مراقبان فیلم لباس های خود را نگهبانان لباس از فیلم

[ad_1]

در این سال فیلم Watchmen لباس را تبدیل به فوق العاده محبوب برای هالووین و دیگر داستان های علمی تخیلی گرفته است. ابریشم شبح جغد شب کمدین دکتر منهتن – تمام شخصیت های محبوب از پرفروش ترین رمان گرافیکی به سرقت رفته اند هالووین نور افکن با تشکر از انتشار و ادامه محبوبیت smash hit دانلود فیلم با همین نام است.

مراقبان فیلم لباس ارائه انواع زیادی از شخصیت ها را انتخاب کنید بنابراین شما مطمئن برای پیدا کردن یکی که صحبت می کند برای خود درونی ابرقهرمان. آنها ایده آل برای فرد لباس و کار بزرگ اگر شما به دنبال یک موضوع برای یک خانواده یا گروه از دوستان. جغد شب و ابریشم Spectre بزرگ را مراقبان لباس برای زوج است. بسیاری از شخصیت ها در لباس نسبتا ساده لباس آنها را آسان به تقلید و راحت برای پوشیدن دارم.

خانم ها به رایگان دریافت در ارتباط با سوپر قهرمان دو طرف در سالی مشتری یا ابریشم Spectre فیلم Watchmen لباس. هر دو مبارزان بی باک در لباس زرد و سیاه و سفید لباس ابریشمی شبح ساز و برگ که کمی براق تر و یواشکی در حالی که سالی مشتری حفظ نگاه نزدیک به یک پین تا دختر. لباس برای هر دو قهرمان هستند آسان برای پیدا کردن در طیف وسیعی از اندازه های آنلاین و یا محلی خود را بررسی کنید تخصص صحنه و لباس فروشگاه.

مراقبان فیلم لباس ارائه انواع گزینه برای مردان که مایل به دریافت در تماس با خود درونی ابرقهرمان. جغد شب یک انتخاب محبوب در فیلم Watchmen لباس هالووین این است که یک ابرقهرمان در مثل جغد با کیپ به جای بال. جغد شب را کاملا دقیق و لباس های موجود در این فصل کپی کردن جزئیات به خوبی. جغد شب لباس نسبتا ارزان هستند و شامل جغد سرلوحه.

کمدین نیز یک ضربه وقتی که می آید به مراقبان فیلم لباس. زمانی که کمدین پا به مبارزه با جرم و جنایت او بسیار شبیه جغد شب – بسیار دقیق صحنه و لباس. مشکل تکراری این ممکن است یکی از نگهبانان فیلم صحنه و لباس شما بهتر است خرید.

اگر شما امیدوار به خود را نگهبانان لباس رورشاخ یکی از نگهبانان آسان تر به شخصیت های کپی. او vigilante مبارزه با جرم و جنایت یکنواخت بود و کاملا ساده – اواسط ظهر کت سنگر با یک بژ رنگی, روسری, دستکش و فدورا را تشکیل می دهند که لباس و ماسک می تواند کپی شود با برخی از سفید ضخیم ماده و یک پارچه قلم و بسیار اساسی مهارت های دوخت.

دکتر منهتن نیز نسبتا ساده مراقبان صحنه و لباس هالووین به تکراری خود را. در حالی که شما می توانید خرید یک ماسک و دستکش برای کمک به خود را نگهبانان فیلم لباس معتبر تر از این لازم نیست. تنها لباس دکتر منهتن نیاز به یک جفت شلوار سیاه و سفید, هر چند شما می توانید انتخاب کردن برای یک دست کت و شلوار سیاه اگر شما می خواستم شبیه به یک میپوشید به کمدین های مراسم تشییع جنازه. بدن آبی رنگ و یا مایع لاتکس کمک خواهد کرد که به نوبه خود پوست آبی فقط مثل دکتر منهتن.

که به تماشای مراقبان? از دکتر منهتن و ابریشم Spectre به رورشاخ فیلم Watchmen لباس اطمینان حاصل شود که هر کس در حال تماشای شما!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *