معیار برای پیدا کردن کامل Chemistry Analyzer

[ad_1]

شیمی تجزیه و تحلیل بازی یک نقش ضروری در آزمایشگاه های پزشکی. این نوآورانه دستگاه های استثنایی ویژگی های قابلیت اندازه گیری مواد شیمیایی مختلف موجود در نمونه های بیولوژیکی. آنها ارائه نتایج مطلوب در حداقل زمان. به عنوان وجود دارد تعدادی از محصولات در بازار, شما نیاز به در نظر گرفتن برخی از معیارهای مهم برای پیدا کردن کامل chemistry analyzer برای هدف خود را.

اغلب پزشکان نیاز به کشف کردن خواص خون و دیگر مایعات نمونه برای تشخیص بیماری های مختلف انسان. بیوشیمی آنالیز هماتولوژی آنالایزر و دستگاه های دیگر مورد نیاز برای انجام سنجش. اجازه دهید ما در حال حاضر با دقت اشاره کردن برخی از استاندارد های کاربردی از این آزمایشگاه شیمی تجهیزات.

• این دستگاه استفاده شده است به منظور بررسی سطح قطعات از قبیل آنزیم ها و پروتئین ها در بدن است.

• برای تعیین هماتولوژی ارزش مانند پروترومبین هموگلوبين ،

• برای انجام آزمایشات روتین برای شناسایی شیمی analytes مانند اوریک اسید بیلی روبین آلبومین کراتینین آهن و گلوکز است.

• انجام آزمایش برای تشخیص HIV و سرطان تیروئید مشکل دیابت و بسیاری از

چگونه است Chemistry Analyzer استفاده می شود ؟

به منظور انجام تست پزشکی با استفاده از شیمی تجزیه و تحلیل خون و یا مایع نمونه لود شده به قفسه. در برخی از مدل شما می توانید انتقال نمونه به فنجان ارائه شده است. این پیپت سپس aspirates بخشی از آن و ترشحات آن به analyzer's واکنش رگ. شیمیایی غلظت نمونه ها پس از آن محاسبه شده و دقیق نتایج نمایش داده شده در صفحه نمایش. شما همچنین می توانید چاپ از این نتایج و یا انتقال آنها را به کامپیوتر برای مرجع. در حالی که انجام این آزمون اپراتورها باید با احتیاط مورد خطر قرار گرفتن در معرض عوامل بیماری زا. آن است که همیشه بهتر است به پوشیدن دستکش و روپوش و ماسک صورت.

شیمیایی آنالایزر مجهز به طیف گسترده ای از ویژگی های است که اطمینان از بی عیب و نقص عملکرد دستگاه. بسیاری از مدل ها رایگان هستند و بنابراین تنها نیاز به حداقل فضا. حدود 40-60 معرف قرار می گیرد می تواند در یک زمان. آنها بسیاری از ویژگی های کارآمد مانند گسترده ای تست استعداد نوار برنامه نویسی امکانات نمونه مثبت ID و یخچال قابلیت ذخیره سازی. مزایای دیگر شما می توانید انتظار می رود عبارتند از: کاملا اتوماتیک با دقت بالا و خروجی آسان کالیبراسیون و تعمیر و نگهداری حداقل.

برخی از نکات برای پیدا کردن بالینی شیمی تجزیه

قبل از سرمایه گذاری در شیمی تجزیه, شما نیاز به درک مدل های مختلف در بازار موجود است. از ویژگی های اصلی است که شما نیاز به در نظر گرفتن در حالی که خرید دقت و قابلیت اطمینان. در اینجا چند راهنمایی که کمک خواهد کرد که شما انتخاب می کنید یک محصول ایده آل.

• را انتخاب کنید تنها مارک محصولات از قابل اعتماد آزمایشگاه شیمی تامین کنندگان.

• * * * همیشه در نظر گرفتن ویژگی های از قبیل توزیع ایستگاه اپراتور کنترل پنل سنج سنسور و رابط.

• بررسی های مختلف دستورالعمل کار با تجهیزات آزمایشگاه

• در نظر گرفتن اقدامات ایمنی موجود

• پیدا کردن اطلاعات در مورد آزمون, منو, نمونه رقت معرف مرکز کالیبراسیون جزئیات.

اگر شما توسط فوق معیارهای مشخص شده شما می توانید کامل شیمی تجزیه و تحلیل و مطمئن شوید که شما در حال ساخت یک سرمایه گذاری خوب است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *