می تواند تنفس خاک اره باعث سرطان ؟

[ad_1]

مطالعات نشان داده است که تنفس در یک مقدار زیادی از خاک اره می توانید یکی را مستعد ابتلا به بینی سرطان است. ذرات چوب را در یک سرطان زا ملک و می تواند تسلیم در حفره بینی است با قرار گرفتن در معرض مکرر به خاک. پیمانکاران و نجاران باید با پرواز ذرات به صورت روزانه و در نتیجه نیاز به مطمئن شوید که اقدامات احتیاطی به منظور هستند. حتی آخر هفته سرگرمی چوب کارگر باید به هر اندازه گیری به اطمینان حاصل شود که خطرناک خاک ذرات نگه داشته و دور از صورت و ریه ها.

اگر شما در حال کار با یک جدول دیدم گرد و غبار برش یک ضرورت سرمایه گذاری برای جذب بخش عمده ای از ذرات هوابرد در یک کیسه. واحد اينجا آوندها به پایین دیدم میز و در بسیاری از سرطان باعث خاک از هوا. در هنگام انتخاب یک گرد و غبار ابتلا به کیسه مطمئن شوید که مواد درجه بالا و قادر برای به دام انداختن و حفظ اکثریت از ذرات هوابرد. برای اضافه کردن یکی دیگر از اندازه گیری احتیاط سعی کنید به نگه داشتن خود را در کار با چوب پروژه محدود به منطقه راه اندازی با نسیم حمل هر گونه باقی مانده و دور از صورت خود را. علاوه بر این ذرات که تسلیم به یا زیر لباس می تواند به کار و راه خود را به معابر بینی, آیا در محل کار و یا هنگامی که شما در بازگشت به خانه قرار دادن هر کس در داخل خانه از جمله حیوانات خانگی خود را در معرض خطر ابتلا به ریه و اختلالات بینی.

مقصر در خاک که ممکن است ایجاد سرطانی لژیون در بینی یا ریه ها است معدنی فرم از آرسنیک استفاده می شود برای درمان تجاری درجه بلوک از چوب است. اگر چه درمان شیمیایی چوب است که دیگر استفاده می شود در بازار های مسکونی و صنعتی و پروژه های تجاری ممکن است به طور بالقوه مرگبار کمری حفظ.

به گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست افراد در معرض کاهش سطح چوب حفظ مواد سرطان زا ممکن است خفیف تغییر رنگ پوست و توسعه کوچک دلمه بیماریهای پوستی مانند زگیل یا میخچه. قرار گرفتن در معرض سطوح بالاتری از درمان شیمیایی چوب و هوابرد در خاک ممکن است منجر به مرگ شود. بررسی با سازمان حفاظت محیط زیست وب سایت های اضافی علائم و نشانه اگر شما اعتقاد دارم که شما را تحت تاثیر قرار توسط خاک اره قرار گرفتن در معرض.

در علاوه بر این به ریه و بینی, سرطان وزارت بهداشت و خدمات انسانی انجام مطالعات نشان می دهد که افراد در معرض سطوح بالایی از مواد معدنی آرسنیک رنج می برد, با, پوست, کبد و یا سرطان مثانه است. این DHHS توصیه می کند که حتی در کوتاه مدت قرار گرفتن در معرض درمان شیمیایی چوب یا چوب محصولات در صفحه اصلی باید رفتار با حداکثر مراقبت به شامل استفاده از یک ماسک صورت و دستکش و لباس محافظ برای کاهش خطر ابتلا به خاک اره قرار گرفتن در معرض. حتی یک بار پروژه مدرسه می تواند خطر سلامت مطرح برای سازنده با حداقل فقط قرار گرفتن در معرض آرسنیک درمان بلوک چوب.

اگر شما باور دارید که شما شده اند در معرض مواد شیمیایی خطرناک شما باید توسط یک حرفه ای پزشکی بلافاصله. آژانس ماده سمی و بیماری های رجیستری قادر به درمان یک خاک یا دیگر مواد شیمیایی واکنش خواهد شد و همچنین کمک به آموزش ایمنی و برنامه های پیشگیری برای محل کار و یا خانه.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *