مکافات پرسپولیس در بحران اقتصادی

[ad_1]

به گزارش فارس، در چند روز اخیر که فعالیت‌های باشگاه‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا کمتر بوده، برخی منابع خبری از جذب چند اسپانسر جدید از سوی مدیران پرسپولیس خبر دادند؛ درحالی که جذب حامی مالی جدید در باشگاه با توجه به قراردادی که زمان محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل وقت با یک شرکت بسته شده، به راحتی نیست.

طبق قراردادی که پرسپولیس با کارگزار مالی خود دارد، حتی در صورتی که بتواند با شرکت‌های دیگر برای حمایت مالی به توافق برسد، درصدی از این قرارداد باید به این شرکت واگذار شود!

مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه با همراهی اعضای هیات مدیره پس از در اختیار گرفتن امور، به دلیل شرایط مالی بدی که وجود دارد، در اولین اقدام خود به تامین منابع مالی رو آورده اند.

یکی از این روش‌ها مذاکره با شرکت‌های مختلف برای جذب آن‌ها است. درصورتی که بتوانند با این شرکت‌ها برای اسپانسری به توافق برسند، این توافق باید با حضور نماینده کارگزار مالی رسمی شود.

رسول پناه و اعضای هیات مدیره همچنان به این مذاکرات امیدوار هستند، اما با توجه به شرایط اقتصادی در کشور و همچنین تاثیری که کرونا گذاشته، کار مدیران سرخپوش برای جذب حامی مالی راحت نیست.

پرسپولیس علاوه بر تامین هزینه‌های مالی برای پرداخت امور جاری، باید فکری به حال پرونده‌هایی که در فیفا دارد، کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *