ممنوعیت پریشان رانندگی می تواند در نتیجه کمتر در تصادفات

[ad_1]

مردم چند وظیفه همه نوع از چیزهایی که در حالی که آنها در حال رانندگی است. برخی از مردم خوردن در حالی که آنها را درایو متن و یا صحبت در گوشی گشت و گذار در اینترنت و یا حتی اعمال آرایش. ثابت شده است که حدود 80 درصد از همه تصادفات و یا در نزدیکی برخورد شامل کسی که پریشان است در برخی از راه در پشت چرخ.

رانندگی در حالی که پریشان است یک موضوع در هر کشور در سراسر ایالات متحده است. اما تنها ده ایالت و ناحیه کلمبیا تصویب قوانین ساخت آن را غیر قانونی به صحبت کردن در تلفن همراه بدون هدست در حالی که رانندگی. تماس با یک فرد وکیل صدمه به درک گزینه های خود را و بهترین اقدامات را پس از با یک ماشین تصادف.

در حالی که این قوانین مهم هستند هنوز هم وجود دارد بسیاری از کشورها بدون قانون و حتی صحبت کردن با یک هدست می تواند منحرف شود. بهتر است به دلیل آن است که دست ها رایگان.

هنگامی که بحث در مورد گزینه قرار دادن ممنوعیت ‘منحرف’ رفتارهای رانندگی در حالی که وجود دارد برخی از نگرانی در مورد چگونه برای به اجرا درآوردن چنین قوانین و آنچه را در فهرست لباس های شسته شده از حواس او را پرت. آن است که به طور معمول بر اساس توافق که پیام کوتاه در حالی که رانندگی باید ممنوع شود اما این ایده از فروش بلیط برای غذا خوردن و یا قرار دادن را تشکیل می دهند این است که کمی پیچیده تر است. و آنچه در مورد اقدامات دیگر مانند باز کردن یک بطری آب را به یک نوشیدنی تغییر یک سی دی تنظیم حجم و رسیدن به جعبه دستکش. اینها همه اقداماتی که مردم را به صورت روزانه در حالی که در ماشین.

عامل دیگر در ساخت پریشان رانندگی غیر قانونی است که استفاده از تلفن همراه برای تماس های تلفنی و یا پیام کوتاه می تواند دنبال شود. محققان می توانید تعیین زمان سقوط و ببینید اگر تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفت که در آن زمان. می شود آن را بسیار سخت تر برای اثبات اگر کسی از خوردن یا تغییر یک سی دی.

آمریکایی ها مشغول هستند. رانندگی به کار انداختن کودکان در مدرسه و دیر و گم شدن می تواند منجر به استفاده از یک تلفن همراه و یا غذا خوردن در حالی که رانندگی و یا حتی قرار دادن در آرایش. این اقدامات خطرناک هستند و می توانند زندگی خود را در معرض خطر و همچنین زندگی افراد دیگر در اتومبیل خود و دیگر رانندگان در جاده ها است.

اگر شما اعتقاد دارم که شما شده اند در یک تصادف مجروح شد که ناشی از یک پریشان راننده آن مهم است برای صحبت با تصادفات وکیل حق دور. با یک ماشین تصادف می تواند در نتیجه پرداخت نشده زمان کار و صورتحساب های پزشکی. این هزینه ها نباید مسئولیت خود را اگر شما درگیر در یک تصادف ناشی از راننده دیگر.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *