مظلومی: هر وقت اسم برهانی می‌آید بدنم می‌لرزد

[ad_1]

به گزارش ایلنا، پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال با این در اخرین سال حضورش در این تیم به عنوان نائب قهرمانی جام حذفی و همچنین سومی لیگ برتر رسید، ولی بعد از رفتن از استقلال هیچ گاه دیگر نتوانست در تیمی مربیگری کند. وی که از این اتفاق ناراحت است ترجیح داد فعلا سکوت کند. گفت‌وگوی متفاوت مظلومی به مناسبت فرا رسیدن سال جدید را را می‌خوانید:

سال ۹۸ برای شما چگونه بود؟
امسال را با همه مشکلات و سختی‌ها سپری کردیم، وقوع سیل و زلزله کام مردم را تلخ کرد و مشکلات آن‌ها مشکلات من نیز هست و دغدغه مردم دغدغه ماست این اواخر نیز با شیوع ویروس کرونا زندگی همه را دچار مشکل کرده است

همه می‌گویند که قشر فوتبالیست مرفه هستند؟!
ما مربی خارجی نیستیم که قراردادی ببندیم که همه پول خود را بگیریم من خودم به شخصه سه سال است بیکار هستم و دستمزدی نمی‌گیرم.

شما پس با این بیکاری چه می‌کنید در خانه؟ از اینکه تیم ندارید حوصله‌تان سر نمی‌رود؟
بالاخره کار‌های روزمره خود را انجام می‌دهیم به مشکلات مردم رسیدگی میکنیم و مطالعه می‌کنیم.

فکر می‌کنید چرا این اتفاق برای شما افتاد؟
بهتر است وارد جزئیات نشویم، چون حرف‌های زیادی برای گفتن هست، من استقلال را سوم لیگ کردم نایب قهرمان جام حذفی شدیم در هر صورت کارنامه بدی نداشتم، ولی با من خوب برخورد نشد، البته مذاکره داشتم همین اواخر پیشنهاد داشتم، ولی به توافق نرسیدیم و من نیز عادت به رسانه‌ای کردن این موضوعات ندارم، از مدیر تیم‌های پیکان و گل گهر بپرسید که با من صحبت کردند یا خیر؟

الان طلب‌های خود را از باشگاه‌ها گرفته اید؟
ما از استقلال طلب داریم که تاکنون نصف آن را به ما داده‌اند و این طلب از سال ۸۹ است و جالب‌تر آنکه مالیات این پول را هم که نگرفته‌ایم باید بدهیم.

تا حالا دوست داشتید جای کسی باشید؟ الگو داشته اید؟
خیر همیشه دوست داشتم جای خودم باشم، علاقه شدیدی به فرگوسن و مورینیو دارم و همیشه دوست داشتم آن‌ها را ملاقات کنم.

خسرو حیدری و مهدی رحمتی خسیس هستند؟
آب از دستشان نمی‌چکد (خنده) نه هر دو بچه‌های خوب و دست به خیری هستند هر کس با توجه به شرایط زندگی خود و قدرت مالی خود حساب و کتاب می‌کند و روی اصول خرج می‌کند، اتفاقا مهدی و خسرو دست به خیر هستند، خداروشکر خوشحال هستم شاگردان من زندگی خوبی دارند.

آرش برهانی شمارا خیلی اذیت کرد؟
من آرش را خیلی دوست دارم، ولی هر وقت اسمش می‌آید بدنم می‌لرزد از بس موقعیت خراب می‌کرد و مارا حرص می‌داد. اگر دقیقه ۱۱۹ بازی فینال جام حذفی با ذوب آهن آن موقعیت را گل می‌کرد هنوز در استقلال بودم، البته همه خواست خداوند بود.

پیگیر استقلال هستید؟
بله مگر می‌شود استقلالی بود و پیگیر این تیم نبود.

شاگردتان فرهاد مجیدی سرمربی استقلال است نظر شما چیست؟
امیدوارم موفق باشد، جوان است و ان‌شاالله از بزرگتر‌ها و پیشکسوت‌ها کمک بگیرد، در گذشته از من نیز مشورت می‌گرفت، ولی الان به خاطر درگیری‌ها زیاد خبری از او نیست.

برای سرپرستی با شما صحبت شده بود؟
بله، کار من فنی است و من اهل مدیریت نیستم، بعد‌ها گفتن استقلال بزرگ‌تر ندارد مث ناصر حجازی و منصوریان پور حیدری شما ۳۰ سال در این تیم بودید بیاید و به تیم کمک کنید ما هم گفتیم چشم، فرهاد هم شاگرد من بود و کنارش به باشگاه کمک می‌کردم بعد‌ها چه شد که این اتفاق نیافتاد باید از مدیریت بپرسید، من معمولا بدون دعوت جای نمی‌روم و سر معارفه فرهاد هم، چون دعوت کردن رفتم، فرهاد هم اگر سر دربی مرا دعوت می‌کرد می‌رفتم.

این استقلال امسال می‌تواند مدعی باشد؟
امسال تیمی خوبی داریم، اما متاسفانه شانس با ما یار نبود، این مصدومیت‌ها واقعا به تیم لطمه زده است و باید بررسی بشود که این همه آسیب دیدگی ناشی از چیست، خداروشکر امسال با وجود دیاباته و قائدی و مطهری ۳ مهاجم خوب دارد و مشکل گلزنی ندارد، من خودم منتقد قائدی بودم و گفتم اگر به زندگی خودش بهتر برسد و تمرکز بیشتری روی فوتبال خود داشته باشد موفق می‌شود و دوست دارم خود قائدی آقای گل شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *