مشترک و تجهیزات مورد استفاده توسط نجات غریق

[ad_1]

Lifeguarding در ایالات متحده است که بیش از 100 سال است. و به عنوان شما ممکن است حدس زده اند بیش از کسانی که از 100 به علاوه تجهیزات مورد استفاده تکامل یافته است تا حد زیادی به آنچه که امروز استفاده می شود. آن است که آیا انواع مختلف دستگاه های شناوری و یا عینک آفتابی که در حال حاضر با استفاده از پیشرفت تکنولوژی به ما داده است برخی بسیار مفید قطعه از تجهیزات است که شما باید بدانید که چگونه به استفاده از. در اینجا یک نمای کلی از انواع تجهیزات است که شما روبرو می شوند به عنوان یک نجات غریق و شرح مختصری بر عملکرد آنها.

دستگاه های شناوری و دیگر ابزار نجات – در هنگام انجام یک نجات آب, آن مهم است برای رسیدن به قربانی و آنها را به ایمنی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. دستگاه های شناوری مانند نجات لوله ها و شناورها ارائه کمک با نگه داشتن قربانی شناور به عنوان شما شنا آنها را به ایمنی. استفاده می شود در درجه اول در استخرها و پارک های آب نجات لوله وینیل پوشش فوم پر لوله که اندازه گیری در حدود 4 متر طول و شامل بند شانه و دو خط. آنها به معنای برگزار می شود در همه زمان ها هستند و قادر به پشتیبانی از قربانیان در صورت لزوم. به طور مشابه, نجات شناور یک شناوری دستگاه که شایع تر است به سواحل. همچنین به عنوان یک می توانید آن ساخته شده است بسیار سبک وزن پلاستیک سخت است و همچنین قادر به پشتیبانی از قربانیان است. نوع دیگری از شناوری دستگاه حلقه شناور . این اغلب در بر داشت در کشتی های کروز و در نظر گرفته شده برای پرتاب به قربانی است. حلقه شناور است که به منظور اجازه می دهد تا قربانی به صورت شناور در حالی که آنها صبر کنید به نجات. انواع دیگر تجهیزات نجات هستند رسیدن به قطب و چوپان's کلاهبرداران . این ساخته شده است برای رسیدن به قربانی در آب از کنار استخر و کشیدن آنها را به ایمنی. آنها معمولا مورد نیاز قطعه از تجهیزات توسط وزارت بهداشت و درمان, اما معمولا مورد استفاده توسط نجات غریق.

کیت کمک های اولیه – بیشتر از شما خواسته خواهد شد که برای ارائه در مقیاس کوچکتر اورژانس. در این موارد قربانیان ممکن است کوچک زخم نیش سوختگی و رگ به رگ شدن و یا استخوان می شکند. به عنوان بسیاری از موارد مطرح نیست یک تهدید قریب الوقوع به قربانی's, زندگی, مهم است که شما اقدامات لازم را برای محافظت از خودتان در برابر گسترش عوامل بیماری زا. تقریبا در هر مرکز که شما در کار خود ادامه خواهد کیت کمک های اولیه در سایت. بهترین و بیشترین استفاده حفاظت موجود در کیت دستکش یکبار مصرف . به طور معمول ساخته شده از لاتکس و در نظر گرفته شده برای یک واحد با استفاده از دستکش محافظت از شما را از تماس مستقیم با خون و مایعات دیگر. علاوه بر دستکش, کیت کمک های اولیه معمولا شامل موارد برای درمان بریدگی ها و زخم ها و همچنین به عنوان تثبیت کننده اشیاء است که کمک به آسیب به استخوان ها و مفاصل است. یخ بسته و پتو همچنین ممکن است شامل در کیت کمک های اولیه برای مقابله با متوسط مربوط به صدمات. اگر شما امکانات بیشتری امکانات ممکن است که شما کیت کمک های اولیه شامل اضافی تجهیزات حفاظتی. این نوع از تجهیزات می تواند شامل هر چیزی از محافظ چشم پوشیدن به سپر یا ماسک . مانند دستکش ایده از این تجهیزات برای از بین بردن تماس با خون یا دیگر مایعات. پس از شما به پایان رسید تجویز درمان های مربوط به خون شما نیاز به تمیز کردن سایت. یک خون نشت کیت یکی دیگر از شایع آیتم است که شما را پیدا خواهد کرد در وب سایت خود را برای کمک به شما در این زمینه است.

تجهیزات احیا – اگر اولین کیت کمک های بهترین قطعه از تجهیزات در هر مرکز از تجهیزات احیا است 1A. نه تنها این تجهیزات کمک در ارائه اضطراری اکسیژن به قربانی آن را نگه می دارد مراقبت از شخص امن با ایجاد یک مانع برای جلوگیری از انتقال عوامل بیماری زا. رایج ترین قطعه از تجهیزات احیا است که شما را پیدا خواهد کرد در مرکز خود است احیا ماسک . روشن انعطاف پذیر ماسک اغلب استفاده می شود در یک تنفس اضطراری برای ایجاد یک مهر و موم است که اجازه می دهد تا شما را به تنفس هوا به طور مستقیم به قربانی بدون تماس مستقیم. وجود دارد معمولا چند اندازه های مختلف و ماسک های موجود در سایت خود را به جای نوزادان, کودکان و بزرگسالان است. بساک مشترک قطعه از تجهیزات است که شما را پیدا خواهد کرد در حال o xygen مخازن . مخازن اکسیژن استفاده می شود که با تحویل دستگاه ارائه قربانی با اکسیژن بلافاصله. راه دیگر این است که اکسیژن ارائه شده است به قربانی است که از طریق یک کیسه شیر, ماسک . این دستگاه باید توسط دو نفر و با استفاده از یک کیسه و شیر به فشار اکسیژن از طریق ماسک احیا به قربانی است. انواع دیگر تجهیزات احیا است که شما ممکن است پیدا کردن عبارتند از: دستگاه ساکشن که کمک به حذف مایع از قربانی's هوایی و هوایی که کمک به حفظ راه هوایی برای غیر تنفس قربانی.

دوربین شکاری & عینک آفتابی – این قطعه از تجهیزات را می توان به عنوان مهمترین اختیاری از تمام تجهیزات که در حال بررسی است. اما از آنجا که اکثر نجات غریق در خارج از منزل کار خرید یک جفت از عینک آفتابی و یا دوربین دوچشمی بسیار مفید خواهد بود. دوربین شکاری اغلب مورد استفاده توسط اقیانوس-جبهه نجات غریق به منظور دیدن مسافت های طولانی است. این که آیا شما در حال تلاش برای برقراری ارتباط با همکار خود را نجات غریق در کنار برج و یا در حال تماشای شناگران در دور دوربین دوچشمی را می توان مفید آن قطعه از تجهیزات. در هنگام خرید یک جفت دوربین شکاری, بهترین کار این است که سعی کنید مارک های مختلف و لنز های مختلف نقاط قوت برای دیدن که جفت هستند بهترین راه حل برای چشمان شما. حتی مفید تر از یک جفت دوربین دوچشمی عینک آفتابی. عینک آفتابی حفاظت از اشعه ماوراء بنفش و کمک به کاهش تابش خیره کننده آینده آب است. هزینه عینک آفتابی به طور گسترده ای متفاوت کردن بر اساس نام تجاری و سبک شما می خواهم به خرید. یک جفت خوب از عینک آفتابی می تواند به طور معمول توان برای $ 40 تا 50 دلار است.

Backboards و نجات تخته – در حالی که هر دو قطعه از تجهیزات صدا مشابه با استفاده از آنها به طور کامل متفاوت است. معرفی در اوایل 1900s ، انجمن نجات ایجاد شد به جای معیوب حیاتی که انجام کار آنها در نظر گرفته شده به انجام. کمی بزرگتر از یک هیئت مدیره گشت و گذار یک نجات هیئت مدیره است که به طور معمول ساخته شده از پلاستیک یا فایبر گلاس و شناور بالای آب است. نجات غریق می توانید با استفاده از آنها به دست و پا زدن به دور قربانیان و آنها در حال ساخته شده به پشتیبانی از قربانیان است. نجات مدیره ممکن است متناوبا تواند توسط یک نجات غریق برای گشت زنی در بخش های عمیق تر از آب است. در مقابل یک backboard استفاده می شود برای حذف یک قربانی از آب زمانی که آنها قادر به خروج خود به خود. آنها همچنین ارائه پشتیبانی لازم و دستگاه را به حرکت یک قربانی با پتانسیل آسیب به سر و گردن یا ستون فقرات. مطمئن شوید که شما به اندازه کافی آموزش دیده و متبحر در استفاده از backboard قبل از اقدام به استفاده از یکی به عنوان سوء استفاده می تواند منجر به فلج دائمی و یا حتی مرگ به قربانی است.

خودکار خارجی Defibrillators به – هنگامی که یک قربانی است و نه آگاهانه و نه نشانه هایی از زندگی مهم است برای دخالت سریع در تلاش برای نجات قربانی's life. در این موارد دستگاه های الکترونیکی قابل حمل شناخته شده به عنوان یک automated external defibrillator یا AED استفاده خواهد شد. این دستگاه کوچک می توانید ارسال الکترونیکی شوک به قربانی's قلب در تلاش برای برقراری مجدد ریتمیک و شتم. مانند دیگر تجهیزات ما بررسی کرده اند آیا تلاش به عمل AED اگر شما آشنا نیست و یا آموزش دیده در استفاده از آن.

قایق و قایق استفاده می شود در درجه اول برای نظارت و گشت و قایق و قایق گاهی اوقات می توان در سواحل و دریاچه ها. نوع استفاده معمولا تعیین میزان ترافیک در مرکز خود را به عنوان به خوبی به عنوان عمق آب و معمولی شرایط گشت و گذار. یک کایاک معمولا استفاده می شود برای گشت زنی در آبهای عمیق تر و حتی می تواند به عنوان یک استراحت دستگاه برای خسته شناگران است. آنها مشترک برای ورزش های سه گانه که در آن مسابقه شنا در مسافت های طولانی در آب باز. برعکس ردیف قایق دیده می شود در عمل نزدیک به ساحل. آنها استفاده می شود برای کمک به شکستن از طریق گشت و گذار به آب نجات. در برخی از امکانات قایق موتوری و جت اسکی ممکن است در دسترس ساخته شده برای استفاده به از طریق شکستن گشت و گذار. به عنوان در هر شرایطی مطمئن شوید که شما باید آموزش مناسب گواهینامه و صدور مجوز قبل از اقدام به استفاده از هر یک از این تجهیزات است.

مانند بسیاری دیگر از خدمات اورژانس حرفه غریق استفاده از طیف گسترده ای از تجهیزات به بررسی و ارائه مراقبت به قربانیان. آیا توان فانتزی تجهیزات الکترونیکی و یا دستگاه های ساده استفاده می شود برای سرکوب خونریزی شما باید آشنا با عملکرد آن و استفاده کنید. دانستن به همان اندازه شما را بهتر نجات غریق و بیشتر از یک دارایی به تیم خود و مهمانان که شما در حال نگه داشتن امن است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *