مزایای استفاده از مواد غذایی و محصولات صنعتی است که در بهبود ایمنی و بهره وری

[ad_1]

هر پيشگيري باید تمیز و منظم به منظور عملکرد با خیال راحت و مولد. بهداشت است که به ویژه مهم در مواد غذایی و تولید محصول میباشد. قوانین فدرال و استانداردهای صریح و دقیق در الزامی چگونه محصولات غذایی تولید شده با مشخصات تجهیزات صنعتی و تجهیزات صنعتی مورد استفاده در این صنعت است. وقتی که می آید به تولید مواد غذایی و هر گونه آلودگی از باکتری ها و یا حتی خاک می تواند باعث مشکلات سلامتی برای مصرف کنندگان نهایی.

به منظور دیدار با بهداشت مورد نیاز در حالی که همچنین حفظ یک محیط امن و موثر در محل کار وجود دارد طیف گسترده ای از محصولات صنعتی طراحی شده برای استفاده در این محیط است. مواد غذایی سازگار تجهیزات صنعتی طراحی شده است برای رسیدگی به محصولات با خیال راحت در حالی که ترویج یک محیط بهداشتی. در پایان با استفاده از محصولات مناسب سبب شرکت ها به اکسل.

مواد مورد استفاده در مواد غذایی درجه تجهیزات صنعتی

تولید کنندگان در این زمینه استفاده از یک مجموعه مشترک از مواد برای فرآیند ماشین آلات. بهداشت خواص ضروری در هنگام طراحی خطوط تولید در علاوه بر این به نوعی طراحی نگرانی. برای سطوح در معرض در ماشین آلات کار صاف و صیقلی مواد مورد استفاده است. این نوع از سطح آسان تر است برای پاک می کند و ترویج رشد باکتری ها مانند یک سطح خشن خواهد بود. رایج ترین راه برای رسیدن به این خصوصیات است که با استفاده از جلا فولاد ضد زنگ.

اما فولاد ضد زنگ می تواند هزینه سنگین برای برخی قطعات ماشین آلات. پلیمر و پلاستیک مخلوط نیز می تواند به عنوان طولانی به عنوان آنها صاف و صیقلی. یکی دیگر از گزینه شامل استاندارد کربن استیل با روی یا آبکاری کروم به نگه داشتن هزینه های پایین در حالی که حفظ یک سطح صاف. ضد میکروبی پوشش و حتی تفلون می توان اضافی برای پیشگیری از آلودگی.

این مواد در استفاده مشترک برای صنعت مواد غذایی به دلیل دیگری. در حالی که خوردگی یک مشکل در هر صنعت و در هنگام دست زدن به مواد غذایی زنگ ارائه مشکلات اضافی. آلودگی فلزات باعث خواهد شد مواد غذایی را در یک بوی نامطبوع و بو یا رنگ و همچنین قرار دادن مواد سمی به محصولات به پایان رسید. قوی مقاومت در برابر خوردگی است همچنین لازم به منظور مقاومت در برابر قلیایی شستشو و راه حل های اسیدی مواد تشکیل دهنده.

به مسائل پیچیده تر صنعت تجهیزات مورد استفاده در این زمینه نیز ممکن است مورد استفاده در دمای بالا و یا پایین مراحل تولید. درجه حرارت بالا پخت, پخت و پز و یا سرخ کردن و همچنین درجه حرارت انجماد و حفظ روند مراحل ایجاد قابل توجه نوسانات درجه حرارت. لوازم صنعتی باید انتخاب شود که انجام خواهد شد در پایین و دمای بالا در علاوه بر این به دمای اتاق.

ضروری لوازم صنعتی: مواد غذایی درجه روغن

هر حرکت بخشی بر روی یک ماشین نیاز به روانکاری اما معمولی گریس ها و روغن های ناسازگار با محصولات غذایی است. اگر این روان کننده ها تماس با ما محصولات در خط تولید محصولات حاصل خواهد شد رنگ کردن طعم و مزه و سمی که مصرف می شود. البته گریس هنوز هم مورد نیاز برای فرآیند ماشین آلات بنابراین مواد غذایی مواد درجه طراحی شده است برای نگه داشتن تجهیزات صنعتی در حال اجرا و بدون آلوده محصولات از اتفاقی قرار گرفتن در معرض.

این روانکاری راه حل ها ساخته می شود بدون بو, بی رنگ و بی مزه و غیر سمی است. آنها امتیاز برای تماس اتفاقی با مواد غذایی بدون ایجاد عوارض جانبی مضر برای مصرف کنندگان است. در حالی که روغن های گیاهی مورد استفاده قرار گرفت برای روانکاری در سال های گذشته, امروز,'s مخلوط ویژه محصولات تست شده و تایید شده به عنوان امن برای استفاده است.

این نوع لوازم صنعتی آمده در طیف گسترده ای از محصولات مختلف برای تقریبا هر روانکاری نرم افزار. سیلیکون و روغن و تسمه سس موجود در مواد غذایی امن رقم. ماشین آلات بلبرینگ می توان با روغن این محصولات نیز هست. وجود دارد حتی فیدر اتوماتیک است که می تواند متصل به یک گریس اتصالات و ارائه یک جریان ثابت از روغن در کمک به کاهش مقدار زمان نگهداری پرسنل باید برای خرج کردن در ماشین که. انواع دیگر شامل anti-seize پنوماتیک, روغن و ضد سایش به دمای پایین و دمای بالا روغن و گریس. این لیست همچنین شامل انتقال حرارت مایعات و خنک کننده هستند که دارای امتیاز برای تماس اتفاقی با محصولات علاوه بر مایعات هیدرولیک و دنده روغن.

کارگر ایمنی و بهره وری

تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات صنعتی برای کارگران نیز نقش مهمی در امن و مولد محیط کار. استاندارد تجهیزات حفاظت شخصی است که با تکمیل اضافی فاضلاب تجهیزات ایده آل برای کارگران در این زمینه است. برای مثال, مو توری دستکش و ماسک کمک به نگه داشتن کارگران امن و جلوگیری از آلودگی مواردی که با آنها مشغول به کار هستند.

در پایان روز هر مرکز توسط مسئول زیر بهترین شیوه و استاندارد به منظور تولید یک محصول امن. با طیف گسترده ای از ابزارهای موجود در هر کسب و کار می تواند در دیدار این هدف است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *