مراقبت از خود را Raku سفال محصولات

[ad_1]

Raku سفال مانند تمام خانواده خوب نیاز به ویژه برای مراقبت. محصولات سفال بسیار شکننده است از این رو آنها باید با دقت انجام می شود به طوری که آنها می تواند طولانی تر آخرین. تصور کنید با داشتن این سفال را در خانه خود. پس از مدتی شما در پیدا کردن که در آن دیگر که ظاهر است که گرفتار چشم خود را. آن را در حال حاضر به نظر می رسد قدیمی و فرسوده. بدتر از آن پایین می افتد و می شکند. امیدوارم این خواهد بود نه در این مورد. به عنوان طولانی به عنوان نکات زیر را به دنبال دارد, پس از آن که محصول زیبا از شما خواهد آخرین طولانی تر است.

1. آیا موضوع را سفال به تغییر ناگهانی دما.

2. هرگز از آب داغ بریزید به اجناس خود را. اگر شما باید از قبل گرم با ریختن کمی آب گرم برای اولین بار به سفال.

3. مطمئن شوید که غذا یا مایع در داخل می تواند آن را پر می کند تا به طور کامل قبل از حرارت. این تضمین می کند حرارت یکنواخت در محصول.

4. نه خشک کباب گوشت داخل خود خاک رس رگ. این می تواند باعث گرم ناهموار و منجر به شکستن. در عوض اضافه کردن مقدار کمی آب اضافه کنید و گوشت خود را و سپس کباب داخل فر.

5. همیشه برای جلوگیری از قرار دادن سفال در مناطق با ارتفاع بالا. محل آنها را در مکان های که در آن آنها نمی خواهد سقوط و شکستن.

6. سفال است بسیار آسان برای تمیز کردن. استفاده از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن محصولات خود را از زمان به زمان. همچنین شما می توانید اجازه می دهد به خیس خوردن در حالی که کمی.

7. خود استفاده نمی کند سفال برقی سوز گوشتی یا حرارت مستقیم منبع. این است زیرا اکثر سفال محصولات فرموله شده برای مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.

8. علامت سیاه و سفید در سمت چپ به عنوان یک نتیجه از حرارت را می توان با شستشو با یک غیر ساینده فلزی تمیز کننده.

9. اجتناب از پوشیدن جواهرات و دیگر مقالات از لباس های که ممکن است ابتدا خود را سفال. همچنین پس از نوک انگشتان ما حاوی اسیدهای آمینه و اجتناب از دست زدن به خود را سفال با دست برهنه خود را. سعی کنید با استفاده از دستکش یا دستکش.

10. همیشه پشتیبانی این محصول به طور مساوی. سعی کنید با قرار دادن سفال خود را بر روی یک سطح صاف. جلوگیری از چرخش آن است.

ترین زمان محصول خود را ممکن است تبدیل به آسیب دیده و باید به تعمیر. تعمیر بسیار آسان و مستقیم به جلو. وجود دارد رزین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیوستن به استراحت و ترک در سفال. این معافیت می تواند خال خال با استفاده از شیشه های ذره. پس از رزین استفاده شده است, این منطقه می تواند پس از آن نقاشی شده برای پنهان کردن این منطقه است. در برخی از موارد شدید این محصول ممکن است دوباره با رنگ یا لاک الکل به عنوان آخرین گام در ترمیم آن. این می تواند انجام شود به محصول خود را که درخشش و درخشش آن را همیشه داشته است.

مراقبت مناسب و دست زدن به خود سفال محصول کمک خواهد کرد که آنها را نگه دارید خود را از زیبایی و عملکرد را برای سال.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *