مدیکر را “دوام تجهیزات پزشکی” بند

[ad_1]

وقتی که شما شنیدن واژه “تجهیزات پزشکی با دوام” شما ممکن است فکر می کنم از تجهیزات پزشکی است که می تواند یک معامله بزرگ از استفاده و یا تجهیزات است که می تواند به راحتی نقل مکان از جایی به جای دیگر بدون وارد شدن آسیب دیده است. در حالی که داشتن این نوع از تجهیزات پزشکی است که قطعا چیزی است که همه ما باید به دنبال در هنگام خرید لوازم پزشکی, اصطلاح در واقع یکی است که توسط دولت تعیین مزایای مدیکر.

چه با دوام تجهیزات پزشکی باید با مدیکر? این یک اصطلاح است که توسط مدیکر برای توصیف اقلام پزشکی است که برنامه دولت پرداخت خواهد شد. این شامل تجهیزات است که در درجه اول استفاده می شود برای خدمت به برخی از مرتب کردن بر اساس هدف پزشکی و است که برای استفاده در خانه است. کلمه “دوام” در این عبارت به این دلیل که تجهیزات پزشکی نیز باید مناسب برای استفاده مکرر. بنابراین در حالی که کیفیت محصول ممکن است در نظر گرفتن تجهیزات پزشکی نمی توان مصرفی اگر شما امیدواریم که آن را برای پرداخت توسط مدیکر. آنچه که تحت پوشش با دوام تجهیزات پزشکی بند? طیف گسترده ای از آیتم های تحت پوشش زیر تعریف تجهیزات پزشکی با دوام. این شامل اما نه محدود به مواردی مانند:

  • تخت بیمارستان
  • واکر
  • صندلی چرخدار
  • چادر اکسیژن
  • آهن ریه ها
  • قند خون مانیتور
  • صندلی بالابر مکانیسم

اساسا هر چیزی که از نظر پزشکی لازم است و می تواند بارها و بارها مورد استفاده به منظور کمک به یک فرد با بیماری اختلال یا آسیب تحت پوشش با دوام تجهیزات پزشکی بند. چه تحت بند? اگر چه بسیاری از موارد تحت پوشش مدیکر وجود دارد بسیاری از دیگر اقلام پزشکی که تحت پوشش نیست. اقلام مصرفی مانند لاستیک دستکش و باند و آبیاری کیت برای مثال در نظر گرفته نمی شود با دوام تجهیزات. خون-نوار تست استفاده شده توسط افراد مبتلا به دیابت هستند که تحت پوشش Medicare. مواردی که در نظر گرفته نمی شوند لازم است برای درمان یک بیماری نیز واجد شرایط برای مدیکر بازپرداخت. این به طور کلی شامل مواردی از قبیل رطوبت گیر و سیستم های تهویه مطبوع در حالی که این موارد ممکن است یک فرد راحت تر آنها به طور کلی از نظر پزشکی لازم است. ممکن است به این موارد پرداخت می شود اگر یک پزشک گواهی که آنها از نظر پزشکی لازم است و یک قاضی اداری موافق است که موارد مورد نیاز برای اهداف پزشکی است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *