها و بازار کشاورز را به ندرت نشان می دهد این رقم از تولید خود را به طوری که باعث می شود انتخاب های رسیده jackfruits مشکل تر است. وجود دارد برخی از نشانه های داستان است که نشان می دهد ripenessthat span سراسر همه رقم.

رسیده jackfruits را سایه اعم از زرد روشن تا قهوه ای روشن. اگر jackfruit اتحاد تکه های تیره بر روی پوست آن را پس از آن که نیز یکی دیگر از شاخص های آمادگی. در حال حاضر با توجه به ارقام موجود در آن ممکن است برای دولت که برخی از میوه رسیده است به سادگی با دیدن فاصله بین خوشه های کوچک بر روی jackfruit پوست. به عنوان یک نتیجه از آن است که توصیه می شود به فشار jackfruit برای بررسی استحکام. این jackfruit باید نرم (بیش از حد رسیده) یا سخت (نارس) و باید به ظریف بوی شیرین یادآور انبه و موز.

یک بار رسیده jackfruit انتخاب شده است لازم است به نگه داشتن در ذهن است که حدود 30 درصد از کل jackfruit می شود خوراکی است. بقیه jackfruit که شامل برآمدگی پوست و تراوش. اگر بیشتر رسیده jackfruits مورد نیاز بهتر است آن را به خرید آنها را در یک بار به منظور جلوگیری از ساخت سفرهای متعدد.

یک بار رسیده jackfruit خریداری شده است بهتر است آن را به پوشیدن دستکش قبل از برش به jackfruit و به استفاده از یک هیئت مدیره برش. همچنین خلط برخی از روغن پخت و پز در چاقو استفاده می شود برای برش به میوه. نگه داشتن برخی از روغن اضافی در محل به صورت دوره ای دوباره چرب چاقو و برای استفاده های بعدی در حالی که شستن دست های خود را.

اولین برش jackfruit در نیمه و شروع به حک کردن زرد arils در گوشت. با هر برش را به عصرانه, لاتکس سفید oozes و کت چاقو. پاک کردن لاتکس, کردن چاقو و دوباره روغن قبل از برش دوباره. هر فرد aril خواهد بود پوشش داده شده با الیاف. اشک دور سفید الیاف با دست را برش عمیق به هر aril. سپس دانه از هر aril و کنار بگذارید. این دانه ها را نمی توان خام خورده اما می توان پخته یا آب پز و سپس خورده و یا مورد استفاده در غذاهای دیگر.

این زرد arils همراه با دانه های واقعی از خوراکی بخشهایی از jackfruit. پوست کردن هر گونه سفید الیاف چپ در arils و آنها را خوب بشویید. این arils می تواند ذخیره شده در یخچال تا یک هفته و مورد استفاده در انواع دسر غذاهای مانند خرما بریزید و عصرانه, کیک یا لذت می برد به عنوان است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *